Skoči na vsebino

Domobranci so slavili nad Horjulom


ImenitnaPriložnost

Priporočene objave

Mislil sem reči, da ima človek pravico tudi na to, da zastopa mnenje s kilavimi argumenti oz. če nekdo že vztraja v svoji omejenosti, je že to dovolj huda kazen zanj, zato ga ni treba žaliti in se obremenjevati z njim. Sem pa vedno vesel kvalitetnih argumentov druge strani, saj se lahko iz tega tudi sam veliko naučim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No...tale odziv pove vse!! :BUA: :BUA: :BUA: Agresivci na kubik!!!

Vsaka potrpežljivost ima tudi svoje meje. Na neki točki je treba debilom, izdajalcem in drugim moronom pač z nekakšnim dejanjem, četudi agresivnim (ob zavedanju, kako nevarno je to in obžalovanju, da na lep način nekdo enostavno ne razume), dati vedeti, da je dovolj neumnosti. Žal.

Nisem Gandhi.

Mal preveč se sekirate..easy :)

Sploh se ne. :-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsakdo ima svoje izkušnje in ve se kdo je bil zmagovalec. Kje je sedaj problem? Bi nekateri partizane radi naredili za okupatorje? Kvizlinge in kolaborante pa za pozitivce? Ne vem..nori svet....

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Nisem Gandhi.

Že mogoče. Ampaq kdorkoli, ki ni izrazito dober opazovalec, bi vaju na prvi uč zlahka zamenjal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi se iz zgodovine nekaj naučili, nebi tukaj mlatili zastarele slame. Ker zgodovina uči da je treba odreagirat na tekoče dogodke vi pa rinete u partizane več kot 80 let prepozno!! Zakaj je bila nemčija razdeljena?? Ja prav naši dedje so to zahteval!! In danes imamo zopet veliko nemčijo s podporo navidezne Evrope ( z jasno označenimi vladarji in hlapci) s še vedno znanimi cilji ki lepo nezadržno tečejo proti cilju. Lepo z vsemi sadističnimi zadovoljstvi bodo med drugimi tudi nas dali iz kože medtem boste blejali o partizanih in tabelih. Kar lepo opazujte... krize ne bo konec in lepše življenje lahko, razen redkih izjem samo sanjamo. Potencialno prihodnost pa si lahko ogledate v kakih ZF filmih. Seveda bo đastin spet pameten na gobcu kar edino zna (sej mu ne moreš zamert) in vse pometel pod preprogo bebavosti kao "sej se nič ne dogaja"" razen JJ aktivnosti?? Dojamte vendat da je JJ le orodje v rokah večjih igralcev in je Zoki odletu le zato ker bi "veliki" s "čobanom" težko sodelovali. Če niste opazili da je bil JJ zmenjen z Merklovo in Sarozijem še preden so bli znani rezultati je jasno kam pes taco moli!! Na Hitlerjevemu primeru so se naučili da če delaš majhne korake v še tako nepriljubljeno smer se ljudje ne upirajo ker se sproti navajajo na tujek u šupku!!

Pa ne predalčkajte ljudi katerih ne poznate. Sam sem ateist in ne podpiram nobene politike ki poslabšuje kvaliteto življenja večine prebivalstva pa najsi bodo kakršnekoli farbe. Če ne opazite da VSAK vladar gleda na populacijo le kot na živino katero je treba čimbolj skontrolirat, umirit in ukalupit in kot tako maksimalno izkoristit pa zares škoda.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..Če niste opazili da je bil JJ zmenjen z Merklovo in Sarozijem še preden so bli znani rezultati je jasno kam pes taco moli!! ....

samo tule me razbistri ! kaj so se zmenli ?

da bo Virant Trojanski konj ?

da bo Sarkozy pušnil bolitve ?

al da mu bosta sledila Angela in Janez ? Sarkzyu seveda ! :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi se iz zgodovine nekaj naučili, nebi tukaj mlatili zastarele slame. Ker zgodovina uči da je treba odreagirat na tekoče dogodke vi pa rinete u partizane več kot 80 let prepozno!! Zakaj je bila nemčija razdeljena?? Ja prav naši dedje so to zahteval!! In danes imamo zopet veliko nemčijo s podporo navidezne Evrope ( z jasno označenimi vladarji in hlapci) s še vedno znanimi cilji ki lepo nezadržno tečejo proti cilju. Lepo z vsemi sadističnimi zadovoljstvi bodo med drugimi tudi nas dali iz kože medtem boste blejali o partizanih in tabelih. Kar lepo opazujte... krize ne bo konec in lepše življenje lahko, razen redkih izjem samo sanjamo. Potencialno prihodnost pa si lahko ogledate v kakih ZF filmih. Seveda bo đastin spet pameten na gobcu kar edino zna (sej mu ne moreš zamert) in vse pometel pod preprogo bebavosti kao "sej se nič ne dogaja"" razen JJ aktivnosti?? Dojamte vendat da je JJ le orodje v rokah večjih igralcev in je Zoki odletu le zato ker bi "veliki" s "čobanom" težko sodelovali. Če niste opazili da je bil JJ zmenjen z Merklovo in Sarozijem še preden so bli znani rezultati je jasno kam pes taco moli!! Na Hitlerjevemu primeru so se naučili da če delaš majhne korake v še tako nepriljubljeno smer se ljudje ne upirajo ker se sproti navajajo na tujek u šupku!!

Pa ne predalčkajte ljudi katerih ne poznate. Sam sem ateist in ne podpiram nobene politike ki poslabšuje kvaliteto življenja večine prebivalstva pa najsi bodo kakršnekoli farbe. Če ne opazite da VSAK vladar gleda na populacijo le kot na živino katero je treba čimbolj skontrolirat, umirit in ukalupit in kot tako maksimalno izkoristit pa zares škoda.

Ampak bi blo res bolje, da nehaš pisat, ker neumosti pišeš, predvsem se je pa vse tole pisanje začelo, ker so nekateri dobili občutek moči in bi radi na vsak način spremenili zgodovinska dejstva.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo tule me razbistri ! kaj so se zmenli ?

da bo Virant Trojanski konj ?

da bo Sarkozy pušnil bolitve ?

al da mu bosta sledila Angela in Janez ? Sarkzyu seveda ! :grim

BERTE LE SVOJE POSTE KER LETI NISO NEUMNOST!!! ZA VAS!!! :slap:

He he!! Se probam ne opredelit ker potem zapadeš u še večji drek!! Zgodovinska dejstva so kakršna in bodo!! Kako neki bi jih lahko spremenili??? Nekoč je Nero zažgal največjo knjižnico na svetu in naredu štalo, ampak dns to ne gre več tako. Če jih boste pustil pr mir bo še najbolj brez veze izpadl. Tako pa jih samo kurite da še z večjim zanosom kažejo svojo trenutno premoč. Al se uprite če vam že tolk pomen zgodovina al pa nehte bevskat.

Raje opazujte globalno dogajanje :yea1: Boste hitro dojel da dvigajo precej prahu ko menjajo akterje ampak ne zaidejo z zastavljenih poti. sam poglejte grčijo.

No sej je čist normalno da podležeš teatru!! Konec koncev ga zato uprizarjajo. Očitno ima vsak politik rok trajanja. Ti misliš da je pušnu po drugi strani pa ima mogoče sam že zadost tega cirkusa in ga zapušča! Itak je do smrti preskrbljen. Drgač pa razmisli.... če imajo ti ljudje pod nadzorom recimo 85% svetovnega kapitala, ti in jaz pa delava za drobiž!? Misliš da je problem manipulirat z množicami kekcev??? :surrender:

Popravljeno . Popravil Robertjur
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Se probam ne opredelit ker potem zapadeš u še večji drek!! ...

Odlično ti uspeva. Drugi del stavka ...

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V vojni ni dobrih in slabih, so samo slabi in manj slabi! Odvisno od tega koliko nasprotnikov ti uspe fentat !!! Čistih rok nima nihče ...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V vojni ni dobrih in slabih, so samo slabi in manj slabi! Odvisno od tega koliko nasprotnikov ti uspe fentat !!! Čistih rok nima nihče ...

Pa še nekaj je stalnica vojn - v njih se reveži, ki se sploh ne poznajo, pobijajo v imenu gospode, ki se zelo dobro pozna.

Do nastanka nacionalnih držav so se reveži celo množično pobijali med sabo zato, ker se bratje ali bratranci okrog česa niso znali zmeniti, najkasneje od 1. sv. vojne pa se vojne izkoriščajo za to, da se ovce razredči in spravi pod nadzor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še nekaj je stalnica vojn - v njih se reveži, ki se sploh ne poznajo, pobijajo v imenu gospode, ki se zelo dobro pozna.

Predvsem pa, da se rajo na zelo hiter način navadi na veliko slabše materialne razmere. Po 4 letih stradanja in pobijanja je večini popolnoma vseeno ali je na mizi pečenka ali kos kruha, glavno da je nekaj drobtinic. In seveda potem se lahko obnova začne in se spet na veliko služi (seveda pri koritu).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BERTE LE SVOJE POSTE KER LETI NISO NEUMNOST!!! ZA VAS!!! :slap:

Ma tebe po moje samo jezi ker te niso do korita spustili oz se nisi znal tja sam spraviti. Zdej so pa spet vsi ostali krivi. Tipično slovenceljstvo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma tebe po moje samo jezi ker te niso do korita spustili oz se nisi znal tja sam spraviti. Zdej so pa spet vsi ostali krivi. Tipično slovenceljstvo.

Nikdar se nisem nikamor rinu. Ljudje me sami poiščejo ko rabijo moje usluge ... brez reklam!! Preziram pa vse ki si jemljejo česar si ne zaslužijo. :BUA:

Da vas potolažim ... tile zadnji posti so pa že boljši!! :OK:

.

Odlično ti uspeva. Drugi del stavka ...

Mislim da je prav da se človek ne opredeli če ni primerne opcije!! To da se pridružujete "manj slabim" opcijam nas je pa pripeljalo kjer smo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Mislim da je prav da se človek ne opredeli če ni primerne opcije!! ...

Tvoje prejšnje pisanje ni bilo to, temveč popolnoma neosnovano nepoznavalsko in obrekovalsko blebetanje o stvareh o katerih nimaš ali nočeš imeti pojma.

Imaš pa seveda vso pravico, da se poskušaš zvleči ven. Pa dobro si čevlje obriši!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tvoje prejšnje pisanje ni bilo to, temveč popolnoma neosnovano nepoznavalsko in obrekovalsko blebetanje o stvareh o katerih nimaš ali nočeš imeti pojma.

Imaš pa seveda vso pravico, da se poskušaš zvleči ven. Pa dobro si čevlje obriši!

Če ti tako dojemaš pa dej!! Nič se ne vadim!! Kar lepo preglej poste za nazaj kje sem se opredelil z izjemo debate ko sem napisal da je bolj strahopetno uiti v hosto kot pa ostati na kmetiji. Seveda so take debili označili kot izdajalce, domobrance ijn bogve kaj še vse?? Tako so tudi prišli do hrane , "Domobranca" so fental pa so loh spraznil kmetijo! Fletno ne ... brez napora!! To pišem zaradi tega da vam osvetlim še drugo stran ker živite v enoumju in ne zaradi moje lastne opredelitve. Pri taki svinjariji kot je vojna nikdar ne veš če le nisi bil zraven. Človeška bahavost pa itak ne pozna meja. Še enkat pa loh povem da heroji so padli, skrivači pa ostali. In ti preživeli so se po vojni šli velike šerife. Ti bo bodi ponosen na kogar hočeš. Verjetno nisi slišal kako so tvoji ljubljeni izpraznili cele vasi in vane naselili tujce z juga. Tako da se je bratstvo i jedinstvo bolje prijelo. Pa kaka pička je bil Kardelj verjetno tud ne veš....kjerkoli se je pogajalo o mejah smo slovenčki pušnil. Hrvaška pa pret titom nikoli ni bila tako velika............ ja ja sej vem, NIMAM POJMA!!!

Popravljeno . Popravil Robertjur
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BERTE LE SVOJE POSTE KER LETI NISO NEUMNOST!!! ZA VAS!!!

Saj še kdo kaj pametnega napiše, ampak ti nisi med temi redkimi izjemami.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predvsem pa, da se rajo na zelo hiter način navadi na veliko slabše materialne razmere. Po 4 letih stradanja in pobijanja je večini popolnoma vseeno ali je na mizi pečenka ali kos kruha, glavno da je nekaj drobtinic. In seveda potem se lahko obnova začne in se spet na veliko služi (seveda pri koritu).

valjda, in tako opevana gospodarska rast je takrat neminovna.

Krasni novi - Monopoly!

Ma tebe po moje samo jezi ker te niso do korita spustili oz se nisi znal tja sam spraviti. Zdej so pa spet vsi ostali krivi. Tipično slovenceljstvo.

Pa ne pozabimo, da tudi on sodi med top 5% ljudi, ki bogato služijo .... ostalih 95 % pa strada (tistih, ki dnevno porabijo 10 dolarjev ali manj ... )

(oceno sem podal odokativno).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pišem zaradi tega da vam osvetlim še drugo stran ker živite v enoumju in ne zaradi moje lastne opredelitve.

Malo manj lahkotno drugim očitaj enoumje, da ti ne bo priletelo pet prstov okoli tvojega enega uma enkrat ...

Svašta pička rodi ... tudi take, kot si ti ...

Nihče ni poveličeval komunističnih pizdarij, kvečjemu partizanski boj proti okupatorju (in s tem ni nihče opravičeval, kaj so počeli v času vojne tisti preveč nasilni partizani ali komunisti). A dejstva so simpl - če ne bi bilo njih, bi ti zdaj morda sploh ne živel (ali pa bi bil inkarniran kot en kozliček na Kitajskem recimo), ali pa bi živel svoje kratko življenje skozi dimnik Aušvica.

In vojno ocenjevati takole 80 let po vojni sami - jap, že sam si napisal, da se mal pozno pogovarjamo o njej, da je že pred 70 leti minila ... no, prav to isto porcijo preveč okisane solate bi ti postavil na mizo in se je drži. Ne pa neki bevskat v tri krasne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!