Skoči na vsebino

Aprilia SR 50


romans1

Priporočene objave

de neb ti gianelija kupu :BUA:

Sj si vidu da zx rox :D

ne ne jst bom zx-a sigurnu kupu :) sm uprašanje je kdaj :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še neki me zanima, a ve kdo kake so une lučke v armaturni plošči? k bi jih zamenjau z modrimi, pa moram najprej vedt kake so, da ne odpiram dvakrat, da samo odprem pa dam druge, modre notr, aja pa še una kaka je, za ignition check?

a ve kdo še kje bi dubu žarnice za ditecha? 12v 20w oz 12v 25w, orignal so 12v15w, pa baš slabo svetijo

jeršin mi je dal ene 12v 20w, sm so mi vso plastiko okol požgale, k so mele ful manjšo bučko, kot pa te original, pomoje zato k se niso dost ohlajale, zato prašam, če ma kdo take k so original (taka velka bučka, pa krogec je okol žarnice, s da so 1v 20/25w?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm ja, edini tle v nm je jeršin, ta nima kej dost, potem je v krškem, tm so tut ful na splošno, popravjajo vse od tomosov do ditechov...tak da ne vem no, mogu bi jit edin še v maribor pogledat, kak je tm za aprilio

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

romans1 a se ti dvigne pri tej apriliji, da jo morš v vsak post nalimat? Malo za šalo, malo za res :? :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kva te pa mot. a mas modem 56k al kaj . povej zakaj mas pa ti svoj motor potem odspod naliman a se teb tud dvigne. :lol1: :OK: mal zares mal zahec

post-18-1065369560.jpg

Popravljeno . Popravil romans1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej, slika ma 50kb. V vsakem postu si jo nalimal. Postov je tle ene 50. 50x50 = 2500 = 2.5mb kar je za 56k velikooo.

So stop it. Zmanjsej si jo pa jo dej v podpis, pa je.

Me gre tud na zivce :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest mam 56k modem pa me boli kurac kolk mate slik. Pač mal počakam pa gre. Pretiravat pa res ni treba, če si enkrat prlepu sliko so jo vsi videl, k vsakmu postu pa res ne gre. Kaj bi blo, če bi jest k vsakmu svojmu postu prlepu slikco? Sej bi bil cel kaos :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: to je ze mal :topic:

MAL??? Čist smo zašli, je pa fino da smo razrešli zadevo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še neki me zanima, a ve kdo kake so une lučke v armaturni plošči? k bi jih zamenjau z modrimi, pa moram najprej vedt kake so, da ne odpiram dvakrat, da samo odprem pa dam druge, modre notr, aja pa še una kaka je, za ignition check?

a ve kdo še kje bi dubu žarnice za ditecha? 12v 20w oz 12v 25w, orignal so 12v15w, pa baš slabo svetijo

jeršin mi je dal ene 12v 20w, sm so mi vso plastiko okol požgale, k so mele ful manjšo bučko, kot pa te original, pomoje zato k se niso dost ohlajale, zato prašam, če ma kdo take k so original (taka velka bučka, pa krogec je okol žarnice, s da so 12v 20/25w?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je problem odpret al kaj? Pri mojemu mam jest razšravfan v minuti. Lahko recimo pobarvaš lučke, da bi plave kupu pa mislim da ni možno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

klemen, loh pa das ledice za pod armaturko... Se lepse vid vse skup. Jst bom dal modre al pa rdece ce bo kej cajta..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo navadne LEDice so svetlobno-centrirne al kak se že reče.. Sepravi, da se bo vidla osvetljena pika in malo svetlobe okoli.. To pa nebo ql ravno...

Popravite me, če se motim...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo navadne LEDice so svetlobno-centrirne al kak se že reče.. Sepravi, da se bo vidla osvetljena pika in malo svetlobe okoli.. To pa nebo ql ravno...

Popravite me, če se motim...

Ce ne pa 1500kandelne ledice pa bo tak sajnalo da sploh nebos mogo vozit :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!