Skoči na vsebino

Ustavite Pahšo!


I30

Priporočene objave

Če ima kdo prebavne težave, pa bi rad bruhal, tule je dober recept za olajšanje: http://www.delo.si/z...i-intervju.html

drobtinice:

Glede na to, da ga je volilo malo državljanov, se ne boji, da se bodo na ulicah kmalu pojavile tudi njegove slike z napisom Gotof je? »Dopuščam to možnost. Če se bo to zgodilo, jim bom odločno povedal, da sem zmagal z izredno široko politično podporo. Podprl me je Zmago Jelinčič. Pa Janez Janša. Ta podpora me zavezuje. Redkokdaj sem deležen takšnega privilegija.

»Med vodji strank bom poskušal doseči dogovor in jih vse pozval, da se odrečejo izjavam, ki jemljejo vero ljudem«. Toda gospod Pahor, teh politikov ljudje nočejo več. »Razumem ljudi in jih podpiram, hkrati pa njihovo početje zavračam.

In še svetovna, ne drobtinica, kar prava klobasa:

Kandidiral bom samo še za predsednika evropske komisije in generalnega sekretarja OZN

Popravljeno . Popravil I30
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ha ha ha, pa tale Smrketa si sam/a žaga vejico na kateri sedi !

izvenparlamentarni plemeniti lažnivec Zmago, mislim referenca za :SS

pa JJ.....dvojno :SS :SS

Borat se še zaprisege ne bo učakal ! :grrr :smoke: ga bodo tete odpeljale, strici pa nategnili ! dobesedno !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ima kdo prebavne težave, pa bi rad bruhal, tule je dober recept za olajšanje: http://www.delo.si/z...i-intervju.html

drobtinice:

Glede na to, da ga je volilo malo državljanov, se ne boji, da se bodo na ulicah kmalu pojavile tudi njegove slike z napisom Gotof je? »Dopuščam to možnost. Če se bo to zgodilo, jim bom odločno povedal, da sem zmagal z izredno široko politično podporo. Podprl me je Zmago Jelinčič. Pa Janez Janša. Ta podpora me zavezuje. Redkokdaj sem deležen takšnega privilegija.

»Med vodji strank bom poskušal doseči dogovor in jih vse pozval, da se odrečejo izjavam, ki jemljejo vero ljudem«. Toda gospod Pahor, teh politikov ljudje nočejo več. »Razumem ljudi in jih podpiram, hkrati pa njihovo početje zavračam.

In še svetovna, ne drobtinica, kar prava klobasa:

Kandidiral bom samo še za predsednika evropske komisije in generalnega sekretarja OZN

Upam, da je to bilo pisano kot satira, če pa ne pa.......pa adijo pamet (a se ga je zakadu).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam, da je to bilo pisano kot satira, če pa ne pa.......pa adijo pamet (a se ga je zakadu).

No vidiš Mare! Ugibaš. Ker je tako resnično in še malo ne fantazijsko.

Če bi bilo to pisanje daleč od resnice, bi takoj ugotovil.

Tako pa ... upaj naprej!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No vidiš Mare! Ugibaš. Ker je tako resnično in še malo ne fantazijsko.

Če bi bilo to pisanje daleč od resnice, bi takoj ugotovil.

Tako pa ... upaj naprej!

Nič ne ugibam in nič ne upam, tole je preveč telebajskasto, tega pa ne gledam, je že boljš Tom in Jerry... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Vladna koalicija se odloči za skupinsko orgijo. Po šestih urah glasov naslade Jarut Pahša prižge luč in reče:

"Organizirajmo se fantje, jst skoz pušim."

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnja novica:

Pahor je zamenjal barvo kravate.

Prej je vedno nosil rdečo, sedaj je pa to zamenjal s črno.

Menda za to, ker se na črni težje opazijo madeži dreka iz Janjševe riti

ali pa,

ker je to barva janševističnih neonacistov .. bogsigavedi kaj je res.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Na internetu je bilo zaslediti naslednji stavek...

"Predlagam,da od danes naprej v navezi s pravo osebo sledeča imena pišemo z malo začetnico:

janša, štuhec, gorenak, rode, turk...enostavno zato,da jih ločimo od ostalih- normalnih..."

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Peeeesssda...tega našega el-presidenta...al nekdo (JJ) izsiljuje, al pa je res tak...tošo. Država je moralno (pa ne samo moralno...) na psu, on pa deluje po svoji vesti. In je tiho.

 

Povsem jasno je, zakaj mu je Repe v Dražgošah rekel:" Kučan, Drnovšek in Tuerk so znali in zmogli obraniti neodvisnost predsedniške funkcije....kaj pa vi, g. Pahor?" in sprožil  glasen aplavz..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda,da se je tolk zmatru,ko je pred volitvami opravljal toliko različnih del,da si je revček vzel mal daljši dopust.

Revček manekenski.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Peeeesssda...tega našega el-presidenta...al nekdo (JJ) izsiljuje, al pa je res tak...tošo. Država je moralno (pa ne samo moralno.. .) na psu, on pa deluje po svoji vesti. In je tiho.

 

Povsem jasno je, zakaj mu je Repe v Dražgošah rekel:" Kučan, Drnovšek in Tuerk so znali in zmogli obraniti neodvisnost predsedniške funkcije....kaj pa vi, g. Pahor?" in sprožil  glasen aplavz..

Mah tud Kurčan, Drko pa Turčin niso bli kaj prida!! :BUA:  Tale mona primorska bo pa najmanj škode naredu če bo sam statist ker ko bo naredu premik bo že sranje!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Peeeesssda...tega našega el-presidenta...al nekdo (JJ) izsiljuje, al pa je res tak...tošo. Država je moralno (pa ne samo moralno...) na psu, on pa deluje po svoji vesti. In je tiho.

Povsem jasno je, zakaj mu je Repe v Dražgošah rekel:" Kučan, Drnovšek in Tuerk so znali in zmogli obraniti neodvisnost predsedniške funkcije....kaj pa vi, g. Pahor?" in sprožil glasen aplavz..

Repe Je s tem grmenjem pr meni zgubil nekaj ugleda. Ce ima pojoca zaga Stanovnik en malo olajsevalnih okoliscin v svoji castitljivi starosti in temu pripadajoco rahlo senilnostjo, jih Repe "kriticni intelektualec" kot se je sam oklical nima. Tako Nizkoteno in enostransko komuniciranje bi pripisal Grimsu, Bostjanu M. Turku, morda nadskofu Stresu. Ali pa Dezmanu, brskacu za kostmi in novo Nastavljenem Sefu arhivov, Repetu pac ne. kar pa se tvojega citata tice, prosim poglej se enkrat. Repe je Pahorju (ki ga v uvodu ni niti pozdravil) apeliral, naj prekine z neodvistnostjo predsedniske funkcije, in se aktivno vplete v parlamentarno zdraho, ki je izbruhnila par dni prej. Po moje popolnoma narobe. Da Je za to pozel aplavz, se mi zdi podobno kot aplavz Cukjatiju, za ugotovitev da Janez ne bo jokal, da bodo jokali oni... Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah tud Kurčan, Drko pa Turčin niso bli kaj prida!! :BUA:  Tale mona primorska bo pa najmanj škode naredu če bo sam statist ker ko bo naredu premik bo že sranje!

Ravno ta statist je naredil in dela še največ škode. Tebi le farbe ne pašejo in ker se je ta primorska mona manekenska očitno, javno in izpričano prefarbala, ti je sedaj sprejemljiv, ker se ne postavi nasproti barabijam puklastega čefurja, kar je bil tudi namen te, prepričan sem da kupčije. In ker ga istobarvni sedaj sprejemajo. A ga bodo prav kmalu izpljunili, ko jim ne bo več koristen, ker nima niti kančka tiste karizme, ki jo ima njihov ljubljeni morilec in štacnar z orožjem in ker jim ne more zagotavljati tolikšnih lopovščin na lokalni ravni. Skratka zdrizasta driska, ki jo je najbolje prestopiti, da si ne umažeš čevljev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Repe je Pahorju (ki ga v uvodu ni niti pozdravil) apeliral, naj prekine z neodvistnostjo predsedniske funkcije, in se aktivno vplete v parlamentarno zdraho, ki je izbruhnila par dni prej. Po moje popolnoma narobe. Da Je za to pozel aplavz, se mi zdi podobno kot aplavz Cukjatiju, za ugotovitev da Janez ne bo jokal, da bodo jokali oni...

 

dober dan Cartman, pozdravljam in repliciram na vaš zapis ..... mislim na pozdravljanje se obešaš, skupaj z mandeljci na TV-ju, ja kako se lahko Repe repenči, če še pozdravu ni smrkavc frdaman. drugače pa na nas vsak dan lajajo janševi jurišniki pa ni treba nič pozdravljat !

Repe in njegov govor je hraber, oster in dostojanstven, tudi če ni pomahal onemu mandeljcu v bundi iz smučarskega kluba slovenija  ! :grim

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dober dan Cartman, pozdravljam in repliciram na vaš zapis ..... mislim na pozdravljanje se obešaš, skupaj z mandeljci na TV-ju, ja kako se lahko Repe repenči, če še pozdravu ni smrkavc frdaman. drugače pa na nas vsak dan lajajo janševi jurišniki pa ni treba nič pozdravljat !

Repe in njegov govor je hraber, oster in dostojanstven, tudi če ni pomahal onemu mandeljcu v bundi iz smučarskega kluba slovenija  ! :grim

 

 

lej, Tonin je pogledal čez planko, Repe ni. In točno o tem sem govoril. Spustil se je na nivo Dežmana in podobnih jurišnikov. Predsedniki je pač potrebno izrazit neko določeno mero spoštovanja. Nek bonton. Na forumu ne, meni in tebi ne, na kvazi državnih proslavah....ej...Pać na isti nivo so se dali kot je bil 6 let nazaj Zorn, ko je Drnovšku dejansko prepovedal nastop na dnevu državnosti če se ne motim. inna govornico postavil JJa.

 

 U galvnem, taki izpadi kot je bil Stanovnikov pogrom v Dražgošah lani, letos vstala primorska in tale Repetov govor, me naredijo žalostnega. Kot salonski levičar in njihov volilec se malo da ne sramujem tako radikalnih govorcev. To pač ni njihova domena, in nismo več 1944, pa tud 1992 ne. Pomladniki tega niso še dojeli, zdaj pa se tud "naši" odpravljajo nazaj v času ?!?!?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 Repetu pac ne. kar pa se tvojega citata tice, prosim poglej se enkrat. Repe je Pahorju (ki ga v uvodu ni niti pozdravil) apeliral, naj prekine z neodvistnostjo predsedniske funkcije, in se aktivno vplete v parlamentarno zdraho, ki je izbruhnila par dni prej. Po moje popolnoma narobe. 

 

 "Peš se je v Dražgoše povzpel tudi predsednik republike Borut Pahor, ki se ga je Repe v svojem govoru posebej dotaknil. Od njega pričakuje, da bo zmogel ohraniti neodvisnost predsedniške funkcije, kot je to uspelo njegovim predhodnikom."

 

Lej, kolega..ne bom polemiziral....bil sem tam, prebral sem tudi govor v celoti..in stojim za tistim, kar sem napisal. Tako kot jaz, so slišali in zapisali tudi novinarji.  (Citat zgoraj).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!