Skoči na vsebino

SANKANJE V KG 25.1.03!!!


Priporočene objave

Dve prosti mesti na vidiku!!!!

Prvi v čakalni vrsti-Climber povej kako ju uničmo??

Ciao,by Pero

PS: dr. Looney in Gogi odpovedala zaradi bolezni!Da ni to sam izgovor??Pomoje je pa strah pred hitrostjo na sankah premočn!Looney no heart filigs!! :D :D :twisted: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... dr. Looney in Gogi odpovedala zaradi bolezni!Da ni to sam izgovor??Pomoje je pa strah pred hitrostjo na sankah premočn!Looney no heart filigs!! :D  :D  :twisted:  :wink:

:shocked!: :shocked!: kaj takšnega od tebe pero... :wink: :wink: :P

ko te bo takole mal zbadalo v križu pa boš videl čudne stvari... :wink: :) :D :twisted: se pa le name spomni.... :wink: :) :D :twisted: :P

dr.looney :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je Loonica to s teboj. Večne zdravstvene odpovedi. :( Daj malo več vitaminčkov pojesti, pa telovadit tudi :wink:

Sicer pa mi še enkrat potjujemo prisotnost 6X (začasno bomo še Twixa posvojili). :lol: 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj zapoveduje najnovejša sankaška moda?

Bundo, rokavice, kapo. Kaj je s hlačami? So dovolj kavbojke, ali je potrebno, priporočljivo, kaj bolj smučarsko toplejšega?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brrrm !!

Jaz mislim, da je vseeno dobro imeti nekaj nepremočljivega, npr. smučarski kombinezon, ali kaj podobnega. Ob taki plundri kot je sedaj boš totalno moker. Pa na gojzdarje ne pozabi.

LP matic

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bi mene tut kdo vzel s sabo?

A pol ne gres z nama :?:

Vceri v OLPu smo rekli, da gremo mal poznej :o A pridemo vec ksno :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je Loonica to s teboj. Večne zdravstvene odpovedi.  :( Daj malo več vitaminčkov pojesti, pa telovadit tudi  :wink:

ponavadi me bolezen obišče ravno tedaj ko je najmanj treba... :cry: :cry: . ....hmmm telovadba...to je pa že napor...hi hi :wink: :wink: :P

dr.looney :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal sem pozen....ampak a me kakšna prosta dečva na sanke vzame? No ja katerakoli ravno ne, nekaj moram na imiđ dat...tko da...ja? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne tega pa res ne gre počenjat...dričam in drgnem podlago samo z overjeno ženskimi dečvami :) Da me na stara leta, ko se bom zavoljo prihajajoče smrti pokristjanil,ne bo potem neka vest dajala...vnemar :)

Torej...dečve? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pero kako sploh kaj kaže tam gor s snegom ???

Povej a prinesemo sanke al plavutke pa maske :lol: ???

Imaš kaj informacije o stanju proge???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj zapoveduje najnovejša sankaška moda?

Bundo, rokavice, kapo. Kaj je s hlačami? So dovolj kavbojke, ali je potrebno, priporočljivo, kaj bolj smučarsko toplejšega?

Brmmm predlagam da imaš nekaj podobnega hokejistični opremi če bo slučajno naneslo da se prisankam za tvoj hrbet :lol: ker verjemi mi da boš izgledal nekako takole :shock: jaz pa takole :? in nebi rad da te poškodujem :lol: !!!

By by

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz vzamem motoristicni hrbtenicnik (beri: zelvo).... za vsak slucaj, ce dobim Udija za hrbet... ker ce me tistih nekaj 1XX kil "poboza".... grem direktno Hanziju druzbo delat... :wink: :twisted: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz vzamem motoristicni hrbtenicnik (beri: zelvo).... za vsak slucaj, ce dobim Udija za hrbet... ker ce me tistih nekaj 1XX kil "poboza".... grem direktno Hanziju druzbo delat...  :wink:  :twisted:  :D

Jz pridem kr v kevlar rokavickah, jakni moto in skornckih za vse primere :?: :!: :wink: 8)

Dez, maraz, zaletavanje... All inclusiv 8) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz vzamem motoristicni hrbtenicnik (beri: zelvo).... za vsak slucaj, ce dobim Udija za hrbet... ker ce me tistih nekaj 1XX kil "poboza".... grem direktno Hanziju druzbo delat...  :wink:  :twisted:  :D

Jz pridem kr v kevlar rokavickah, jakni moto in skornckih za vse primere :?: :!: :wink: 8)

Dez, maraz, zaletavanje... All inclusiv 8) :D

In da ne pozabimo čelade.. :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem biu polet enkrat u Bistri,

pa sm tam vidu ene čudne obleke iz pleha,

pa nism vedu za kaj bi to lohk blo....

Zdej mi je pa vse jasn :

ZA SANKAT :!: :P :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem biu polet enkrat u Bistri,

pa sm tam vidu ene čudne obleke iz pleha,

pa nism vedu za kaj bi to lohk blo....

Zdej mi je pa vse jasn :

ZA SANKAT :!: :P :wink:

Ne sme bit iz pleha, ker zarjavi :lol: . Razen, če je rostfrej,:D kar pa tiste v Bistri niso. :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz vzamem motoristicni hrbtenicnik (beri: zelvo).... za vsak slucaj, ce dobim Udija za hrbet... ker ce me tistih nekaj 1XX kil "poboza".... grem direktno Hanziju druzbo delat... :wink: :twisted: :D

Jz pridem kr v kevlar rokavickah, jakni moto in skornckih za vse primere :?: :!: :wink: 8)

Dez, maraz, zaletavanje... All inclusiv 8) :D

In da ne pozabimo čelade.. :D :D

Gud ajdija.. :shock: Nikad se nezna :wink: :D 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bi mene tut kdo vzel s sabo?

A pol ne gres z nama :?:

Vceri v OLPu smo rekli, da gremo mal poznej :o A pridemo vec ksno :P

Ja, seveda bi šla z vama, sam če si reku, da ne veš točno kdaj greš. Pa kdaj bosta pol pršla? A se pol sploh še lahko greš sankat?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!