Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli Kawasaki motocikla?


yamaha2025

Priporočene objave

Ma neb ga mel ker je BMW pač hitrejši.... :grim

Se na konc posnetka vid da je Kwakar zaviu h kolegom ker s pol moči motorja se ni mel smisla naprej vozt :D:P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če si od leta 2009 do danes zamenjal šet motorjev, nisi motorist ampak pozer :)

Pozer je edin v primeru, da jih je zgledno in vestno pucal in glancal ... ampak to je že bolj primerno za drugo temo :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...kdo ma kej proti yamaham.... :O j.... ga usred.... :lol: .)

Noben nima nič prot yamaham ... ker če bi kej mel bi že uporabil! :D :D :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

svojo temo si odpri in pluvi po yamahah :bum:

tuki se pluva po kawasakijih .. neupravičeno :glare:

sej maus bi plunila,ma se bojim da se utopiš,tko da... :P kaj se pa ti štuliš v naše teme :lol:

p.s.:reče hrvat pamti pa vrati :lol1:

YAMAHARJI :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej maus bi plunila,ma se bojim da se utopiš,tko da... :P kaj se pa ti štuliš v naše teme :lol:

p.s.:reče hrvat pamti pa vrati :lol1:

YAMAHARJI :beer2:

pfuj :SS jebenti!!!
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potem pa nisi razumel niti enega mojega prispevka. Oglasil sem se le zaradi tega, ker se je v prav vsaki temi pa tudi če se je spraševalo o vremenu, pojavil bmw gs. Da bi pa bil fanatik za kakšno znamko, npr. za kawasakija pa se motiš. Pač slučajno ga imam, nikjer pa ni "nasvetov" o superiornosti ladjedelca.

Pametni bmwjaši se ne oglašajo in razumejo poanto, užaljeni, navezani za propeler pa so avtorji vseh teh tem :) zanimivo, ja, kdo je odprl teme...

Zgleda da tudi ti ne razumeš poante te teme,ki sem jo večkrat obrazložil,no pa greva lepo počas za telebane.... :P

1. O vremenu v povezavi z GS ne vem nič,ker ne sledim toliko vsem temam o BMW kot ti!

2.Tako kot maš ti Kawasaki mam jaz BMW in se tudi motiš če misliš ,da sem fanatik na to znamko!

3.Pametni bmwjaši se ne oglašajo,spet žališ nas ki se oglašamo na tvoje bučke......bom pa tako razložil,hvala bogu ,da sem po tvoje nepameten,od doma sem šel pri rosnih 17 letih,izhajam iz revne družine in vse sem mogel sam naredit z svojimi rokami,in dons si lohk kupim(zaenkrat še)vsake 3 leta nov motor,ker mi to dovoljuje standard in mi paše,kljub temu mi z lahkoto rečeš tudi pozer z 15 do 20kkm letno.

4.Užaljen sem samo takrat,ko žališ karakter oz profil človeka ki vozi BMW saj to res nima nobene veze z motorjem in je samo odraz tvoje inteligence!

5.Navezan na motor si pa lohk sam ti,jaz si vsake toliko kupim novega in se ne povezujem čustveno z stvarjo ki nima srca. Tako ,da ne sodi po seb če ti je Kawa prirasla k srcu,men bmw ni!!!

6. Ja to temo sem odprl jaz v upanju,da zvem zakaj imajo takšni pacienti kot ti take probleme z določeno znamko,kot sem že večkrat povedal sem imel že nekaj bmflov in noben se mi ni pokvaril oz. me pustil na cedilu.Iz teme lahko povsem mirno zaključim,da po motorju pljuvajo samo ljudje,ki ga nikoli niso imeli,vozili oz. jim je nedosegljiv,se pa tud najde kakšen ki ga je imel in mu ni bil všeč,čist normalno a ne.

7.In še poanta Snecer.......če mi motor ne bi bil všeč ali ne bi bil zadovoljen z njim ne bi odpiral teme in se po tvoje zdravil kompleksov ampak BI SI KUPIL DRUG MOTOR ,Snecer a boš znal to aceptirat.

8. Tema pa se je sprevrgla v nabijanje in šaljenje zaradi takih kot si ti,kar pa konec koncev tudi ni nič narobe.

9. Prosim te,da ne žališ več ljudi in jih psihološko opredeljuješ ker ti res ne gre,rajši se drži fotografiranja radarjev tu si dober!!

10.Pa še enkrat vse lepo preberi,da boš mogoče le dojel,da je govora o motorju in ne ljudeh ,ki ga vozijo,ker o njih nimaš pojma!!!!

No zdej pa lepo pljuvaj po motorju naprej in boš videl da ni noben užaljen(no vsaj jaz ne) prilimaj spet kako bučko,da se nasmejimo in gremo naprej.

Zadnjič ti je Corser lepo napisal glede žaljenja pa se te ne prime ker zgleda ,da na svet gledaš selektivno ,se pa podpišem pod njegovo izjavo,tudi jaz te imam za srednje duhovitega(kar mi je všeč) in se ti tudi iz srca nasmejim,ne izpadeš pa dobro ko postaneš žaljiv in se igraš psihijatra......res ti ne paše!!

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, to ti priznam, ne spadaš v omnjene okvirje, je pa res, da sam bmwo hwališ...neb vedu keri okvir je to :P

p.s. odkar se družim z bmwjaši mam vedno rajši kawo?!!

Sej ni čudn ,da maš vedno rajši kavo,sej ti jo bmflarji tolk plačujemo,da morš bit že odvisen od nje :P
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Mislim da nekako ne pašem v okvire fanatika. I30, snecer, gift on the other hand...

Ooo, hvala hvala. :OK: C'est moi! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej ni čudn ,da maš vedno rajši kavo,sej ti jo bmflarji tolk plačujemo,da morš bit že odvisen od nje :P

kaWo :P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. te teme nisi odprl ti, v napačno si napisal.

2. o vremenu je bila prispodoba, ne sodelujem v bmw temah, pač pa kakšno drugo pogledam in se vedno oglasijo bmwjaši z gsko, moderacija je že večkrat opozarjala (teme o hondi, tigru, yamahi, nebroj).

3. pametni se ne oglašajo, ker razumejo štos, tvoj življenjepis je zavidanja vreden a ni predmet nobene debate tukaj

4. ko vidim nekoga, ki parkira na mestu za invalide, ni kriva znamka, ampak karakter

5. navezanost na izdelke je rezultat potrošniške družbe in ulice

6. to je tema o kawi, o bmwju je druga, ki si jo res odprl

7. ne packat drugih tem z bmwjem pa bo, saj je forum razdeljen vsebinsko in po znamkah

8. pa ne da si mislil, da boš z odprtjem teme dobil resno temo?

9. - 10. "žalitve" na anonimnem forumu so resna stvar, mislim da ste bili bmwjaši bolj žaljivi

11. kaj ima vse to veze s temo o kawasakiju :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko smo že glih pr kofet, dejte ahtat, da vam kej tazga ne poturijo: tumblr_lzo9myR5dm1qkdde2o1_400.jpg

Ajej, takoj k sm to skodelo vidu sm poklical:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. te teme nisi odprl ti, v napačno si napisal.

2. o vremenu je bila prispodoba, ne sodelujem v bmw temah, pač pa kakšno drugo pogledam in se vedno oglasijo bmwjaši z gsko, moderacija je že večkrat opozarjala (teme o hondi, tigru, yamahi, nebroj).

3. pametni se ne oglašajo, ker razumejo štos, tvoj življenjepis je zavidanja vreden a ni predmet nobene debate tukaj

4. ko vidim nekoga, ki parkira na mestu za invalide, ni kriva znamka, ampak karakter

5. navezanost na izdelke je rezultat potrošniške družbe in ulice

6. to je tema o kawi, o bmwju je druga, ki si jo res odprl

7. ne packat drugih tem z bmwjem pa bo, saj je forum razdeljen vsebinsko in po znamkah

8. pa ne da si mislil, da boš z odprtjem teme dobil resno temo?

9. - 10. "žalitve" na anonimnem forumu so resna stvar, mislim da ste bili bmwjaši bolj žaljivi

11. kaj ima vse to veze s temo o kawasakiju :)

Eh ne da se mi več....ZMAGU si :OK:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh sam hecam se Snecer nisi zmagu :P

1.si me zavedu :P res je nisem je odprl

2.v vsaki aktualni temi o b.....si ti z tvojimi bučkami. In če mam b...se po tvoje ne smem oglasit v temi Honda...itd..ker namreč vsi z tabo načelu se oglašajo v temah BMW.

3.hotel sem ti samo povedat,da nimaš pojma o karakterju bmvjašu in da nisem nek mulc z nalovdanimi starci!

4.pa to ti probam dopovedat ,kaj ima karakter z motorjem o katerem teče beseda ^_^

5.ne bi vedu,za ta sranja se ne menim in me tud ne zanimajo

6. heheeh preber si svoj post :slap: ko si v temi(tej) začel klanfat o bmwjistih,a si dementen,mogoče bi moral na pregled :(

7.lepo bi bilo če bi se svojih nasvetov držal tudi ti in nehal packat po temah in limat razne tanke,pa avione ma nebroj tvojih budalaštin

8.sm pač optimist :)

9.10.a si ti mogoče edinček,če nisi si pa taprav Slovenc...npr.če je men crknla krava,naj pa še sosedu :P

11.Res ne vem,sebe vpraš!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

krucy meni je samo bmw virus zanimiv fenomen, bmw je uberalles osalo so jajca. Sicer pa jst propelerja razn par metru nism peljala tko da ne morem sodit. Meni moj kozolc paše, čerpou ma poser value nič, ker itak povprečni slo motorist ve samo kej je to yamaha fazer, pa še za par japoncu, 2 bmw-ja pa 3 ducatije :P a pa triple to se ne obnese :D ker more bit parno število, to so si kr neki zmisnli pa gonjo svoje usekani britanci :D

Usaj javno zahvalo sm prčakvala. :closedeyes: Mejduš, sm tvegala kardanski ležaj zate!!! In k boš v primerni opremi za tako nevarno početje, dobiš še. :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Usaj javno zahvalo sm prčakvala. :closedeyes: Mejduš, sm tvegala kardanski ležaj zate!!! In k boš v primerni opremi za tako nevarno početje, dobiš še. :004

ud mene tut dobi :004 . Aja pa še http://24.media.tumblr.com/tumblr_mcny45SRgd1rjgt8co1_250.gif vaju bom!!! :D
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... brez kawe mi živeti ni ... :kava:

na yamahi poješ siiiiii :D
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.........taprav Slovenc...npr.če je men crknla krava,naj pa še sosedu :P

Verjetno si hotel napisati kawa....

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnjič so ga mogli zapret da me ni raztrgal :D

Tu pa zatu k Bmwo voziš, pa je najbrž alergičen :P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!