Skoči na vsebino

Honda RC 213 VS


kađiva

Priporočene objave

Ohh..vidim da res konjev..in predvsem vidim isti salter na levi strani pri sklopki kot pri vfr 800.

Kolk jih pride v Slovenijo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za to ceno niti pneumatskih ventilov ? Rajši kupim panigaleta R pa še vikendico.  :OK:

Popravljeno . Popravil jany
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda krasno, pelje se tudi najbrž tako...ampak 215 konj s kitom?

Serijski BMW z auspuhom in malo masaže jih ima toliko ali pa še malo čez.

 

Za ta denar mora biti tudi elektronika na nivoju NASA, ker je Yamahina in Aprilijina za 20k € trenutno tako zelo dobra, da več smrtniki preprosto ne potrebujemo.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole meni liči na Hondo NR. Nerazumljiva komplikacija, sama sebi namen. Bo pa redka kot samorog in zato tud čez 25 let izredno lep eksponat na štantu.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejansko po izgledu deluje res zelo podobno motogp specjalki ma bi lahko komponento več iz nje res pobrali ter malo konjev navili vsaj enih 250 na nivoju SBK bi blo lepo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko bi rekli, da se je tresla gora, rodil pa se je en ne-preveč-impresiven moped z impresivno (neumno) ceno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko bi rekli, da se je tresla gora, rodil pa se je en ne-preveč-impresiven moped z impresivno (neumno) ceno.

ali bo isto z novo Africo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

RC213V-S

 

mal browsam, par zanimivosti

 

RC213V pomeni, da je to tretji RC v 21 stoletju. Nism vedu tega. Načrt je bil narest in prodat 213 kosov. Zaradi potresa se je proizvodnja "začasno" ustavila pri 98 komadih. Prihod euro4 norm s 1. 1. 2017 pomeni, da jih ne bo nikoli 213, ampak samo 98. Redkejša od samoroga.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer me ne držat za besedo, vendar mislim, da je v tej EURO 4 uredbi prostora za izdelavo določenih limitiranih serij, ki bi te norme lahko zaobšli. Nekaj časa nazaj sem prebral v Motoradu nekaj v tej smeri. Torej bi lahko serijo tudi dokončali. Če je še sploh interes to naredit, saj v nasprotnem primeru lahko iztržiš za že izdelane še nekoliko več kot si imel v mislih.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In modelov ki imata serijski številko 26 in 93 ne moreš dobit :cool: Drugače pa letos je Anstey vozil RCV213VS na TT-ju in ni glhi bila preveč konkurenčna. Sprobal bi jo pa, tako da če jo kdo ubav nej sporoči :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

54 minutes ago, Arcanewater said:

In modelov ki imata serijski številko 26 in 93 ne moreš dobit :cool: Drugače pa letos je Anstey vozil RCV213VS na TT-ju in ni glhi bila preveč konkurenčna. Sprobal bi jo pa, tako da če jo kdo ubav nej sporoči :lol1:

Peta je bla. slabo? Ainstey z motorjem direkt iz škatle pred vsemi RSVji Panigaleji, Yamahami R1 in GSXRji? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Cartman pravi:

Peta je bla. slabo? Ainstey z motorjem direkt iz škatle pred vsemi RSVji Panigaleji, Yamahami R1 in GSXRji? 

Nisem rekel da je bilo slabo, rekel sem da ni bila preveč konkurečna, kar je razlika. Motor ni bil ravno "iz škatle" ker je nasplošno bilo treba kar dosti predelav, ki so bile posebej narejena za ta motor. In če se ne motim je 5 mesto dosegel z CBR1000RR na zadnji TT Senior? 8 mesto je pa bilo na RCV213VS?

Popravljeno . Popravil Arcanewater
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, Arcanewater said:

Nisem rekel da je bilo slabo, rekel sem da ni bila preveč konkurečna, kar je razlika. Motor ni bil ravno "iz škatle" ker je nasplošno bilo treba kar dosti predelav, ki so bile posebej narejena za ta motor. In če se ne motim je 5 mesto dosegel z CBR1000RR na zadnji TT Senior? 8 mesto je pa bilo na RCV213VS?

jp, prav imaš. Sm bil 100% da je obe dirki vozil na rcv. Pardon. In direkt iz škatle res ni dobra formulacija. ciljal sem na 0 testov in prazno databazo, Izkušenj s tem strojem nima nihče na svetu. Vseeno. Če pomislim na fiasko ki ga je 2015 dožvela R1 z Dunlopom (dec je poslal po svojga privat bmwja) se je RCV odrezala odlično. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!