Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli Kawasaki motocikla?


yamaha2025

Priporočene objave

Kawasaki mi ima super lepe motorje, ampak zameril se mi je že kar nekaj časa nazaj, ko sem si sposodil zx10. Jst se peljem normalno, fuknem iz tretjo v četrto, dam gas in iz motorja zvok zobnikov kakršnega nočeš NIKOLI slišat. Tipu rečem kva je zdej to!?!? in pravi tovarniška napaka... khmm ok....

Kolega je meu ninjo 6tko metal ven iz menjalnika, drug je imel z750 04 letnik, metal ven, slišal sem kako je nekomu na novem z1000 odpizdil menjalnik(najbrž ni vozu po dirkališču).

Po vsej verjetnosti so to sedaj že porihtali in zadeve laufajo tako kot morajo. Lahko da se je šlo pri teh primerih ki sem jih srečaval za napačno ulaufavanje ali kšne druge napake. Vseeno bi kvaka imel veliko raje kot BMW, ki ne samo da crkujejo nonstop, še grdi in brezčustveni motorji so....

Zarad teh "problemov z menjalniki" gre pri meni Yamaha>Honda>Suzuki>Kwak, če ne bi bil Kwak na drugem mestu!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je kdo dal kak argument?

Ja, non stop ga hvalijo, pa pičke se gor limajo, tak da mi je že mau nerodn :blush:
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ampak je res full fajn, k kritizirajo (npr. ZX10R, letnik 2011+), pa ga je malo ljudi sploh videlo v živo, vozilo pa še manj :lol:

dogaja se mi, da model 2011 prvič vidijo, čeprav je zunaj že skoraj dve leti, ga slikajo, komentirajo itd itd...

še posebi Italjani, Avstrijci, Nemci ... to sm se prav nasmeju v soboto v Portorožu :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm pa celo lahko ninjo s prstkom taknla :lol:

(no pravzaprav mi je celo dovolu se gor usest samo be tega okol govort) in je prav udobn motorcek za prinerjavo od mojega kolovrata :P

imata pa neki skupnega, oba sta zelo redka in o obeh imajo najvec za povedat tisti ki jih niti od blizu niso vidli ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ampak je res full fajn, k kritizirajo (npr. ZX10R, letnik 2011+), pa ga je malo ljudi sploh videlo v živo, vozilo pa še manj :lol:

dogaja se mi, da model 2011 prvič vidijo, čeprav je zunaj že skoraj dve leti, ga slikajo, komentirajo itd itd...

še posebi Italjani, Avstrijci, Nemci ... to sm se prav nasmeju v soboto v Portorožu :P

:lol1: no vidš,a zdej štekaš bmflarje,večina ga sploh ni vozila pa kritizira z Kwakarsko bando na čeu,eni so celo premajhni da bi se usedel :P vejo pa čist vse :lol: pa je zunaj že 30let......mah Maus jz tok pravm,za dobrim konjem se vedno kadi :D
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej maus, a boš tole čudo kaj na MNZ pripeljal pokazat? Da vidim, če je za kej?

naum :P

:lol1: no vidš,a zdej štekaš bmflarje,večina ga sploh ni vozila pa kritizira z Kwakarsko bando na čeu,eni so celo premajhni da bi se usedel :P vejo pa čist vse :lol: pa je zunaj že 30let......mah Maus jz tok pravm,za dobrim konjem se vedno kadi :D

za bmflnom se olje kadi :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naum :P

za bmflnom se olje kadi :lol:

Sej enkrat bom mel pručko sabo,da se boš mal usedu na traktor,sam,da te ne bom pol z pajserjem dol cufu ko Damija34 :P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej enkrat bom mel pručko sabo,da se boš mal usedu na traktor,sam,da te ne bom pol z pajserjem dol cufu ko Damija34 :P

nč me nisi cufal, KRČ me je zgrabu k sm na kozoucu sedu :D
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaaaaj ... a tolk daleč si že zabredel :slap:

Ma ti povem,sej se sam še z nami bmflarji vozi :P kava zastonj,pa še na taprav motor mu pustimo mal,da se igra :lol:
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaaaaj ... a tolk daleč si že zabredel :slap:

My name is DAMI, Dami34 :P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst nebi imel kawasakija tudi zato, ker se pol skoz vozim s prižganimi smerniki. Mislim kera glupa fora da se ne izklapljajo sami po 200 metrih vožnje.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eden redkih motoristov si, ki uporablja smernike...

Ponavadi na bmwjih smerniki sploh ne delajo, je pa res da to opazim velikokrat pri bmw avtomobilih. Zdaj al ne vklopijo al pa sploh ne dela?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz se strogo držim predpisov in potem zaradi osredotočanja na varno vožnjo včasih pozabim izklopiti smernike. No sedaj se mi samodejno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz se strogo držim predpisov in potem zaradi osredotočanja na varno vožnjo včasih pozabim izklopiti smernike. No sedaj se mi samodejno.

No shit? Res? Pac ni vec treba ugasat blinkerjev? Navajen obicajnih stikal sm na bmwju vec ko enkat v besu tud starter prtisnu....tistga patenta s tremi knofi pac ne dojamem. Zdej majo auto off?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po 200 metrih vožnje se ugasnejo ja. Mene je lani, ko sem šel na testno vožnjo, prvih deset minut motilo samo to, da sem nehote dodal plin ko sem stegoval palec do stikala za izklop. Pol mi je blo celo všeč in mi je šlo bolj na kurac na hondi za domov. Nisem pa vedel takrat da ima auto off.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nubenga pametnega :P

Men se je šolski zameru. Enmu sm bencinpumpo pokvarla, ker mi ni pasu h kombinezonu, druzga sm po tleh vrgla, ker mi je bil strašno grd. Naredila sm dobro delo. Zdej majo v AŠ BMWja :P

U glavnem ma previsoko težišče, prekratko medosno in prenizek zic. EVO. Pa čudn ime. :grrr

Ej maus, a boš tole čudo kaj na MNZ pripeljal pokazat? Da vidim, če je za kej?

A MNZ bo in kdaj bo?

No shit? Res? Pac ni vec treba ugasat blinkerjev? Navajen obicajnih stikal sm na bmwju vec ko enkat v besu tud starter prtisnu....tistga patenta s tremi knofi pac ne dojamem. Zdej majo auto off?

Ta fora z blinkerji je neki najbolšga na svetu. Nikol ne bom razumela zakaj je pri drugih motorjih štarter na tako pomembnem mestu, da ga lahko skor po pomoti zgaziš... js ne vem, a zagrabi al ne, ampak če zagrabi si pr ceni japonskih štarterjev v pi***. :mellow: Killswitch je tako neznačilne oblike, da prtisneš vse kej druzga kdr je kriza. A še gledam nej da je rdeč?! :grim

Je pa res, da je sistem blinkerjev za ženske, ki uporabljamo obe polovici možganov. :closedeyes:

Popravljeno . Popravil BelaStrela
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej se sami ugasnejo na kawi, prtisnem v levo pol pa not...in to je vse...sm že mimo.Bmw pa mora 200metrov prevozit preden sploh prehiti :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo ,ne bi ga mel,zato ker bi potem še jaz postal diujak :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Je pa res, da je sistem blinkerjev za ženske, ki uporabljamo obe polovici možganov. :closedeyes:

Ta malih seveda. Ta leva polovica je da ne serjete po dvoriščih, ta desna pa da znate kri pit! :grim

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na zračno hlajenje, si še vedno "divjak" oz. iz jame :)

Sej smo vsi :)
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!