Skoči na vsebino

Tricikli, trajki, trokolesniki :)


SiR

Priporočene objave

Ja hvala! kako lep pa bo bomo videl na koncu, vem pa da bo tehnično kolikor se le da najbolj narejen!

Bohn VW TRIKER: ja nekaj sicer imam ampak to niso tisti pravi načrti in izračuni pa tko(ker ti jih ne da kar tako vsak). Jaz sem to delal po izmeritvi že narejenega trajka, malo sem tiste kote prmeril pa križ.....

današnja pridobitev:

-rezervar kupljen

-predelava zavor, lastno delo (dober ne) :OK:

post-10060-1178734610_thumb.jpg

post-10060-1178734713_thumb.jpg

post-10060-1178734966_thumb.jpg

post-10060-1178735038_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil march
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

štekam :OK: sj ni pene, mam tut približn neki preračunan pa ene mere tko na izi...drgač pa res fajn nastaja tale tvoj trike.

upam da ga bomo kmal lohka vidl :D

TRIKE RULS :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si naredu predelavo na jugo diske? Na mojemu imam to že šest let,pa dela v redu! Vijaki obvezno8,8 ali več!

lp Vine

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Žireh imamo od 08.-10.junija bike&trike srečanje,pa ste vsi trikolesniki prav lepo povabljeni! Oglejte si na http://www.sairach-club.si pod tricikli 4galerije! Glavno dogajanje je v soboto,a že v petek bomo odšli na vožnjo do morja če bo lepo vreme.[attachmentid=97115]

post-669-1178963482_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pesto sem naredil sam, diske imam od lada niva, ki ima razmak 5x140 (ker sem take feltne dobil),čeljusti imam pa od avdija A4. naredit moram še nosilce za čeljusti pa tko naprej.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
  • 4 tedne pozneje...
A ima mašino od viragota 250?? Sam se mi zdi da je tole vse skupi mal prešvoh d bi se lahko normalno vozu :?

lp miha

itak da ne!Kaj še nisi vidu trajka narejenga iz tomosa :rolleyes: :naughty:

sej ni to motor za dirkat

to je motor-vozilo za sproščeno vožnjo :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gre za Yamaha BUNKER TRIKE 250 CCM.

Slike:

Koliko pa o stane ki se pa da kupit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

itak da ne!Kaj še nisi vidu trajka narejenga iz tomosa :rolleyes: :naughty:

sej ni to motor za dirkat

to je motor-vozilo za sproščeno vožnjo :blush:

Se strinjam s sproščeno vožno pa to samo se vrjetno z močnejšim bol sproščeno voziš!? Bi ga pa res rd u živo vidu, a mogoče kdo ve kje bi se ga dalo vidt!???

lp miha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da se malo vmešam še jaz.Odločil sem se da bom začel z izdelavo vw trike-a in sem začel malce pregledovat vse možne internetne strani in poskušal na vse načine poiskat kakšne napotke oziroma se trudil da bi našel kakšne načrte vendar ni nikjer nič za najti oziroma za zaslediti.Potem se začel pregledovati forume in osebno spraševati ponosne lastnike vw trike-ov po načrtih pa nisem dobil nobenega odgovora.Saj okvir sam bi že nekako po lastni improvizaciji naredil ,problem so sprednje vilice ker niti približno ne vem mer oziroma dimenzij.Zato bi prosil vse vw trike-rje ki so pripravljeni izdati svoje takoimenovane skrivnosti če bi mi lahko pomagali z svojimi načrti.

Bral sem prav tako na tem forumu vendar v drugi temi kako se trike-rji pritožujejo češ da jih je malo na Slovenskih cestah če pa nekoga zaprosiš kot začetnik za pomoč oziroma načrte ti pa noben noče pomagat oziroma dati ali bilo kako pomagati pri konstrukciji vw trike-a.Zato vas še enkrat najlepše prosim če se me kdo usmili in bi bil pripravljen deliti svojo skrivnost z mano.

Lep pozdrav

rado

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jes tud že neki časa nameravam nardit trike pa zbiram dele pa dnar nabiram...vilce sprednje najbol da kupš original z a testom pa vse drugač moje bojo koštale od 400 do 500 €...mal popusta hehe...okvir sem se odloču nardit po svojih načrtih čeprov sem se tud po drugih zgledvov, nism ekspert da bi dajov napotke drgač pa se strinjam da so trikeristi preveč egoistični in vsi misljo samo na svojo lepo mašinco...kdo pa nebi imu neki edinstvenga in unikatnga da maš samo ti tak tricikel je kul ane. ma jebeš, men je vseen za ostale važn da jes svoj tricikl končam pa tud brez napotkov od unih k majo že trike...bom lepo kr po svojh načrth naredu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no mal za foro:

http://www.(Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com)/2004/motornaKolesa/oglas.asp?id=1527677#

zdej pa zares

http://www.trike.si/index.php

tuki boš dubu vse dele(po mojem mnenju)

najbrš je dost drago

drugo pa je:ne okvirja delat sam če ne znaš

tretje:prid na ta forum

http://chopper.mojforum.si/index.php?mforum=chopper

ta z imenom triker je menda vse sam naredu(saj men se zdi)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jes vem da bom okvir sam naredu pa tolk kukr sm jes prepbrav pa vidu slik pa tapravi triciklov...mislm da bo ta moj okvir kr dobr, pa še ene par frendov k majo vrjetn več pojma k jes pa bo to vornk...kar se tiče a testov je drgač fajn da ti kšn zvari k ti pol lohka da certifikat, lahko pa tud sam pa pol peleš na kontrolo pa ti še zmer lahko dajo certifikat...govorim iz lastnih izkušen. an predlog, najprej feltne gor pa gume itd...da se vid kuko pridejo vilce na okvir da ne bo pol tirke preveč visu ker boš imu vilce prej zašvasane in bo res grdo zgledal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj okvir bom prav gotovo sam naredil prav tako kot tudi vilice in vse ostalo, to pa zato ker izredno rad izdelujem vse reči čisto sam in v tem uživam.Vendar kot pravim je težko dobit kak načrt ali pa vsaj dober nasvet za izgradnjo vilic.Vsi ki imajo narejen trike oziroma so lastniki nebi nobenemu zaupali še najmanjše skrivnosti oziroma podrobnosti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

maš prav...jes sem tud najprej mislu nardit sam vilce pa sm pol reku da jih bom kupu ker je to mal preveč zame in je saj men se zdi najbol zakompliciran na trajku če sam delaš...po drug stran če jih pa kopuješ so pa najdražji del trajka, razen če maš feltne ne vem kaj hehe...zej drug tedn dobim mašino pa še neki robe, kmal se začne okvir švasat bom prlimov kšno sliko k bo kej...velik sreče s tvojmu trajkam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ako mozete pls da mi posaljete dimenzije trikea treba mi hitnooo 3

.

.unaprijed hvala

ako mozete pls da mi posaljete dimenzije trikea treba mi hitnooo 3

.

.unaprijed hvala na mail:nino_but_@hotmail.com

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 2 mesecev pozneje...
Gre za Yamaha BUNKER TRIKE 250 CCM.

Slike:

je že cenej

cena teh trikov z mašino od viragota 250 je sedaj

6600€ oz po dogovoru

tkole pa še mal podatkov:

NOV

- 248,9 ccm

- 262 kg

- 2 cilindra / 4 akten

- hitrost 85/h

- rezervar 15 l

- moč 13,6 kw

- mere 220x2810x1260x1150

- vozen za 2 osebe

Ogled možen Vulkanizerstvo "LAH", Trnovljska c. 2, 3000 Celje

post-13867-1191865401_thumb.jpg

post-13867-1191865425_thumb.jpg

post-13867-1191865435_thumb.jpg

post-13867-1191865446_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!