Skoči na vsebino

Husqvarna WSM 125 servis


Biagio

Priporočene objave

Pozdravljeni...se opravičujem, če podobna tema že obstaja...sem guglav, pa sm najdu samo eno temo staro skor 6 let.

Kakorkoli, sem lastnik Husqvarne WSM 125, in jo letos nameravam prodat, ker kupujem drug motor.

Preden bi jo prodal, pa bi rad peljal na servis, da mi poštimajo par stvari, rad bi da gre od doma v čimboljšem stanju.

Kupil sem jo pri Gil Motosportu v Mengšu, ampak menda on ne servisira več..

Tako da me zanima, če mogoče veste za kašn dobr servis, kjer bi mi popravli oziroma zamenjali števc, ki mi je krepnu, in pa pošravfali mašino...

Ko jo vžigam, kdaj pa kdaj tok neki grozno poči in zaškrta v motorju, da me kr srce zaboli... In nimam pojma kaj bi to lahko bilo..

Plus tega je moj superveleumni brat nekoč, brez da bi preveril vsebino dveh identičnih kant ponesreči v rezervoar natoču kak liter,dva? hidravličnega olja, preden je pogruntal da to ni bencin... pač, kanto direkt gor in čau. Kllub temu da sem takoj spucal,splaknil rezervoar z bencinom itd... brez da bi vžgal mašino! mi ga od takrat pod minimum gasom zabija in crkuje, če nimam odprtga zauga... pomoje je za spucat no.

Tko da torej, če imate kakšne predloge, informacije, se vam najlepše zahvaljujem že vnaprej. :)

PS: Najraje bi videl, da je servis kje v bližini Ljubljane...

LP, Blaž

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!