Skoči na vsebino

Zarota kapitalizma in demokracije:


solorider

Priporočene objave

Kaj se je pa zgodilo z člankom o Sarah Palin?

Poglej njegov vir in presodi kam paše!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, na to sem mislil. Pri prvem branju nisem pogledal vira in posledično nisem takoj ugotovil da gre za raco.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, na to sem mislil. Pri prvem branju nisem pogledal vira in posledično nisem takoj ugotovil da gre za raco.

No, saj Palinka je tud ena goska, pa kar paše tja in ne bi bilo čisto nič čudnega če bi bilo to resnično.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Palinka je tud ena goska...

 

Ne, pa ni! Palinka je mađarski šnops. Za te zadeve sem stručko B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, pa ni! Palinka je mađarski šnops. Za te zadeve sem stručko B)

Ja, mađari so lopovi! Sej Hrvati bi tud kranjsko. Pa prav qrc!

Saj konec koncev mi za tolažbo še zmeraj močeradovc ostane...

Ja, vse se je zarotilo ... (to je tolk, de je ontopics!)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj konec koncev mi za tolažbo še zmeraj močeradovc ostane...

A bi ti malo pazil na izjave al hočeš, da nam še davek na močerade uvalijo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bi ti malo pazil na izjave al hočeš, da nam še davek na močerade uvalijo?

Jih bova pa švercala. Pa une krote za lizat, pa mušnce pa tako robo. Brez panike, časi kontrabanta in rokovnjačev se vračajo!

Popravljeno . Popravil I30
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jih bova pa švercala. Pa une krote za lizat, pa mušnce pa tako robo. Brez panike, časi kontrabanta in rokovnjačev se vračajo!

Naš politični sistem se vrača v srednji vek! Kmalu bomo vsi v dreku in začel se bo lov na čarovnice.

middle-ages-clothing-2.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

No tole so pa naši famozni menedžerji in pa vodenje podjetij v slovenistanu:

 

 

Slovenija je rekorderka v korupciji in podkupovanju v gospodarstvu

 

da malo poudarim in pod nos podkurim raznim BrezVeznikom:

Neslavna rekorderka v korupciji in podkupovanju v gospodarstvu med svetovnimi državami je Slovenija, saj je delež menedžerjev, za katere je podkupovanje običajno, kar 96-odstotni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ Ice

 

Tudi meni je to precej znano vendar za to niso krivi sindikati, ti se borijo za pravice delavcev, ker je to razlog, da sploh obstajajo. Za narediti red v JS je odgovorna vlada in potem management od vrha navzdol. Uveljaviti je potrebno osebno odgovornost in jasen opis del in nalog (ter področja odgovornosti) in se bodo zadeve hitro sčistile. Da je sedanje stanje najbolj po godu ribičem v kalnem je popolnoma jasno in ribiči, ki mešajo blato in lovijo največje ribe so čisto pri vrhu, ne na dnu.

 

Glede podkupovanja...zagovarjam absolutno transparentnost države vendar tudi odgovornost slehernega državljana. Če nekdo zahteva podkupnino se to prijavi ustrezni inštituciji (krim. policiji) ne pa da se o tem samo jamra. Meni je zdravnik medicine dela, prometa in športa nekaj mečkal in sem pri naslednjem pregledu gladko posnel celoten postopek in pogovor med nama. Gre sicer za nezakonito pridobljen dokazni material, ki nima vrednosti v samem postopku, se pa da tako zlahka prepričati kriminaliste, da ukrepajo.

kolega, najbrz mislis "sindikati naj bi se borili". v sloveniji nekako ne premorem obcutka neke blazne borbe sindikatov za delavca, prej za lasten zep.

ali kako si razlagas struklja in njegov njet proti vsemu?

 

da malo poudarim in pod nos podkurim raznim BrezVeznikom:

Neslavna rekorderka v korupciji in podkupovanju v gospodarstvu med svetovnimi državami je Slovenija, saj je delež menedžerjev, za katere je podkupovanje običajno, kar 96-odstotni.

tell me about it.

prevec posla imam s takimi. no ja, kaj je drugace kot pred 1991?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolega, najbrz mislis "sindikati naj bi se borili". v sloveniji nekako ne premorem obcutka neke blazne borbe sindikatov za delavca, prej za lasten zep.

ali kako si razlagas struklja in njegov njet proti vsemu?

Nimam občutka, da bi mu žepi pokali...

In naravna naloga sindikata je, da je proti vsemu kar ogroža priborjene pravice delavcev!

Kriza je pa en navaden blef, da se folk še dodatno ožame.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

niti ne. kriza je konkretno pristala pri delavcu (v aut), ker si ne more vec privosciti stvari, za katere pred 5 leti ni bil problem.

 

je pa kriza umetno spolitizirana bestija. in eni bodo fajn zasluzili na ta racun.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

niti ne. kriza je konkretno pristala pri delavcu (v aut), ker si ne more vec privosciti stvari, za katere pred 5 leti ni bil problem.

 

je pa kriza umetno spolitizirana bestija. in eni bodo fajn zasluzili na ta racun.

No vidiš, saj se razumeva! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 hja, in kaj to pomaga malemu cloveki z ulice, ce se midva razumeva?

 

saj ni problem v razumevnju problematike temvec v konkretnih uresnicljivih resitvah in volji te tudi sprovesti.

vsi so pametni, a noben nima jajc recti bobu bob IN narediti potrebno. slovenija pa tone in tone.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 hja, in kaj to pomaga malemu cloveki z ulice, ce se midva razumeva?

 

saj ni problem v razumevnju problematike temvec v konkretnih uresnicljivih resitvah in volji te tudi sprovesti.

vsi so pametni, a noben nima jajc recti bobu bob IN narediti potrebno. slovenija pa tone in tone.

 

Politiki se pa trudijo po vseh svojih močeh, da bi tonili še hitreje in jim to složno zelo uspeva tudi s pomočjo od zunaj. Butalolandija :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

teorija zarote? nekako se mi slovenija zdi premalo zanimiva za "tuje investitorje" taksnega kova.

 

 

ali mene mislis s tem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Začelo se je že 91ega leta.

Dosežki Peterletove vlade leta 1991 – 1992

 

  1. Ukinitev SDK (služba družbenega knjigovodstva), ki je nadzorovala ves plačilni promet in ko so jo razorožili, je bila kraji pot povsem odprta!
  2. Odprava zakona, ki je od vlagateljev terjal dokazila, da imajo zagotovljen denar za naložbo.
  3. Odprava zakona o ugotavljanju izvora premoženja.
  4. Projekt stoletja; Denacionalizacija.                                                                                                Od takrat naprej se je začelo krasti in se je pokradlo skoraj vse kar so povojne generacije ustvarile pretežno z udarniškim delom. Zdaj pa ustanavljajo slabo banko in državni holding, da bodo preko njih privatizirali (pokradli) kar je še ostalo. Banda pokvarjena.
Popravljeno . Popravil daneb
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!