Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli Kawasaki motocikla?


yamaha2025

Priporočene objave

Kawa je za terat do konca, v rdeče polje če je treba, je zato narjena...ni panike če jo raznese se ne bo noben hudoval, pa čudno gledal, pa zavijal z očmi...Predstavljaj pa si da raznese BMFla????? Ha??!!!! :P

Nepredstavljivo :P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nepredstavljivo :P

popravilo: neprecenljivo :P
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ferek odgovarja: Er-6f z zadnjim kufrom 220 po števcu... aja preverjeno iz prve roke je pa hitrejši od GS 1200... ko se že z bemfli primerjamo... zanimivo je tudi to, da je bil ta kawek pri visokih brzinah veliko mirnejši in stabilnejši od muscle XJR-ja... Oklep je pač naredil svoje...

Aja, zakaj ga ne bi mel? ...prehiter sem bil z njim, preveč luštno ga je bilo "premetavat"... zamenjal sem za mal več udobja na dolgih turah... Me pa vleče Kawa nazaj: GTR 1400, Voyager, Versys 1000, ...zame pod črto vsekakor zmagovalci v svojih klasah...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kawo bi že zrd tega mel:

post-18923-0-37729900-1352362633_thumb.jpg

aja, sj jo mam :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj ne bi imel Kawasakija? Ker delajo motorje za hobite, škrate in druge pritlikavce :evilgrin:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej t'mala ... ko pridejo bmflaji, ene pol ure za mano, jim fingerja pokaž :P

hahahahah .... pol ure za tem trenutkom bo Kwakar že u grabnu ........ :)

tkole lohk pa samo Bemflarji gledamo mačke po cest, pa da zraven še zmer na cest ostanemo ....... :hooray:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker je zima hladna in dolga, bo morda tema z naslovom "Zakaj ne bi imeli Kwaka" popestrila marsikateri prosti čas.

Vsem nam je na motociklih nekaj všeč, nekaj ne, srečujemo se z okvarami, stroški.., najbolj pa smo seveda zadovoljni, če motocikel brezhibno deluje in nas breskrbno vozi sem in tja.

Kakšne imate vi izkušnje z omenjeno znamko?

Zakaj ga ne bi imeli in čemu bi ga?

Naj se debata začne :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

42 let vozm te razne mopede,res sta zadnja dva bila z vsem spoštovanjem KAWASAKIJA eden ZZR 600 ta zadnji ZX9R mi je letos po 15 letih in 180000 km kot kaže resno RIKNU ,naj počiva al pa ...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK:

Matr križ božji, a vidte kak zvija motor, da ko še naravnost vozi gleda svojo registrsko tablico :blush:

To je sam en razlog več zakaj BOM imel Kawasakija...bom vsaj nekaj posebnega na ridah :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prov nč posebnega ne boš, teh Z-jev je na cesti tolk k VW Golfov :grim

Video je pa :kva1:

Popravljeno . Popravil MiDge
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prov nč posebnega ne boš, teh Z-jev je na cesti tolk k VW Golfov :grim

Video je pa :kva1:

Ja čak mal, mal si falil s primerjavo GSov je ko dreka...mislim ko golfov..

bo kr drzalo ja ker fazerc je kot cliotov vsak ta drug motor :P

Zdej fejzerca je na drugem, se pravi je Z kvečjemu na tretjem mestu...pa še s tem se ne bi mogel preveč strinjat glede da smo se zbrali glih štirje komadi na zboru...

Sicer pa na cesti VIDIŠ tisto kar HOČEŠ VIDT ;)...tko da sej vem, da so vsem mokre sanje met spinpanga Z.jkota, pa čeprav samo za na kafe :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bog ne daj da bi bil zbor Gsov...bi pršli samo Kawasakiji :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne ni res da vidia kar hoces videt, letos sm vidla tocno eno daytonco belo in plavo ene dvakrat

Ahh pustmo dajtonco..to že aktivnosti teme Triumph Daytona pove, da vas ni velik navdušencev ;)

Sicer pa buh ne dej kot praviš Dami da se zberejo GS.ovi,,,a si predstavljaš kok je to enih egov na kupu...pomojem pride do kolapsa zemlje...haha

Popravljeno . Popravil HyperJack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm.. samo 29 strani pluvanja po Kawlih, sem vseno mislil, da bo več...očitno so le pogruntali, da sploh ne vozimo tako slabih motorjev :OK: ....jim je še kar hitro prišlo :grim

Mislim, da bo treba odpret novo temo..."Vsi odgovori na enem mestu, na vprašanje zakaj voziti Kawasaki" :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm.. samo 29 strani pluvanja po Kawlih, sem vseno mislil, da bo več...očitno so le pogruntali, da sploh ne vozimo tako slabih motorjev :OK: ....jim je še kar hitro prišlo :grim

Mislim, da bo treba odpret novo temo..."Vsi odgovori na enem mestu, na vprašanje zakaj voziti Kawasaki" :grim

koko 29 strani pljuvanja?

Od tega je 20 strani nabijanja in 9 strani hvaljenja, kok je to dobr motorčk :OK:

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!