Skoči na vsebino

Domobranci so slavili nad Horjulom


ImenitnaPriložnost

Priporočene objave

To fantje!! Na konc bo pa še kaka zabavna scena iz tega! Dejte me takat spomnt... de pridem mal posnet! Pa bote loh unukom pokazal de nič dost ne zaostajate za pogumnimi predniki.

Ampak đastin ... a ti boš sam kuru, zraven pa nebi šu al koko! Pa na teb bi tista zvezda z orodjem bla daleč najbolj uočljiva k take jumbo flehe nima noben he he!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To fantje!! Na konc bo pa še kaka zabavna scena iz tega! Dejte me takat spomnt... de pridem mal posnet! Pa bote loh unukom pokazal de nič dost ne zaostajate za pogumnimi predniki.

Ampak đastin ... a ti boš sam kuru, zraven pa nebi šu al koko! Pa na teb bi tista zvezda z orodjem bla daleč najbolj uočljiva k take jumbo flehe nima noben he he!!!

ne bo šel... ker je že naravno prevelika tarča...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To fantje!! Na konc bo pa še kaka zabavna scena iz tega! Dejte me takat spomnt... de pridem mal posnet! Pa bote loh unukom pokazal de nič dost ne zaostajate za pogumnimi predniki.

Ampak đastin ... a ti boš sam kuru, zraven pa nebi šu al koko! Pa na teb bi tista zvezda z orodjem bla daleč najbolj uočljiva k take jumbo flehe nima noben he he!!!

A ne bi šel raje posnet ovinka na Rakitni, ker na istem ovinku vsako leto motor razbiješ, nas pa pustiš pri miru.

Na žalost sem videl letos na tej pederastični proslavi veliko vnukov, ki so jim več kot očitno njihovi dedki oprali možgane, zgleda da si ti tudi med njimi, sam pa mislil, da si v tem času kakšno knjigo v roke vzel, ampak sem se očitno zmotil

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Papež, a ni žalostno, da nas, miroljubne demokrate, v to silijo s svojimi perverznimi političnimi insinuacijami? :-(

Ja................zelo!

Še večja pa je "mentalna tragedija" njihovega podmladka, ki slepo verjame v "pravljice in njih priredbe". Upira se mi folk, ki je v nedeljo zjutraj ves "boga boječ" in skrušen v prvi vrsti pri maši, že pol ure kasneje v bližnji oštariji, pa kuje "zaroto" - kako bodo tega in tega "zjebal", da ne bo mogu ....................... ma brez veze.

Ko sem bil prepričan, da je treba ................. sem šel in ................... no ja, zgleda da bo treba spet. Takrat kot danes zmotno učijo policaji z doktorati - smo baje preganjali zvezdo - prihodnjič bo na udaru križ - se mi zdi!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja prav prijetno je blo poklepetat z vami! Ampak vas ne bom motil, vi sam naštuderejte tole vaše področje do obist!! Mogoč vam pa še kdaj prav pride he he!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Robi, Robi ... a jih moraš res vlečt za jezik, da te potem zmerjajo?

:glare:

Pa sej jih ne moreš resno jemat!! Glej s čim se ukvarjajo!!? :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa sej jih ne moreš resno jemat!! Glej s čim se ukvarjajo!!? :lol1:

No, akademiki..................................... dokler eni klepetate ....................................... drugi delamo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, akademiki..................................... dokler eni klepetate ....................................... drugi delamo!

:lol1: :lol1: :lol1: Kt zamorc ane!!??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Debeli pejt se mal podojit no!! Zoki te bo vesel!!

Tebe pa Janša.

Matr mo grejo na qrac takile, ki vedno na pamet tistim, ki se z njimi ne strinjajo, pripisujejo sebi nasproten politični pol.

Logika "Kdor ni z nami, je proti nam" in "Ni važno, da je pismen, važno, da je naš!" je zrcalo nedoraslosti in intelektualnega manjka!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšna simpatična debata.

:fight2:

A' jemljete nove člane?

Kje se dobijo prijavnice, da vam demonstriram kaj je zmerjanje

in ne tole cuckano obmetavanje s komlimenti na nivoju 3. raz. OŠ.

:evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tebe pa Janša.

Matr mo grejo na qrac takile, ki vedno na pamet tistim, ki se z njimi ne strinjajo, pripisujejo sebi nasproten politični pol.

Logika "Kdor ni z nami, je proti nam" in "Ni važno, da je pismen, važno, da je naš!" je zrcalo nedoraslosti in intelektualnega manjka!

Je pa prav zanimivo tole!! Neki psihiraš kako drugi...... še prej pa sam narediš isto!! Lepo si se okarakteriziral brihta.

V danem primeru si greš loh na one samo v primeru da si ga ... sej veš!! Pa tolk so te šolal pa vse đabe!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je pa prav zanimivo tole!! ...

Prepoznavanje sarkazma ti pa ne gre najbolje, kajne!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prepoznavanje sarkazma ti pa ne gre najbolje, kajne!

Po vsem tem je edini sarkazem tale tvoj zadnji post!! :slap: :surrender:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!