Skoči na vsebino

Ustavite Pahšo!


I30

Priporočene objave

Nekdanji predsednik RS Milan Kučan se je odločil poslati signal vsem tistim volilcem, ki so iz navade volili Pahšo.

Izdajalec lastne stranke, njenih načel, ki naj bi bila socialno demokratska in ki jo je dodobra uničil, je pač preprostejšemu delu volilcev predstavljal kontinuiteto ideje v katero so verjeli.

Zato je ta Kučanov manever razumljiv in upam, da bo padel na plodna tla.

Vsekakor gre za pošteno potezo, ki se s svetohlinstvom in farizejstvom stranke z enim S več ne more primerjati.

Zanima me le, ali je Pahša novo člansko izkaznico že prejel.

Je pa mali Milan iz Murgelj preveč vljuden ko piše:

"'Verjamem, da Ti v volilni in morda tudi povolilni politični računici s politično desnico koristi, ko dopuščaš, da jaz in še kdo postajamo postranska škoda.''

Ooo ne, ne, ne, Milan! Kolateralna škoda za njegov napuh postajamo prav vsi državljani Slovenije z njenim ugledom v svetu vred.

Izdajalec nima nikjer dobrega imena in je zapisan sramoti in pozabi. Janša si bo čez čas z njim obrisal rit in ga zavrgel, kot je že marsikoga! Edino pravilno, a škode je preveč!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekdanji predsednik RS Milan Kučan se je odločil poslati signal vsem tistim volilcem, ki so iz navade volili Pahšo.

Izdajalec lastne stranke, njenih načel, ki naj bi bila socialno demokratska in ki jo je dodobra uničil, je pač preprostejšemu delu volilcev predstavljal kontinuiteto ideje v katero so verjeli.

Zato je ta Kučanov manever razumljiv in upam, da bo padel na plodna tla.

Vsekakor gre za pošteno potezo, ki se s svetohlinstvom in farizejstvom stranke z enim S več ne more primerjati.

Zanima me le, ali je Pahša novo člansko izkaznico že prejel.

Je pa mali Milan iz Murgelj preveč vljuden ko piše:

"'Verjamem, da Ti v volilni in morda tudi povolilni politični računici s politično desnico koristi, ko dopuščaš, da jaz in še kdo postajamo postranska škoda.''

Ooo ne, ne, ne, Milan! Kolateralna škoda za njegov napuh postajamo prav vsi državljani Slovenije z njenim ugledom v svetu vred.

Izdajalec nima nikjer dobrega imena in je zapisan sramoti in pozabi. Janša si bo čez čas z njim obrisal rit in ga zavrgel, kot je že marsikoga! Edino pravilno, a škode je preveč!

A to izdajalec o izdajalcu? Milanček je ravno tako odgovoren za sedanje stanje kot Pahor, če ne še bolj. Ob tem gre tudi za to, da Tuerk ni nobena pametna izbira, kar je pokazal v prvem mandatu. Skratka, še naprej se uspešno kregate čigar drek lepše smrdi. Vsi ponujeni kandidati niso primerni za to funkcijo in z veseljem bi glasoval za npr. kirurga Marka Breclja, za Matjaža Hanžka ali pisatelja B.M. Zupančiča, če bi jih kdo kandididral, ker vem, da bi s pozicije predsednika politiki (in tudi nam) zabili marsikatero moralno zaušnico, ker je to enostavno nujno potrebno. S takšno ponudbo kandidatov, kot smo je deležni in z našo neaktivnostjo v smeri sprememb pa funkcija predsednika Republike postaja še manj pomembna kot je sicer.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Basen se pripisuje atu Ezopu. Zanima me le, kdaj se bo ta dotična žaba razpočila, da se je končno znebimo.

Te žabe (saj ni edina) ne bodo popokale same od sebe.

Če jih ne popokamo mi - ne bo nič!

Nekdanji predsednik RS Milan Kučan ..

Drži .. do neke mere.

PP - Prekmurski Palček pač (morda zaradi starosti) več ne dojema spremenjene situacije

in ubožček misli (če sploh), da bodo "ostra pisma in note" kaj spremenila.

Tudi priobližno se ne zaveda,

da je situacija tako zajebana, da se bomo bande rešili le z nasiljem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A to izdajalec o izdajalcu? Milanček je ravno tako odgovoren za sedanje stanje kot Pahor, če ne še bolj. Ob tem gre tudi za to, da Tuerk ni nobena pametna izbira, kar je pokazal v prvem mandatu. Skratka, še naprej se uspešno kregate čigar drek lepše smrdi. Vsi ponujeni kandidati niso primerni za to funkcijo in z veseljem bi glasoval za npr. kirurga Marka Breclja, za Matjaža Hanžka ali pisatelja B.M. Zupančiča, če bi jih kdo kandididral, ker vem, da bi s pozicije predsednika politiki (in tudi nam) zabili marsikatero moralno zaušnico, ker je to enostavno nujno potrebno. S takšno ponudbo kandidatov, kot smo je deležni in z našo neaktivnostjo v smeri sprememb pa funkcija predsednika Republike postaja še manj pomembna kot je sicer.

Nekdanji predsednik RS Milan Kučan ..

Pa

Fritz-u dam tudi prav.

Ni pozabiti kdo je organiziral Forum 21 .. najhujšo tajkunsko bando.

Celo jaz, niče ničevo - sem komaj odnesel celo kožo, ko me je Kućanova frendica

hotela "na fini način" oropati (direktorica Elkroja iz Mozirja).

Teden po tem, ko sem dojel za kaj gre in sem jo dobesedno

s tajnico vred vrgel iz hiše (ona je pa vreščala in zmerjala kot zadnja ciganka,

ker je uvidela, da ji je "posel propadel") .. torej, sem jo videl na TV Dnevniku, kako jo je Kučko

pod roko peljal na otvoritev Foruma 21.

Torej - če ne drugega, je KUČAN bil gotovo seznanjen z 80% LOPOVŠČIN V BUTALAH

IN JIH JE PODPIRAL - ČE ŽE SAM NI IMEL NIČ OD TEGA.

Tudi za mene on ostaja zlobni PP za vedno!

Popravljeno . Popravil brojedan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A to izdajalec o izdajalcu? Milanček je ravno tako odgovoren za sedanje stanje kot Pahor, če ne še bolj. Ob tem gre tudi za to, da Tuerk ni nobena pametna izbira, kar je pokazal v prvem mandatu. Skratka, še naprej se uspešno kregate čigar drek lepše smrdi. ...

V moji objavi ni nobenega krega. Le za preprosto izjavo in ugotovitev, da Pahša za svojo promocijo prodaja zaupanje njegovih dosedanjih vernikov in da sedaj Kučan želi to tem ljudem pokazati.

Predsedniški položaj v Sloveniji nima kakšnega posebnega vpliva. Do sedaj ga je imel vsaj v tem, da se je kar nekajkrat postavil po robu enoumni Janševi "politiki". In to je Grasuplčanu šlo dokaj v nos. Sedaj zato postavlja na to mesto marioneto, ki jo bo lahko upravljal in ki je za zdostitev svojih narcisoidnih nagonov pripravljena za to zavreči tiste, ki so mu dosedanji obstoj zagotavljali.

Tudi jaz bi raje videl pametnejše izbire, a sem postavljen v položaj, ko se bom odločal za dokaj manj smrdeči kupček kot praviš. In to ne bo Pahša! In to zato, ker menim, da je tudi to ena od drobtinic, ki lahko pomaga, da ne bo ta Slovenija še večji in še bolj smrdeči kup dreka!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... z veseljem bi glasoval za npr. kirurga Marka Breclja, ...

Kot kirurg je sicer menda boljši Erik, ampaq jaz bi z veseljem glasoval za kateregakoli od njiju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Đi, daj nam alternativo, ki ni drekasta!

... saj vas je tule gor kar nekaj pametnih.....nadpametnih... uibrpametnih...

... pa naredite kaj... ne samo tule gor na MS v ilegali pizdit...

vas 100% podprem. Samo naredite kaj!

Jaz nisem dosti pameten za to...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... saj vas je tule gor kar nekaj pametnih.....nadpametnih... uibrpametnih...

... pa naredite kaj... ne samo tule gor na MS v ilegali pizdit...

vas 100% podprem. Samo naredite kaj!

Jaz nisem dosti pameten za to...

Na podporo softiča ne dam kaj dosti!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na podporo softiča ne dam kaj dosti!

:hmm:

... pa glih to bi ti rabil.... čimveč softičev da te podpre... pa bi bil ti lahko car na Butalah....

... dej .. kandidiraj... ustanovi stranko... kaj čakaš.... glas softiča šteje ravno toliko kot od enga butnglavca...al pa tazga kot si ti....

... in samo glasovi štejejo...razen če pogruntaš kaj novega... recimo vrednotenje glasov... moj šteje eno točko... tvoj 1000... pa smo tam... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz nisem dosti pameten za to...

Lepo, da priznaš.

"Ko prizna pola se mu prašta .. jedino glupost je neoprostiva."

:OK:

Potem nas pa pusti, da se sami naprej

posvetujemo o možnih rešitvah in nas ne moti s svojimi nebulozami.

:smoke::kava::dry::alko: :yawn:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo, da priznaš.

"Ko prizna pola se mu prašta .. jedino glupost je neoprostiva."

:OK:

Potem nas pa pusti, da se sami naprej

posvetujemo o možnih rešitvah in nas ne moti s svojimi nebulozami.

:smoke::kava::dry::alko: :yawn:

... ja.. in kaj boste potem storili z možnimi rešitvami?

...ostale na MS forumu kot "nebuloze"...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... pa naredite kaj...

Bi rekel da takoj za teboj. Ampak se mi ne da čakat, da za nami pricapljaš...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... ja.. in kaj boste potem storili z možnimi rešitvami?

...ostale na MS forumu kot "nebuloze"...

Pa, pizdatimatrna .. KAJ za hudiča enega se pa TI tako sekiraš zaradi nas?

:fight2:

Pejt raj gledat tele-vizijo ... kak film s Steven Segal-om .. to bo pravo za tebe.

:bum:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... ma mi ni všeč.... je prevelik softič.... v glavnem gledam severnokorejske filme... pa kaka afganistanska akcija pa to.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot kirurg je sicer menda boljši Erik, ampaq jaz bi z veseljem glasoval za kateregakoli od njiju.

Lapsus mentii...očitno sem Marka preveč poslušal :smoke:

Hvala za popravek.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimiv odsek:

Vsak človek ima vest. In vest je enaka, ne glede na politično pripadnost. Razlika je edino ta, da so nekateri ljudje karakterno tako drugačni od povprečja ali bolje povedano karakterno povsem zgrešeni in uspejo to svojo vest tlačiti veliko dlje kot drugi. In to je problem naših politikov. Vsi skupaj so eni veliki duševni bolniki, ki bi za lastno kariero naredili vse. Pa kaj je to, če zajebeš 2 milijona prebivalcev v dežele kateri vladaš? Kaj meniš, npr. ti Borut Pahor….. No, da slišimo, ali enačiš velik nateg dveh milijonov ljudi, ki si ga izvedel za časa svojega vodenja vlade za nekaj v smislu lažjega prometnega prekrška? In tako nekako prepričuješ ljudi v svoji predvolilni kampanji, v kateri si se prodal celo “prirojenemu sovražniku” oz. novemu diktatorju Janezu Janši? Kriminalcu, ki je do oblasti prišel ne glede na sredstva…. Tistemu Janezu Janši, ki je Brezigarjevi Barbari naročil, da se nek pisalni stroj, o kateremu dosti pišejo drugi, izgubi? Ali raje tistemu Janezu Janši, ki je, kot sta ugotovila Šurc in Zgaga v svoji trilogiji, preprodajal orožje, da so se balkanski narodi oz. naši bivši sodržavljani lažje pobijali v bratomornih vojnah? Ali si se raje prodal tistemu Janezu Janši, ki je preko Zagožna izpeljal že precej nelegalnih poslov? Ali tistemu Janezu Janši, ki ti je onemogočil vladanje z referendumi in ostalimi proceduralnimi kozlarijami? Če ne kar tistemu Janezu Janši, ki je na suho nategnil upokojenega doktorja fizikalnih znanosti? Ali pa Borut, mogoče raje tistemu Janezu Janši, ki je naročal umore še pred nedavnim? Kaj pa če si se prodal tistemu Janezu Janši, o kateremu bo njegova sedanja žena napisala knjigo z naslovom NUJNO!!! / Priročnik za bodoče neveste, da se kateri ne pripeti podobno grozna avantura kot njej?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimiv odsek:

Vsak človek ima vest. In vest je enaka, ne glede na politično pripadnost. Razlika je edino ta, da so nekateri ljudje karakterno tako drugačni od povprečja ali bolje povedano karakterno povsem zgrešeni in uspejo to svojo vest tlačiti veliko dlje kot drugi. In to je problem naših politikov. Vsi skupaj so eni veliki duševni bolniki, ki bi za lastno kariero naredili vse. Pa kaj je to, če zajebeš 2 milijona prebivalcev v dežele kateri vladaš? Kaj meniš, npr. ti Borut Pahor….. No, da slišimo, ali enačiš velik nateg dveh milijonov ljudi, ki si ga izvedel za časa svojega vodenja vlade za nekaj v smislu lažjega prometnega prekrška? In tako nekako prepričuješ ljudi v svoji predvolilni kampanji, v kateri si se prodal celo “prirojenemu sovražniku” oz. novemu diktatorju Janezu Janši? Kriminalcu, ki je do oblasti prišel ne glede na sredstva…. Tistemu Janezu Janši, ki je Brezigarjevi Barbari naročil, da se nek pisalni stroj, o kateremu dosti pišejo drugi, izgubi? Ali raje tistemu Janezu Janši, ki je, kot sta ugotovila Šurc in Zgaga v svoji trilogiji, preprodajal orožje, da so se balkanski narodi oz. naši bivši sodržavljani lažje pobijali v bratomornih vojnah? Ali si se raje prodal tistemu Janezu Janši, ki je preko Zagožna izpeljal že precej nelegalnih poslov? Ali tistemu Janezu Janši, ki ti je onemogočil vladanje z referendumi in ostalimi proceduralnimi kozlarijami? Če ne kar tistemu Janezu Janši, ki je na suho nategnil upokojenega doktorja fizikalnih znanosti? Ali pa Borut, mogoče raje tistemu Janezu Janši, ki je naročal umore še pred nedavnim? Kaj pa če si se prodal tistemu Janezu Janši, o kateremu bo njegova sedanja žena napisala knjigo z naslovom NUJNO!!! / Priročnik za bodoče neveste, da se kateri ne pripeti podobno grozna avantura kot njej?

:yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koga naj človek voli??Meni ni nobeden od kanditav všeč.Če ne grem na volitve dam enemu avtomatsko glas,če pa vse prečrtam je glasovnica neveljavna.Vsi so že pokazali kake cvetko so pa jih moramo enostavno ponovno voliti.

So pa drugače ti politi le sami sebi namen in ne narodu.Take štale ne vidiš v najhujših BANANA REPUBLIK

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koga naj človek voli??Meni ni nobeden od kanditav všeč.Če ne grem na volitve dam enemu avtomatsko glas,če pa vse prečrtam je glasovnica neveljavna.Vsi so že pokazali kake cvetko so pa jih moramo enostavno ponovno voliti.

So pa drugače ti politi le sami sebi namen in ne narodu.Take štale ne vidiš v najhujših BANANA REPUBLIK

:grim Ja, ampak tam majo vsaj "banane" ........................ našim pa tut 230kg mesa ni zadost. :BUA:

Pol me pa fopajo - da ni gnara za .................. sendvič in kosilo ................. otroka v šoli? :SS

Banda .................... požrešna. :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ne grem na volitve dam enemu avtomatsko glas,če pa vse prečrtam je glasovnica neveljavna.

To ne drži.

Če ne greš na volitve ne daš glasu nobenemu.

Če oddaš neveljavno glasovnico je tako, kot da si se prišel le pofočkat - torej,

da so naredili kljukico, volil pa nisi.

Oboje so mi dokazali Motromarsovci v enem prejšnjih volilnih debatiranj.

In dokazali tako, da ni dvomov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!