Skoči na vsebino

*** izliva


D.J.

Priporočene objave

...pol pa je rekla da so to stranski učinki ker prihaja do pretoka energije - kake energije, če sn pa bil totalno down? :roll: :agrue: :2gunfire: Nea vam glih priporočam experimentiranja ker sn rabo 3 mesce da sn prišo k sebi, psihično totalno ubija :evil: Dopuščam pa možnost da to pri drugih ne deluje enako, ne vem...

Ostal sem brez besed... :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

area,meni se bolj zdi,da te je carovniska sekcija (looney,manuela,alla et altera) motosveta dobila v roke kot preizkusnega zajca. :P :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

area,meni se bolj zdi,da te je carovniska sekcija (looney,manuela,alla et altera) motosveta dobila v roke kot preizkusnega zajca. :P :lol:

Alla...Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaalllaaaaaaaaaaaaaa....počasi mi že postaja jasno kam ciljaš...poljub - žabica - vodnjak - čarati... :crazyeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa kaj je bolšga, kot da te navidezne frače maltretirajo, pač, navidezno svršiš, pa je :lol: in to na TANTRA način

nekaj napredka v témi je pa le

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa sej takrat ko otroke delaš si daš tolk več duška, briiiiiiiiiiiiiiizg briiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiizg briiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiizg...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa sej takrat ko otroke delaš si daš tolk več duška, briiiiiiiiiiiiiiizg briiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiizg briiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiizg...

A samo takrat??? :o Še nisi nikol reskiral? :roll: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm.....po besedah mojga dobrega frenda, ki je tantrični seks prakticiral, je baje fantastičen........Baje bistveno dalj časa traja.......

Ne bi pa vedela ali se je samo hvalil, ali je res, ker nisem sprobala.... :roll: :D :D

Alla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

area,meni se bolj zdi,da te je carovniska sekcija (looney,manuela,alla et altera) motosveta dobila v roke kot preizkusnega zajca. :P :lol:

Alla...Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaalllaaaaaaaaaaaaaa....počasi mi že postaja jasno kam ciljaš...poljub - žabica - vodnjak - čarati... :crazyeyes:

Zelenček moj mali, jaz te nisem začarala.....na tko zelene se pa jaz res ne spravljam... :twisted: .....mogoče je bila na delu katera druga "čarovnica"..... :D :D

Alla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sami izgovorigrinno.gif

1. Nisem tvoj (pazi, zaenkrat še! :twisted: :lol: :lol: :lol: :lol: )

2. Nisem zelen (to definitivno ne bom nikol - štajerska zvestoba, viola do groba... :twisted: 8) )

3. Kira druga? zajc_01.gif

4. Ko boš naslednjič čarala obvezno uporabi :idea: da ne pride spet do neljubih komplikacij...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj dobri prijatelj in arhivar Hotschko je nekoč zapisal:

100 žena

200 sisa !

Imel je prav....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem enkrat imel eno knjigo v roki, ki obravnava tukaj načeto problematiko.......do konca prebral je nisem. Za vse, ki pa jih zanimajo ure ljubljenja, zaporedni orgazmi in vaje, kako to doseči pa še naslov: "Moški orgazem brez meja".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj dobri prijatelj in arhivar Hotschko je nekoč zapisal:

100 žena

200 sisa !

Imel je prav....

A si moral it k njemu, v arhiv pogedat ? :evil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa sej takrat ko otroke delaš si daš tolk več duška, briiiiiiiiiiiiiiizg briiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiizg briiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiizg...

A samo takrat??? :o Še nisi nikol reskiral? :roll: :twisted:

že, samo to ni point, lahko rečem, da sem prepogosto v akciji 8) (če je to sploh možno :lol: :wink: ) in ne vem kakšni so učinki v poznejših letih :lol:

zato me zanima ne cumming temveč incumming :D

alla, držim te za besedo (samo za besedo), ker sem iz tvojga prispevka razbral, da boš "dobrega frenda" :twisted: še enkrat povprašala o tem...: literatura, čas aktivacije, ...

seveda bom še YZF ovo bukvo najel

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...pa tudi v WC-ju "Le petit cafe"...ženskem...direktiva na kotličku...

nlp NfR

:shock: :shock: :shock: :shock:

Hm, a je kdo pomislil, da te nalepke še kdo drug lima naokrog? So namreč tudi na mojem (izposojenem) biciklu :lol: :lol: :lol: pa jih ni Hotschko nalepil. :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

area,meni se bolj zdi,da te je carovniska sekcija (looney,manuela,alla et altera) motosveta dobila v roke kot preizkusnega zajca. :P :lol:

:shock: :shock: :shock:

Ne mene omenjat... :roll: aha, sem pozabla povedat, da sem se iz sekcije izpisala 30. novembra lani :?: :oops:

Hja, copranje je hudo zanimiva reč, še posebno, če pade na plodna tla... :P

Zato se s tem ne ukvarjam več. :angel:

Ice, berem, da bo Alla še povprašala malo naokoli (kar pomeni, da je že hudičevo aktivna) , dr.looney pa, kolikor vem, pravkar na metli leti čez Bloke :roll: (Upam, da ma vsaj rokavice :shock: )

Torej... vseeno bodi pazljiv, coprnice tudi brez mene še kako aktivne :wink:

Glede vsebine teme pa :shock: :shock: :shock: :?

Ojeeeejjjjj, sam ne ga poslušat, tega D.J.ja..... :lol: :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, a je kdo pomislil, da te nalepke še kdo drug lima naokrog? So namreč tudi na mojem (izposojenem) biciklu :lol: :lol: :lol: pa jih ni Hotschko nalepil. :lol:

Bicikle ma načez Hotschkova mama... :!:

nlp NfR

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alla, držim te za besedo (samo za besedo), ker sem iz tvojga prispevka razbral, da boš "dobrega frenda" :twisted: še enkrat povprašala o tem...: literatura, čas aktivacije, ...

Obljubim, da ga bom vprašala, sam da pride nazaj iz Indije. Mogoče se je šel še malo izpopolnjevat, saj ta zadeva menda od tam nekje izvira.... :roll: :D :D :D :D

Alla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zmajnenu, obljuba dela dolg (upam da ne moj nos :cry: )

v indijo? izpopolnjevat?? v čem?? sranju med hojo :lol: - to si pa res "želim" videt

malo heca mora bit :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..... dr.looney pa, kolikor vem, pravkar na metli leti čez Bloke :roll: (Upam, da ma vsaj rokavice :shock: )

Torej... vseeno bodi pazljiv, coprnice tudi brez mene še kako aktivne :wink:

manuela da te popravim...ne na metli .... :wink: :shock: :P :D... na sesalcu.... :P pa sej ne rabim rokavic ker grem tako naglo da kar gori za mano... :wink: :D :D

dr.looney :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..... dr.looney pa, kolikor vem, pravkar na metli leti čez Bloke :roll: (Upam, da ma vsaj rokavice :shock: )

Torej... vseeno bodi pazljiv, coprnice tudi brez mene še kako aktivne :wink:

manuela da te popravim...ne na metli .... :wink: :shock: :P :D... na sesalcu.... :P pa sej ne rabim rokavic ker grem tako naglo da kar gori za mano... :wink: :D :D

dr.looney :twisted:

Modernizirala si se :?: :?: :shock: :shock:

Sem vesela zate :D 8)

Daj jih :!: :!: :!: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dragi moji, spisali,sestavli ste recept za dolgo življenje, bravo! Zdaj pa še poskrbite da boste stvar ki mora bit trda da boste lahko zadrževali in tantrali in mantrali spravli do trdega stanja ker s praznimi besedami boste spet prehitro šli rakom žvižgat!!!!! :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stigmata za trdo stvar morata biti dva in ne le lastnik. Kot ja zadnjič dr. K. (SLO psihiater, imena se ne spomnim) dejal ste ženske najboljše spolne zdravnice (če smatramo nezmožnost več urne trdote za bolezen) svojim partnerjem in tudi največje sovražnice. Resnično imate škarje za krojenje platna v rokah ve. Problem pa nastopi, ker se veliko žensk tega ne zaveda ali to izkorišča. Potem smo pa mi vsega krivi. Torej kakor si katera postilje, tako potem spi. In tista, ki joka, da od deca ni nič, potem se jo tudi drugi deci (ki jim je problematika poznana) izogibajo, ker upravičeno sumijo, da je baba v postelji za en kurc.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!