Skoči na vsebino

SANKANJE V KG 25.1.03!!!


Priporočene objave

...sam če si reku, da ne veš točno kdaj greš

Tocno. ASAP!

...kdaj bosta pol pršla?

Pojma nimam. Upam, da pravocasno, ker sva ze placala.

...A se pol sploh še lahko greš sankat?

Ne vem.

Ufff... ce si najdes prevoz mi sporoci please.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot vidiš ni nobenega odziva, tako, da me bosta očitno kar vidva morala prenašat. Ups, prevažat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale nas Pero je zakon!!!!!!!!!!!!!!!!!! :twisted:

Dan pred dogodkom... a njega nema... :shock:

Midva z Desmotom sva odpovedala :? in Climber family mnde gre sankat... upam, de res... :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot vidiš ni nobenega odziva, tako, da me bosta očitno kar vidva morala prenašat. Ups, prevažat.

Mace OK zmenjeno ce si za, se bomo stiskali, greli, prenasali in prevazal na isti barki... 8)

Ufff... bo vroce, zunaj pa - :roll: :wink: :lol: :oops: :lol:

Ceprav sumim, da se bomo prikotalili pozno, ne dvomim, da se ne bomo prepozno :wink: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale nas Pero je zakon!!!!!!!!!!!!!!!!!! :twisted:

Dan pred dogodkom... a njega nema... :shock:

Midva z Desmotom sva odpovedala :? in Climber family mnde gre sankat... upam, de res... :oops:

Vragica nč se bt sej ti boš itak doma na toplem, za naše sankače se bom pa že jst pobrigu!!!! :D :wink: :roll:

Priporočam vam da se toplo oblečete in še posebej to velja za otroke!Kaki čevlji z trdo gumo obvezni (da vam podplat nau stran padu ), da bote laži bremzal.

Če nam bo pa vroče bomo pa na poti odmetaval obleko ( to velja za ženske tudi če bo sibirski mraz !!!)

Pancarji niso obvezni maske in plavutke so opcija!!! :D :oops:

Torej obvezno prineste s seboj koš dobre volje ( vsak ),( loh je tut flaša dobre volje :D :wink: )!!!!

Se vidimo pred Porentovim domom točno približno okol 16.00!!! :D

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se vidimo pred Porentovim domom točno približno okol 16.00!!! :D

Ciao,by Pero

Komi cakam - se vidimo. 8)

PS: pridemo skor tocno vec ksno :wink: :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ocitno sem se prvi dokopal do computera. Kaj naj recem, pricakoval se manj, kar je samo se, do vrha, napolnilo caso navdusenja. Blo je res noro polno adrenalina :shock: :shock: . Skratka stvar, ki se ji ne bom odpovedal ob naslednji priložnosti.

PA SE MALE ZAHVALE:

Pero, hvala za idejo in organizacijo.

Brrrm in druzina, hvala za prevoz na prizorisce (zeni Brrrm zelim cim prejšnje okrevanje in upam da ni tako hudo, kot smo sklepali).

ID in druzina, hvala za prevoz iz prizorisca.

Kaj naj recem, motosvet zopet dokazuje, da skupaj lahko naredimo marsikatero zanimivo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bilo je super!!!

Res skoda le za zlomljeno nogo... :?

CIMPREJSNJE OKREVANJE!!!!! 8)

Je bilo sicer se nekaj poskodb, a mioslim, da bodo vse v doglednem casu sanirane (boleca kolena, trtica, gleznji, hrbet....)

Na sreco sem imel zelvo na hrbtu, tako da me Lucyino "nabitje" ni stalo vecjih tezav... 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ocitno sem se prvi dokopal do computera. Kaj naj recem, pricakoval se manj, kar je samo se, do vrha, napolnilo caso navdusenja. Blo je res noro polno adrenalina :shock: :shock: . Skratka stvar, ki se ji ne bom odpovedal ob naslednji priložnosti.

Kaj naj recem, motosvet zopet dokazuje, da skupaj lahko naredimo marsikatero zanimivo :D

Enako. :wink:

Kaj vec pa napisem kasneje....

Aja, smo malo poslikali dogajanje (v temi) in slike sledijo cez kratek cas na ze znanem stalnem parkiriscu :D :

URL 8) :

motosvet.tripod.com

Torej, ko bo uploudano, seveda napisem :!:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JA, res je bilo super, Mogoče malo predivje (živ led na progi), ampak zvozili smo bolj ali manj vsi. Čakamo Brrrm-ovo poročilo, kako so jo odnesli oni.

Kogar ni bilo, mu je lahko žal 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, tut jst pršla (čeprav kot slepi potnik in na črno). Uživala 100 na uro, k temu sem pritegnila tut eno drevo tam ob robu proge, ampak je modrica manj huda kot pa sem se na začetku bala, da bo.

Max-u hvala za prevoz (Volvo je res udobna krava), Perotu za organizacijo (še ti bomo dovolili kaj organizirat), Roni za rezervacijo pizzerije, IDu za posojeno slačilnico, vsem ostalim pa za fino družbo.

Brmmm tvoji ženi pa čimprejšnje okrevanje in upam, da ni tako hudo kot je izgledalo. Vsem ostalim poškodovancem pa prav tako.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam tolk, da povem....blo je noro, sam....trtica tko boli, da me filajo z tabletami, pa premeknt se ne morm, ne da bi tuluuuu, pol pa itak ta plavi pridejo, ker kalim JRM. Ampak sej bo....res pa je, da je doktorca rekla, da lahk tole traja tud pol leta :(

Ampak naslednjic tud :D

Lp

Gugo 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj niste bli vi na sankanju? :shocked!: saj ste ja vsi polomljeni, pa vse vas boli.... :puppydogeyes: ne vem, ne vem...kolk mi je blo najprej hudo, da nisem mogla it, sem zdaj prav vesela, da me nič ne boli :wink:

Vsem poškodovancem čimprejšnje okrevanje!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo folk !

Da še jaz povem nekaj o sankanju v soboto.

Bilo je sicer zelo fino (dobra družba, hrana, sankanje nasplošno), res pa je, da je bilo malo divje in pa predvsem to, NISO NAS PODUČILI KAKO NA STEZI IN PA PREDVSEM PREVEČ NAS JE BILO NAENKRAT NA PROGI.

Midva z Dado sva priletela v drevo, (izogibala sva se nekomu na progi).

Dada je poškodovala nogo (odrgnjena koža na nogi in pa predvsem zelo boli).

Jaz sem dobil najprej še nekoga v hrbet s sankami (boli kar precej) , nato pa je v mojem kolenu počilo in sedaj zelo boli. Komaj hodim.

Zelo pa me zanima kako je bilo z Karmen (Brrrm). Mislim, da si je zelo, zelo poškodovala nogo. Res je grdo zgledalo.

Brrrm. Povej kako ste opravili v bolnici.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uff, a smo se tolk zaletavali. Pri naju so skupili samo Tatjanini čevlji od zaviranja, je blo pa kar adrenalinsko ( seveda odvisno od tega koliko hitro je kdo šel ).

Mene je nekajkrat kar pošteno zavrtelo. Na srečo samo okoli svoje osi :)

Aja pa dokler nism opazu da se da luč obrniti proti tlem je blo tudi kar temno.

So nam pa vodiči poizkusili razlagati kako po progi ampak jih je Udi vse preglasil :) :)

Sva pa ujela da je treba pri dveh baklah zavirat, kar je prišlo zelo prav.

Skratka bilo je lepo, za morebiten drug spust pa seveda želje po čimmanj karambolih.

Brrrm-ovi ženi pa želiva čimprejšnje okrevanje.

LP,

Klemen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bilo je super sam sankanje bi se bolš izteklo če bi mel namesto sank drsalke, saj je bila proga ledena k strela!!!! :DBremzat ni bilo mogoče spljoh!!!No glavn da smo se vsi zabaval! Škoda je le za nekatere resnejše poškodbe ( ki pa sevedo niso bile v planu ) :D - Karmen :!: , Matic&Co. želim vam čimprejšnje okrevanje. :wink:

Zadevo bo treba enkrat definitivno ponovit, sam takrat bom mel pa sanke nabrušene lastnoročno da bo bol letel,.........ampak bremzo si bom pa tut namontiru!!! :D :wink: :roll:

Vsem prisotnim se zahvaljujem, da ste na zbirno mesto prišli točno ( ID hvala za borovničke :idea: , Max sej tok se pa spet ni modil da si gonu 2xx+ :wink: ) in še enkrat hvala za prijetno družbo!!! :!:

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj , se pohvalim nasa druzina jo je odnesla brez praske,

najhitrejsi je bil Climberino za katerega mislim, da mu tud na misel ni

prislo ,da bi kaj dosti bremzal.

Mene je pa Twix z sank stresel, no pa se je malo z bonboni odkupil.

Bilo je super , ampak dosti prekratko :cry: :cry: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako, kdo, kdaj vozu tko hitr :oops: :?: :shock: :?: :twisted:

Pa ti ves da tole tu mozje postave citajo. Drgac se pa potnici nista nic prtozvali.

...Vsem prisotnim se zahvaljujem, da ste na zbirno mesto prišli točno...Max sej tok se pa spet ni modil da si gonu 2xx+ :wink: ) in še enkrat hvala za prijetno družbo!!! :!:

Ciao,by Pero

Povzetek vsega napisanega:

Bilo je superca.

Se se bomo sankali.

Z Lucy nisva kasirala nobenih poskodb :!:

Res pa je, da sm meu zelvo na hrbtu, na kolenu scitnika,

na rokah kevlar rokavicke in v avtu se celadi, za svaki slucaj :roll: :wink:

Prvic padu s sank na prvem cilju - me je zbil Gugo z ustavljanjem :roll: .

Drugic ob umikanju napravil pirueto in dobil v nos sank kriceco Simono :D :!: :shock: :shock: :shock: :shock:

....Max-u hvala za prevoz (Volvo je res udobna krava), Perotu za organizacijo (še ti bomo dovolili kaj organizirat), Roni za rezervacijo pizzerije,..

Enako. Tudi midva se vam zahvaljujem za prijetno druzbo 8)

Brrrm, nas zanima, da nam sporocis spodbudne novice :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Novice iz bolnišnice na koncu mesta:

Na srečo smo se odločili, da jo potegnemo kar do Celja. Domače je pač domače. Ob 20:40 smo bili že pri zdravnikih. Potem pa malo slikanja, malo pregledov in malo čakanja. Ponoči je bila Lady operirana, ker je noga zlomljena. Vstavili so ji nekaj kovinske dodatne opreme. Ta teden bo še verjento v bolnišnci, potem pa domača nega.

Vse sankače lepo pozdravlja, še posebej pa Dado, Matica in Tino, ki so z bodrenjem pomagali čakati na prevoz s sankališča.

Moški del družine se je danes pričel pripravljati na rahlo spremenjene pogoje. Dobili smo v posest in upravljanje še tiste tri vogale in pol.

Twixu se opravičujemo, ker smo se ga tako nenadoma odrekli.

Sicer pa, tudi nam je bilo sankanje všeč, kljub nekaj buškam in žal zlomljeni nogi. Edini prigovor k romantiki: rečeno je bilo, da je proga osvetljena z bakljami, žal pa je bila le tu in tam kakšna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brrrm!

No, pa se je res zgodilo, česar smo se bali. Lepo pozdravi Lady in ji povej, da držimo pesti, da bo čimprej doma. Moram reči, da se je prav herojsko držala, saj smo jo po tem, ko so jo odpeljali, vsi občudovali, kako ni nič stokala in javkala. Se vidi, da je zelo trpežna!

Sedaj pa imaš ti priliko, da se izkažeš. Ta teden, ko bo Lady v bolnišnici lahko doma naredite generalko in vnaprej napravite jedilnik, kako boste crkljali svojo poškodovanko. :wink: :wink: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še z moje strani pohvala in zahvala Perotu. Za idejo :idea: in organizacijo :D .

Žal smo imeli smolo, da je bila proga ledena :evil: in temu primerno hitra in nevarna :twisted: . Vseeno smo vsi trije zelo uživali in bi z veseljem to avanturo še kdaj doživeli. Seveda takrat ko bo na progi sneg 8) namesto ledu :( . No, eno modrico :( je naš Simon vseeno prinesel domov, tako, za spomin.

Brrrm, upam, da bo vse v redu in kovinska dodatna oprema ne bo pustila kakšnih neprijetnih posledic.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Juuupiiii! Res je bilo super, edini problem je bil, ker bremze (beri: bulerji) niso prijele. Tudi mene je dvakrat vrglo iz ovinka - obakrat na istem mestu in temu primerno imam tudi jaz plavo rit :lol: ampak ni panike kot berem, so jo nekateri še slabše odnesli. Res je, da je možakar rekel, da je na progi zglajen sneg in da ni ledu ampak glede na to, da se po progi s kombiji vozijo, je bila zadeva kar "lepo" zglajena.

No, upam da bodo ranjenci čimprej okrevali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojla !!!

Ja spet se bom ponavljal z ostalimi, bilo je super super in še enkrat super !!!

Hvala Perotu in njegovi polovički za organizacijo in vsem ostalim hvala za prijetno družbo !!!

Tebi Brrrm in tvoji Lady pa vse naj naj pri nadalnjem okrevanju !!!

By by

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!