Skoči na vsebino

Dilema


zancek7

Priporočene objave

Zakaj pa 4t motor?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahah točno to ja :D

ja no v glavnem, verjetno ga bom mel za prevažanje heh drugače pa da mi čim manj "žere", pa da bi lahko neke dolge ture naredil...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če na vprašanje 'zakaj 4t' odgovoriš z 'zato ker je yamaha' potem verjetno res bolje da imaš 4t..pa to ne govorim z namenom da bi te užalil ali karkoli podobnega, bog ne daj..samo povem, da 2t verjetno res ni za tebe ;D

Mal si preber teme o teh dveh motorjih da malo več izveš vozne lastnosti ipd. Kolikor sem jaz spremljal temo o yzf, delajo fantje kar lepo število kilometrov na dan, tako da z yzf to nebi smel bit kakšen prevelik problem. Supermoto kot supermoto pa ima ponavadi (oz. naj bi imel) trši in manj udoben sedež..Sicer pa če že kopuješ 4t, je poleg tega kakšen je položaj na motorju drug faktor lahko, po moje, samo še oblika motorja. Pri 4t res nimaš kaj falit (kitajci izvzeti), še posebno pa ne gledat na porabo, ker ti ne en ne drug ne bo nič pil (žrl !) :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

z odgovorom sem mislo na to, da se mi nekak samo yamaha dopade in ne bi zaj neke 2t aprillie kupoval, ker tak ponavadi svetujejo.. verjetno res ni za mene 2t heh

hvala za odgovore !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sošolec je imel nekaj časa nazaj yzf 125 in se motorček vozi zelo lepo. Dalše ture kar se tiče mašine niso ble problem, (če seveda ne misliš it na avtocesto hehe) o udobju pa ne morem reči prav veliko, saj ga nisem vozil toliko časa, da bi lahko rekel ali je udoben ali ne. Končno ima za 125ccm kar lepo, pije skoraj da nič, kot so ti že povedali :)

Kar se tiče wr pa nimam pojma :P

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poznam dva človeka, ki sta imela WR in R125, oba sta se motorja naveličala in začela delati pizdarije. Enega sem celo sam na kačjih ridah sestavljal skupaj :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi zvok je odličen :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!