Skoči na vsebino

Aprilia SR 50


romans1

Priporočene objave

vsi z ditechi oz sr50:

http://www.ex-technik.de/Aprilia_spot.htm

SR50lampe5.jpg

17.000 stane, je pa to nekje v nemčiji (i guess):

kolikor razumem je to to, da dobiš v bistvu nove leče (uno k tak lepo zgleda pr lučeh tm) pa halogenke pa drugo držalo k daš luči notr (in kolkr razumem so to take halogenke, ki so standardne in ne neke leve apriliine)

aja, pa baje je celo dvojna (dolga kratka)

nisem sigurn k sem velik nemščine prešpricau ;)

za moje pojme je to vredno, ker te so en kurac vredne k so zdej gor

pa me zanima, če je še kdo tak k bi naroču, zarad poštnine, pa naročimo skupej, pa bo njbrž kej cenej :yea2:

Tole na slikci zher ni kratka/douga, so dve kratki. Tko da ne rabiš novega stikala :rolleyes: . Douga luč zgleda "malo" drugače kt kratka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole na slikci zher ni kratka/douga, so dve kratki. Tko da ne rabiš novega stikala :rolleyes: . Douga luč zgleda "malo" drugače kt kratka.

Kartka je normalna tota buca kaj jo ma aprilia dolga pa bi mogla bit al H7 al pa H4

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Hudo, tega pa nism vedu!! Bo treba enkrat probat da vidm če je kej narobe!! Sam tm na začetku nism čist razumel-kva je treba z gasom delat pa kako more bit kluč obrnjen?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hudo, tega pa nism vedu!! Bo treba enkrat probat da vidm če je kej narobe!! Sam tm na začetku nism čist razumel-kva je treba z gasom delat pa kako more bit kluč obrnjen?

ti mal probaj to ja :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@mjemec: ko maš vgasnjen motorček daj puna gas ročko, pol pa ključ obrni z drugo roko in se bo injection check lučka prižgala. Ko se lučka izklopi, lahko gas spustiš.. dalje pa tak razumeš :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...sam men una lučka ne ugasne :hmm:

Men tud ne-pomoje je to zarad unga novga softwera k ga majo vsi ditechi od (vključno z) letnika 03 naprej!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja sam neki še k sm gledu na motosvetu tanov cenik od Aprilie sm tm vidu 2 nova Ditecha! A mogoče kdo ve kaj sploh je to ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ko smo ze pri ajnspricih: piaggiotovega nrg-ja ki ima purejet sistem so CPU preprogramiral in so vn dobil 10500 obratov, slo naj bi pa okrog 105 PO STEVCU da ne bo pomote :D . Tko da je kr prihodnost tukaj, samo problem je da ce se bos hotu igrat bos mogu racunalnik kupt, kar bo pa ZELO ZELO drago. fergazer r0x :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ko smo ze pri ajnspricih: piaggiotovega nrg-ja ki ima purejet sistem so CPU preprogramiral in so vn dobil 10500 obratov, slo naj bi pa okrog 105 PO STEVCU da ne bo pomote :D . Tko da je kr prihodnost tukaj, samo problem je da ce se bos hotu igrat bos mogu racunalnik kupt, kar bo pa ZELO ZELO drago. fergazer r0x :notworthy:

ja pol bo pa tuning namest v garaži polni šravfov pa vsega :D stal sam motor pa računalnik <_< pa se bomo zaj****** da bo šlo bol kr prek tipkovnce :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam to ni to k ce si vs umazan men je bol sraufat k pa stol gult

nimam pa nc proti di-techu sm ga tut sam mel mi je bil ful vsec za vozt oblika je pa itak lepa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam to ni to k ce si vs umazan men je bol sraufat k pa stol gult

ma sj to je to k mal sam šravfaš :) ne pa da sprogramiraš isto k da nfs underground špilaš <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!