Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Z-MEŠANA


Kmet2

Priporočene objave

Jaz pa bi imel eno vprašanje.

Kaj se vi to pogovarjate , da bi vsi " z-mešanci " šli na TRIGLAV....zavarovalnico..?? Do tja mi pa znese... :grim :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To mislite it za en dan? gor pa dol? Tko bi šel tud jst zraven, ker ponavadi moram sam hodit.

1 dan gor in dol :eek: ?! To se pa tako kruto sliši :cry: ....
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 dan gor in dol :eek: ?! To se pa tako kruto sliši :cry: ....

Mah kaj vem. Ko sem šel sam pred dvemi leti, sem rabil iz Pokljuke na Kredarico, vrh in potem dol na Planiko pa nazaj do avta 9 ur, pa sem za gor mel malco na Kredarici, za dol pa na Planiki. Men je blo super. Sicer takrat sem bil brez izpita in sem mal več hribolazil.

V družbi kolega sva šla pa mal počasnej, sva rabila pa kakih 12ur, pa še to sva dol hodila dlje kot gor, ker ga je ožulilo.

Sodelavec je celo imel idejo dopoldne na Triglav, popoldne pa v Portorož na kavo z mopedom.

Popravljeno . Popravil krucymucy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa še v sauno... ^_^

.... za dva dni ....

.. en dan noter, tadrug dan pa ven .... :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 dan gor in dol :eek: ?! To se pa tako kruto sliši :cry: ....

.. no a vidte... ena se je že zasekirala, da ne bi izkoristila tistega "bonusa nad 2000m".... :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa bi imel eno vprašanje.

Kaj se vi to pogovarjate , da bi vsi " z-mešanci " šli na TRIGLAV....zavarovalnico..?? Do tja mi pa znese... :grim :grim

ZAVARAVOLNICO????

MAXI!!! Hvala za idejo!!! Rabim 3 osebke za spremstvo in varovanje in ne za kritiziranje !!! :OK: :OK: :OK:

Po možnosti v dobri kondiciji !!

Damy in vse ostale,ki bi se rade prdružle! Kolk časa bi si pa za ta pohod vzele in iz katere smeri bi šle,bom še sporočila..Plani se še delajo....

Corser! Junija v savno??? Pr taki skupini ti nebo treba!!!! Bo ornk s tebe curljalo in kaplalo že med samo potjo!! ;)

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa je narobe s '' pravimi bajkerji''

post-34726-0-66881400-1357744970_thumb.jpg

Sm ti reku,da ne objavljej mojih golih slik :closedeyes: :P
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ZAVARAVOLNICO????

MAXI!!! Hvala za idejo!!! Rabim 3 osebke za spremstvo in varovanje in ne za kritiziranje !!! :OK: :OK: :OK:

Po možnosti v dobri kondiciji !!

Damy in vse ostale,ki bi se rade prdružle! Kolk časa bi si pa za ta pohod vzele in iz katere smeri bi šle,bom še sporočila..Plani se še delajo....

Corser! Junija v savno??? Pr taki skupini ti nebo treba!!!! Bo ornk s tebe curljalo in kaplalo že med samo potjo!! ;)

en dan na kredarco, drug dan na vrh naše domovine pol pa čez sedmera jezera nazaj.

Četrti spremljevalec nas pa tam nekje počaka z avtobusom in odpelje ,.... na kavo al pa savno prava reč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma grem jaz na triglav kva pa je to pff :D :D :D samo pomoje bi rabu ene 4 dni da pridem gor pa dol :D pol 2 tedna bolniške k bi me vse bolel :D hahaha

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ufff uff Kmet kdaj si si pa te tatuje naredu. loveshower.gif

Ko si spala :lol:
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ufff uff Kmet kdaj si si pa te tatuje naredu. loveshower.gif

Kmet je prej tole,

1274609509-1.jpg

kot pa tist zobutrebec...Zdej sem končno spoznal, zakaj je Kmet toliko za endure in toliko manj za cestake...ker tud če bi hotu, kombinezona ne spravi gor, pa če rokave odreže stran. Še malo bolj k se je najedu pice zadnjič v Krškem, je že BMW tekstil spustil dušo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko organiziramo v primeru lepega vremena na Jezerskem,poznam enga modela ko jih na hrib vozi z land roverjem dol ga vžgemo pa z sankami,šli bi pa v nedeljo če še nima zasedeno,kaj pravte.

Lp Predsednik :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SANKE se morjo pripet na vlečno kljuko od ...FIČOTA ... se furat okrog hipodroma....

da mal zariba, da par ljudi vrže na ovinku dol iz sank.. :lol:

........kakšen landrover.... FIČO je zakon :004

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko organiziramo v primeru lepega vremena na Jezerskem,poznam enga modela ko jih na hrib vozi z land roverjem dol ga vžgemo pa z sankami,šli bi pa v nedeljo če še nima zasedeno,kaj pravte.

Lp Predsednik :P

Itak da smo ZA, ti kar kliči. Druga opcija Stari vrh, pa še pa še... :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!