Skoči na vsebino

Audi


Tilenya

Priporočene objave

jst gledam motorje vsak dan kupim pa nič. pasm oci.anja sam gasa

...sej ga dodajam in sem zadovoljna....pa Darčiju mojemu :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

anja ne sekiraj se, imaš dober voz.....ker 4x nič je še vedno nič :D

...samo imam tudi doma enega ki je 4x,pa je dober sedaj v teh razmerah,ki zapalo po 40 cm vsak dan in me ni še pustu nikjer....pa ta aero ima gretje stolov,sam gas pa gre tudi ta..... :grim

Popravljeno . Popravil anja37
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pač ni prava barva Audija, verjetno si bila edini kupec ali pa mogoče še kdo. Veliko jih sigurno ni bilo in če je stiska bo šel še za cenejši denar...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

Iscem prvo A4 , letnik cca 2000

Stanje ni vazen, glavno da je spredaj cel, odbijac pa kaj je blizu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Enkrat Audi, vedno Audi . :):)

Ma neseri :hmm:  že vsak kmet ga ima !

Še nikoli slišal za dober avto z prednjim pogonom, sicer bi prednji pogon uporabljali tudi pri formuli ali npr.pri: Ferariju,Lamborginiju,

Monteverdiju,Porscheju,Mercedesu,BMW-eju itd.itd.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma neseri :hmm:  že vsak kmet ga ima !

Še nikoli slišal za dober avto z prednjim pogonom, sicer bi prednji pogon uporabljali tudi pri formuli ali npr.pri: Ferariju,Lamborginiju,

Monteverdiju,Porscheju,Mercedesu,BMW-eju itd.itd.

 

Glej vsak ima in vozi tisto kar mu je všeč in kar je tudi prav, ker drugače bi bil svet preveč enoličen. Mene ne moti, če je tvoj najljubši avto katera druga znamka. Imaš pravico in se svobodno odločiš kaj ti je všeč in kaj ne.

Zaradi tega ni potrebno biti nesramen do drugih, ki pač napišejo da so z določeno znamko zadovoljni. 

Na žalost se potem hitro ugotovi kdo je kmet in kdo ne in kdo serje in pametuje. :)

Sam vozim Audi A8, 4,2 Q. (če ne veš ima ta pogon na vse štiri kolesa). Tako, da ne govori na pamet o pogonih.

Lep dan in brez zamere.

Popravljeno . Popravil audia8
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma neseri :hmm:  že vsak kmet ga ima !

Še nikoli slišal za dober avto z prednjim pogonom, sicer bi prednji pogon uporabljali tudi pri formuli ali npr.pri: Ferariju,Lamborginiju,

Monteverdiju,Porscheju,Mercedesu,BMW-eju itd.itd.

 

Kerga pa ni nima vsak "kmet"? A Bmw,mercedesa....??? Pa ne mi sedaj o raznih ferrarijih inp.

 

Veliko je kmetov v tej Sloveniji, samo škoda ker to niso tisti ta pravi, ki kaj pridelajo.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh Frips ne se sekirat sej vidiš, da je sam mal potrolal, da je potem lahko v naslednji objavi napisal da pa vozi 4,2. Nej uganem predelan na plin? Če je, potem je itak vse jasno in je takšno trolanje bolj primerno za kakšne najstniške strani kot je glasujzame.com ali kaj podobnega. Mogoče mu še uspe kakšno 16 letnico zapeljati na 4,2.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh Frips ne se sekirat sej vidiš, da je sam mal potrolal, da je potem lahko v naslednji objavi napisal da pa vozi 4,2. Nej uganem predelan na plin? Če je, potem je itak vse jasno in je takšno trolanje bolj primerno za kakšne najstniške strani kot je glasujzame.com ali kaj podobnega. Mogoče mu še uspe kakšno 16 letnico zapeljati na 4,2.

 

 

Moj namen ni bil, da bi napisal kaj vozim, vendar kako nekomu povedati, da Audiji imajo tudi quattro pogone.  Sem pač napisal, sorry, lahko bi napisal tudi kaj drugega pa kot izgleda tudi ne bi bilo prav. Pač nekateri ne morete iz svoje kože in nevoščljivost in negativizem kar vre iz vas. 

Glede 16 letnic ipd. Sem srečno poročen imam dobro ženo in da bi si kupil OA za zapeljavanje najstnic pa je prav bolano. Predvidevam, da imaš probleme v svoji glavi, zato tudi takšno kretensko razmišljanje in govorjenje na pamet.

Glede plina pa ti lahko napišem, da ga imaš po vsej verjetnosti ti v glavi. :) 

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj namen ni bil, da bi napisal kaj vozim, vendar kako nekomu povedati, da Audiji imajo tudi quattro pogone.  Sem pač napisal, sorry, lahko bi napisal tudi kaj drugega pa kot izgleda tudi ne bi bilo prav. Pač nekateri ne morete iz svoje kože in nevoščljivost in negativizem kar vre iz vas. 

Glede 16 letnic ipd. Sem srečno poročen imam dobro ženo in da bi si kupil OA za zapeljavanje najstnic pa je prav bolano. Predvidevam, da imaš probleme v svoji glavi, zato tudi takšno kretensko razmišljanje in govorjenje na pamet.

Glede plina pa ti lahko napišem, da ga imaš po vsej verjetnosti ti v glavi. :)

LP

 

Ja kaj pa je drugega objava enkrat audi vedno audi kot pa namen napisat kaj voziš :D

 

Glede plina pa če nimaš svaka čast. 

Popravljeno . Popravil KeC
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...

Živijo! Upam da bo znal kdo pomagat.....na audijevem navigacijskem sistemu RNS-E, imam dve reži za SD kartici, s katerih lahko predvajam glasbo, problem pa je, ker sistem glasbo s kartic vedno predvaja po abecednem vrstnem redu, ne glede na to kako jih jaz razvrstim v windowsih....ali kdo ve, kako se da nastavit, ali kak program ali bilokaj, da bi predvajalnik glasbo predvajal po vrstnem redu, kot je dodana na kartico, se pravi "by date added"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!