Skoči na vsebino

Kateri rabljen avto..?


miro779

Priporočene objave

Sem bil pred 3 leti v isti dilemi. Po duši BMW-jaš (vozim od l. 90), sem sanjal X3 (ženkica še zdaj sanja), ker pa je bila razlika v ceni cca. 10 k€, sem se odločil za Tiguana ! Prevozil 55kkm, sem ful zadovoljen, čeprav se še vedno ozrem za vsako X3, posebej to novo.

 

Vsi so dobri; odločaš se le na osnovi, kaj ti bolj sede v oko; no ja, notranjost, pa materiali: tu pa je vendarle razlika.

 

Pa fajn izberi !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Volvo, ceprov mu tale srebna ne pase za moj okus, crn je lepsi. Pa ce bi bil D5 pa R-design pa sploh. :grim verjetno bo pa Tiguan najmanj izgubil na ceni, ker je pac VW...who knew why.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kmet,

ti prodam svojga, l. 12/99, usnje+gretje sitzov, zimski paket, temne šajbe, automatic + nov komplet feln, original vW z letnimi gumami (2.000); barva biserna, 1 latsnik, slo + še dobre zimske gume na original falnah

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kmet,

ti prodam svojga, l. 12/99, usnje+gretje sitzov, zimski paket, temne šajbe, automatic + nov komplet feln, original vW z letnimi gumami (2.000); barva biserna, 1 latsnik, slo + še dobre zimske gume na original falnah

Kaj ti to prodajaš? Letnik 99?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj ti to prodajaš? Letnik 99?

Zmotil se je...2009 :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

X3 je nov ravno prisel in tale res ni bil oblkovni zadetek...

Tigvana mamo (oče) res posrečen avto, priporočam :)

Šveda ne poznam ne morem komentirat (sigurn pa je dobr)

Kia. no pac ne :) sicer najbrž dobr avto sam pac moje mnenje.

 

Od teh bi se odločil med Tiguanom in Švedom...

Popravljeno . Popravil T
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kia me vleče ker ima 7 letno garancijo,BMW imam v srcu,sam sem mal v strahu za avtomatski menjalnik,baje crkujejo,Volvo ima top opremo in je najbolj varen avto,Tiguan pa je varčen in z vw imam dobre izkušnje,ne vem res sem v dvomih......do zdej mi je pa najbližji Tiguan,bomo vidli,dal sem si mesec časa za premislek in oglede,seveda nasveti dobrodošli tudi naprej in hvala :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No Bmw vozim tud jest pa vseeno ne bi vzel X3 sm glih menjal pa celo sm mal gledal X3 sam mi res ne potegne.

Za Tigvana lahk napisem da po dolgi voznij (Vrhnika Livorno) res cenis udobje in enostaven avto za vozt...

 

Poln avto, montana polna pa se prikolca z 2ma motorjema pa je cisto lepo slo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

Sem šel pred meseci gledat en avto v ACG. Avto je bil zelo bogi, pravtako dva v Grosupljem pri dotičnem dilerju. Velja bit previden, niso glih majhni denarji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem šel pred meseci gledat en avto v ACG. Avto je bil zelo bogi, pravtako dva v Grosupljem pri dotičnem dilerju. Velja bit previden, niso glih majhni denarji.

Vrjamem ja,mam izkušnje z raznimi preprodajalci,brez skrbi poznam te tiče.Najbolj bom pa videl ko bom na ogledu,me je pa zanimalo splošno mnenje o teh avtih,saj si nobenega še nisem lastil od teh modelov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Kia je bistveni plus garancija ... tudi pri BMW, VW itd. crkne marsikaj v sedmih letih, zato je vsekakor za premislit v teji smeri! Vprašanje spet koliko te po žepu udarijo servisi, ki morajo biti pri pooblaščencu - to vsekakor preveri koliko nanese v primerjavi z ostalimi. 
  • BMW je pač šminkerski, kaj pa. :smoke:  Bi ga blo za met, ampak ga je potrebno tudi vzdrževat. Verjetno ni občutne razlike napram VW v strošku vzdrževanja. Se nisem nikoli poglabljal. Boš pa z njim še lepši kot zdej.  :boobies: Sam ne ženi povedat!  :whistle:
  • Pri VW se lahko zaneseš na DSG, menjalnik - je top-shit. Tudi cene držijo kar dobro za razliko od kakih korejcev. Meni ni napačen. 
  • Če si pravi moški vzameš Volvota al pa rečeš, jebeš ta češki dizajn, ker .. roko na srce, lep pač ni ko enkrat notri sediš! :D

 

V vsakem primeru boš moral premislit pri sebi kaj rabiš/hočeš in kateri od avtomobilov ti lahko to ponudi v tvojem cenovnem rangu. Da ti je povrhu vsega pa še všeč je pa itak terna. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče bi bil najbolj racionalen nakup res Tiguan ali Kia... sam pr prvem dobiš daleč najbolj dolgočasen izgled pri drugem pa "korejski" (beri manjvreden) kompleks pred sosedi...

 

Jaz bi vzel volva,,

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Kia je bistveni plus garancija ... tudi pri BMW, VW itd. crkne marsikaj v sedmih letih, zato je vsekakor za premislit v teji smeri! Vprašanje spet koliko te po žepu udarijo servisi, ki morajo biti pri pooblaščencu - to vsekakor preveri koliko nanese v primerjavi z ostalimi. 
  • BMW je pač šminkerski, kaj pa. :smoke:  Bi ga blo za met, ampak ga je potrebno tudi vzdrževat. Verjetno ni občutne razlike napram VW v strošku vzdrževanja. Se nisem nikoli poglabljal. Boš pa z njim še lepši kot zdej.  :boobies: Sam ne ženi povedat!  :whistle:
  • Pri VW se lahko zaneseš na DSG, menjalnik - je top-shit. Tudi cene držijo kar dobro za razliko od kakih korejcev. Meni ni napačen. 
  • Če si pravi moški vzameš Volvota al pa rečeš, jebeš ta češki dizajn, ker .. roko na srce, lep pač ni ko enkrat notri sediš! :D

 

V vsakem primeru boš moral premislit pri sebi kaj rabiš/hočeš in kateri od avtomobilov ti lahko to ponudi v tvojem cenovnem rangu. Da ti je povrhu vsega pa še všeč je pa itak terna. :P

 

Tole glede DSGjev pa ne bo držalo. Ma folk veliko problemov z njimi. V Ameriki in na KItajskem itd, so garancije podaljšali na 10 let + upoklic na menjavo. Sicer nisem mehanik, je pa kolega govoril nekaj o senzorjih temperature v menjalnikih. No ja sicer ni blo govora o Tiguani, temveč o golfih, samo DSG je DSG.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupuje se pa EU avte, ne pa tiste za US/CN trg ... Ti trije trgi so trije tako različni pojmi, da jih nima smisla primerjat.  Sicer pa DSG uporablja cel VAG koncern in kolikor spremljam te zadeve sodijo v sam vrh po kvaliteti. 
Zakaj folk ne priporoča avtomatikov? Ker jih ne zna noben šraufat in se jih potem kar splošno odsvetuje. Torej je razlog nepoznavanje, ne pa slaba kvaliteta. Potrebno jih je tudi vzdrževat, to je za marsikoga španska vas - in potem so tu pritožbe kakšno sranje je DSG, itd. Kot bi kupil avto in nikoli menjal olja potem pa tarnal, da ti je crknil. 6-stopenjski DSG ima namreč mokro sklopko. Je pa tudi res, da je drago kadar crkne ... kakor tudi vse ostale zadeve v dodatni opremi. :) Kdor se želi tega izognit naj kupi avto brez klime, ki ima šipe še na ročke.  :grrr

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Honda CR-V  :OK:

Načeloma nima nobenih problemo v okvarami, poraba 6.9 - 8 l/100km (regionalka - AC), udobna, veliko opreme (razen kakšna malenkost npr. nima Bluetooth povezave, Parrot reši zadevo), se ne nagiba preveč v ovinkih, če iščeš avtomatika res nima dvosklopčne zadeve ampak čisto dobro deluje in ni nobenih znanih problemov. Ročni menjalnik pa ne mara preveč športnega (hitrega) pretikanja.

Je pa res, da ne izstopa po izgledu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je pa DSG menjalnik odličena zadeva, pol se pa res nič ne spoznam na avte.
Kmet2 ,z Kio ne boš velik sfalil, razen če naletiš na zguran primerek....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kmeta si bolj predstavljam v kakemu Šajenu al pa vsaj Novem Tuaregu, tak ĐEK, pa da se vozi v neki KIJI, dajte ga no srat

Popravljeno . Popravil sayo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kmeta si bolj predstavljam v kakemu Šajenu al pa vsaj Novem Tuaregu, tak ĐEK, pa da se vozi v neki KIJI, dajte ga no srat

Ma ja kaj spljoh razmišljam v Kiji :P Sayo hvala odprl si mi oči!

 

P.S. pa kje ti spiš,da te ne ukradejo B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah sej veste kaj pravijo vaški gasilci "Nej važnu kašne farbe je kombi, sam da je ardeč!"  :grim 

Zato gre vsakomur svoje ... Sam, da bo avto lep!  :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kia me vleče ker ima 7 letno garancijo,BMW imam v srcu,sam sem mal v strahu za avtomatski menjalnik,baje crkujejo,Volvo ima top opremo in je najbolj varen avto,Tiguan pa je varčen in z vw imam dobre izkušnje,ne vem res sem v dvomih......do zdej mi je pa najbližji Tiguan,bomo vidli,dal sem si mesec časa za premislek in oglede,seveda nasveti dobrodošli tudi naprej in hvala :OK:

 

 

 

.... stari, najboljš da Bavarca vzameš .....  :OK: 

 

..... k si že itak vsega hudga navajen ....  :kva2: 

 

 

 

ps.

pa še Snecer ti bo pomagu z nasveti, če kej ne boš vedu .... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... stari, najboljš da Bavarca vzameš .....  :OK:

 

..... k si že itak vsega hudga navajen ....  :kva2:

 

 

 

ps.

pa še Snecer ti bo pomagu z nasveti, če kej ne boš vedu .... :lol1:

Sej bom ,predvsem zaradi Sayota in Snecerja..... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!