Skoči na vsebino

*** izliva


D.J.

Priporočene objave

zemlja žemlja, kaj je razlika

zemlja je rahla, temna, vlažna

žemlja pa se je le malo nižje dotika

kumara v žemlji se sliši lepo

vendar kumara v zemlji, to je tisto pravo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa sej sem dal tej temi naslov *** izliv*, torej če se ti v trenutku kaj izlije, uporabiš tipkovnico kot vmesnik za sem not :lol:

zakaj nova tema, mah, res ni potebe

sej noge so gole, in nič jih ne zebe

ko zgrabim za meča, mi sreča je opoteča

primem mal višje, se zliva kot vroča sveča

hop, rečem in skočim gor, malo pomigam

zakurbla motor

prtegnem po gasu, kople ko nor

tako črto potegne, a kdo šteka??

zakaj sploh motor?

mednožne mašince so zakon za vse

uporabiš med nogam, svojim al pa...

ja, bo treba počivat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DJ tačega pej te ne pznan. se bjin da bojo moji mulci v šuli najebali zaradi nouga pesnika, ki ga bojo mogli znot n pamet.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest sm pa mislila, de je sam Kekec pesnik...  :wink:  :D

Premal hods po svet,

se vsepovsod najde kaka smet.

Tako tudi tukaj na forumu je klepet

pripeljal do tega, da je pijancev na pretek 8)

Presern i njemu slicni... :D :twisted:

Đst kiding :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah dejmo no dejmo

raztegnit jezike

zapičit jih v zemljo

obrisat v mlečníke

kam bo beseda

slovenska prišla

če kratke cure

bomo metali ob tla

prim se za tiča

potegn ga ven

zapoj si zdravljico

in ponovi refren

"pikam te pikam

draga ženica

nikoli ne neham

dokler kita je špica" 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi največji frajerji, včasih popušijo (zmelkoow)

mal pavze si bom vzel

in par strani v knjigi preleteu

učenje saks, znanje ruls :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

fuck....ne da se mi nove teme odpirat... itak je kamen,ki mi ze dolgo lezi na dusi in h kateremu niso malo "pripomogli" vsi psevdo ksenofili in altruisti tukaj na forumu......

vecina vas me ne pozna,razen kot sitnobo,ki probava vsaj nekaj podobno redu ohraniti na forumu; tisti,ki me poznajo,poznajo tudi moja stalisca glede raznih stvari.vedo tudi,da nisem nek zanesenjak.... prej sem prevec realist in cinik.da mi potem ena smrklja,ki me se v zivljenju ni videla in s katero nisem zamenjal vec kot par stavkov na forumu vrze v obraz,da sem ksenofob,samo zato,ker se pocuti osebno napadeno zaradi splosnega vprasanja...... hvala lepa.

tejka,pojma nimam kaj te zuli,ti bom pa probal na lastnem primeru pokazati,kaj je to razisem in ksenofobija.

koliko vas je ze zivelo v tujini? 5 let? 10? vec? jaz zivim v avstriji ze skoraj 30 let,na zacetku s presledki,zdaj ze cez 20 let brez prestanka.slovenijo sem zapustil z 10 leti in nadaljeval solanje tukaj.

in kaj mislite kako je lepo,ko prides prvi dan pouka v tuji drzavi s tujim materinskim jezikom,katerega obvladas ravno toliko,da se lahko sporazumevas in te otroci zmerjajo za "tschuscha"... to je priblizno cefur v sloveniji z malce vec zla primesano."tschusch" je namrec pogovorni naslov za balkance se iz casa 3.rajha in jih smatra za sub-ljudi ali "untermenschen".... dobro,da tega takrat (se) nisem vedel...

tako ali drugace so me oznacevali,vec let,dokler jih nisem zacel instruirati v tujih jezikih in na koncu se v nemscini.z lastnim znanjem sem si priboril mesto in se prilagodil navadam v avstriji,tako da danes niti ne pomislijo,da nisem "domacin".

res je,da nisem nikdar trpel fizicne diskriminacije vendar je lahko psihicna bolj kruta.s casom mi je postalo vseeno kako me kdo klice,sem vecinoma imun za take bedarije.da me nekdo,ki me ne pozna in najbrz niti ne pozna prave diskriminacije oznaci za ksenofoba ali celo rasista (motomanijak)...... nekje se hec neha.

in se cisto prakticno vprasanje za nase domace clovekoljube: kje se pri vas neha ksenofilnost in altruizem? ...v vrsti v trgovini? ...na cesti? ...ko poskusa kdo vdreti v vas dom? ...ko poskusa kdo posiliti vasega partnerja? ...kje? ce bi bili dosledni,bi tujcem vedno vse dali in dovolili.ali je mogoce tako,da se vse neha,ko zacnejo kratiti vase osebne svobode? ce je tako,je to vase clovekoljubje samo fraza,ki velja tako dolgo,dokler nista vas osebni komfort in varnost vec ali manj "ogrozena".o enakopravnosti raje ne zacnem.

ce se pogledamo kaj je ksenofilija (ljubezen/prijaznost do vsega tujega) kako se lahko potem oznacujete za ksenofile,ko ne morete pustiti veljati ali upostevati razlicnih mnenj od svojega.

nekdo je nekoc rekel,da ne delaj socloveku tistega,kar noces,da se tebi naredi.

end of sermon.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ice, jaz držim s tabo, ne kot kak tvoj pomočnik... :roll:

le tvoje razmišljanje podpiram (ne ideologijo), ker opažam napade iz vseh strani od oseb, ki se pravzaprav tvojega položaja na forumu niti ne zavedajo - predvsem najbolj vesten moderator

skušaš pomagati po svojih močeh, opozarjaš na napake, iščeš za druge...

in zaradi tega si označen za bavbava in osebo, kateri se je treba zoperstavljati...

govorim o tvojem položaju na forumu zato, ker te osebno ne poznam in kaj več kot iz tega, kar preberem, ne morem sklepati

zato ti povem, da nisi sam

čeprav punce vseeno raje imam

ko brišeš kak post in zaklepaš neko témo

počni to kot sedaj, z ravno pravo vnemo

če kdo ti kaj reče, mu reci nazaj

če kdo ti zabrusi kaj, ga pošlji v kupleraj

če v mislih s teboj se nekdo ne ujame

pokaži mu :fist: sej je dosti star, da dojame

v mislih pa upaj da pomlad bo čimprej

takrat forum malo mrkne, se v druge teme preseli

ker končno bomo z motorji lahko na cesti vsi

takrat se živec pomiri, se v druge sfere preseli

glava bo bolj na cesto pozorna, kot da neke ultrabrihtne

ideje na forumu klofa, zato se ne boj

do naslednje zime bo to zgodovina

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dj iz tvojih ust v tista tam zgoraj.....samo se vsako zimo isto sranje ponavlja......the bullshit´s the same,just the names change......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ICE......"zagamani jodlar"?.....ampak s tabo bom pa vedno rade volje sok,pivo,karkoli popil,pa dolg časa debatiral.......PA ČEPRAV NE MARAM JODLARJEV :D :D :D :D :D :D

Kaj sem pol jaz,ksenofob???????ksnofil???????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ICE......"zagamani jodlar"?.....ampak s tabo bom pa vedno rade volje sok,pivo,karkoli popil,pa dolg časa debatiral.......PA ČEPRAV NE MARAM JODLARJEV :D  :D  :D  :D  :D  :D  

Kaj sem pol jaz,ksenofob???????ksnofil???????

cestar. :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ICE......"zagamani jodlar"?.....ampak s tabo bom pa vedno rade volje sok,pivo,karkoli popil,pa dolg časa debatiral.......PA ČEPRAV NE MARAM JODLARJEV :D  :D  :D  :D  :D  :D  

Kaj sem pol jaz,ksenofob???????ksnofil???????

cestar. :twisted:

Kruta resnica :cry: :cry: :cry: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj sploh pluzis po lajbahu - naj se naucijo vozit pa bo. :wink:

se vidimo enkrat ta mesec najbrz. 8) ......THAT is a threat! :mrgreen:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ice, kdaj gremo spet k Ratniku?! Tam se imamo vedno fino, pa fletno... :wink: :D Ze vnaprej imas mojo podporo pri organizaciji... tako, kot vedno.... 8) Pa da pozabis malo na vsakoletne iste nabijancije... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa Ice-a tudi osebno poznam. Fant (dec) in pol. Ponosen sem nanj. Priden, olikan, razumevajoč, vesten in še tehniko obvlada. Je enkrat nazaj napisal nekaj, za kar sem bil prepričan, da sem jaz odkril in izgleda, da sem se zmotil. Zapisal je nekako takole: »Motor me še ni razočaral, osebe pa že.« To je sicer žalosten in krut rek, vendar prevečkrat resnica. Ice zaslužiš si osebe poleg sebe, ob katerih se boš dobro in varno počutil. Se ti čutim sorodna duša.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

just let it out, let it out,........ let it all out

come to my embrace, but don't cum, damn it

feeling better? thought so!!!

zdej pa pejt ven in jim pokaži :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem hotela že malo pokramljati na odprto temo o izlivu in kako se "tisti stvari streže", da ne pride pri orgazmu do izliva. Pa vidim, da vas kaj dosti ne zanima več. Zato bom lepo tiho. 8)

Be good!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem hotela že malo pokramljati na odprto temo o izlivu in kako se "tisti stvari streže", da ne pride pri orgazmu do izliva. Pa vidim, da vas kaj dosti ne zanima več. Zato bom lepo tiho. 8)

Be good!

:roll: heh.....ko bi spet lahko postalo interesantno (da ne govorimo,da bi se lahko kaj naucili :idea: ) pa *krc*...... sheesh......zenske! :mrgreen:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!