Skoči na vsebino

Izbor za najbolj ohranjeno moško motosvetovo rit 2012....:)


umetnica51

Priporočene objave

ah aero pa to je zajebancija....

Kaj pa tvoja rit??? :grrr ...z dovoljenjem tvoje najdražje seveda.... :)

O veš, ne rabim tega, se mi ona dovolj posveča :) Ne rabim iskati drugih oboževalk hehe :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo da neboste rekl da ne upam...

Ma sigurno vem kdo je naredu to fotko.......a se je kej po tleh metala ko je fotkala :kva2:
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Organiziran fotošuting riti na naslednji Maksijevi delavnici varne vožnje.

Da ne bo več izgovorov..... :sleep2:

Važi,.. kdaj bo to ?
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tipi bolani ste :slap:

Lej vzem ti svojga Triumpha in odtriumphiraj v kako drugo temo .......ne nam smetit tuki :BUA: tukaj se gre o dodatni opremi(rit) in ne o zdravju(psihičnem) motorista :P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo lahko bi nrdili tudi temo: Izbor za najbolj ohranjeno žensko motosvetovo rit 2012.... :) ja bi se kšna dobila da bi jo gor prlimala :)

Že, že,ampak babe nimajo jajc :grrr
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prjatu, teb pa biologija pa anatomija nista glih najljubša predmeta a? :P

Mogoče je pa une sorte...... :whistle:
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prjatu, teb pa biologija pa anatomija nista glih najljubša predmeta a? :P

al si pa ti presmrkav...pa da ne bo prehudo....premlad da ne veš kdaj imajo ženske jajca......boš pa zvedu samo da ne bo prepozno....zate a ne... ;)

Popravljeno . Popravil bunny000
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ej.. zdej sem si omislu nov, un taširok monitor... tko da tut kako žensko rit gor napopate, da se bo lohka cela vidla.... pa ne odpirat nove teme, da bomo lažje primerjal......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ej.. zdej sem si omislu nov, un taširok monitor... tko da tut kako žensko rit gor napopate, da se bo lohka cela vidla.... pa ne odpirat nove teme, da bomo lažje primerjal......

ammm....sam da pri komu ne bo prišlo do kakih nasoglasij kaj je vidu pa kaj mu je všeč.......... :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...haaa ti bom tkole reku....bol da prej vidmo pa se mal pripravimo, k pa da nas pol mede da ne vemo kje smo.........vse rite na fotko pa kle obesit pa bo......če je vojna je vojna za vse ......... :grim .......... :smoke:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...haaa ti bom tkole reku....bol da prej vidmo pa se mal pripravimo, k pa da nas pol mede da ne vemo kje smo.........vse rite na fotko pa kle obesit pa bo......če je vojna je vojna za vse ......... :grim .......... :smoke:

...hahaha ti bom tkole rekla...nč se ne boj,paše tud kdaj presenečenje,ma na koncu se vedno dobro isteče :grim :whistle:

FAK!! Kosmato rit sem videl! :kva2: :kva2: :kva2:

Kr FAKNI JO,lahko da jo boš zljubu :lol: :lol: :beer2:

ammm evo mam fotko....pa se nobena se ni javla hahahahha da pride slikat, kar je tud ok k mi jo ni treba kle prlept.... :P

KDAJ,KAM????? :P :lol:

Zame je že prepozno... :)

Ej wixi nikoli ne reci nikoli veš... :whistle: :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!