Skoči na vsebino

MOTOGP 2013


suzuki

Priporočene objave

tale novi MotoGp je totalna akcija!!!!..eni pravijo da je za en drek..jaz pa rečem...Top Špil....vsaj mi ni doug cajt ko je grdo vreme :P  :smoke: 
 

eni treniramo,sicer še v moto3 ampak počas napredujemo :)

 

25062013274.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eni treniramo,sicer še v moto3 ampak počas napredujemo :)

 

25062013274.jpg

 

No no, sej sej, mene pa ne bi povabu na furo! zamerim! :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa res ni švoh. Vsaj zvok majo tapravi. :OK:

 

MotoGP132013-06-2521-22-00-978_zps339834

 

Tole igro so zelo realno sprogramirali! Rossi nič več ne zmaguje, Marquez pa vedno bolj. :kva2:

Ps: si predstavljate, da bi se team Aspar takole vrinu not?

Popravljeno . Popravil frischfleisch
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa res ni švoh. Vsaj zvok majo tapravi. :OK:

 

MotoGP132013-06-2521-22-00-978_zps339834

 

Tole igro so zelo realno sprogramirali! Rossi nič več ne zmaguje, Marquez pa vedno bolj. :kva2:

Ps: si predstavljate, da bi se team Aspar takole vrinu not?

pri men pa glih rossi vedno zmaguje :P:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehehe.. pa sem mislil, da sem samo jaz čuden, ko to igrco naganjam že 2 dni v eno.. 

no, včeraj podpisal za moto2 ekipo Forward racing-a  :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po parih odpeljanih krogih lahko rečem le.. bedarija... igra je sicer dobro zamišljena, ampak kar se tiče pa voznosti je pa kr neki... nobene realnosti in nič, čista arkada... no komur je to všeč ok... meni ni...

očitno bom še naprej nažigal sbk09 (popolna simulacija, ostalo je itak brezveze), ki je daleč najboljša in najbolj realna motociklistična igra... tud sbk 2010 ni slab, ampak je že preveč arkaden, čeprav je zanimiv vložek to, da moraš full pazit na sprednjo gumo, kar pri 09 kar nekoliko manjka...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je že komu uspelo past na zaviranju? po travi pa lahko vozim isto kot po asfaltu... zakaj pol ni kr povsod asfalt? lol...

 

pohvalno pa za zelo natančno izrisane proge...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

he he realnost (Kenny saj vem kaj misliš) pol pa na tipkovnici al pa na gamepadu špilaš :):):)    nimaš v zapestju imaš pa v prstu občutek za gas ... lepo pa zgleda

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kenny probaj z izkljucenimi pomagali, pol pa tud pri zaviranju padas. posebej v prvem ovinku...

Problem je edino kr ni v zapestju(reko že IBA) in z tipkovnico ne mors kontrolirat kot je treba.

Kdor želi pa v nulo (mene ne mika) pa si bo mogo kaj takega umislit.
JOY-FREESTYLER-soft.jpg

 

Po drugi strani za zimo bi pa blo. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma sem izklopil vsa pomagala, pa je še vedno čista arkada... Zaviram lahko cist na full... Pr sbk09 je vse bolj realno... Mal prevec pipnes bremzo, pa te ni več... Ce mas na popolni simulaciji seveda :-).

Kar se gasa tiče pac pipkas tipko... Tukaj nimam še neki nastudiran... V sbk mam v nulo... Tko da sbk je zakon in je ful realen... Uzivam v vsakem krogu... Sam se občutek za prednjo gumo manjka, kar pa na računalniku tako ali tako ne moreš dobit :-).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, igra ima isto ime kot ta tema  :grim 
A je še kdo pri Career imel skor vse dirke dež v Moto3?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest pa dons popoldne instaliram pol pa akcija... :D  :D

Popravljeno . Popravil perzo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Snecer,a po tvoje so potem vsi drugi razen Lorenza,Pedrose in Marka drugorazredni dirkači? Jao,res si velik poznavalec motociklizma,še en vrsti,ki zna samo kritizirat in bit pameten, sam se pa glih da znaš pelat s svojo prdlco,če jo sploh maš!!

 

Nope, le na drugorazrednih motorjih vozijo :)

 

Treba se bo sprijaznit, da je "doktor" pač za penzijo.

 

p.s.

res je, ne vozim v motoggp prvenstvu, kateri si ti na lestvici?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lorenzo je dobro letu potleh,upajmo da ni hudega :dry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lorenzo je dobro letu potleh,upajmo da ni hudega :dry:

Not good news - it has been confirmed that Jorge Lorenzo has broken his collarbone. Extent of fracture to be confirmed ASAP.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

The fractured collarbone was confirmed just under ten minutes after the session ended. He will now remain under observation in an Assen hospital for 12 hours and a CT scan will be carried out, before returning to Barcelona where surgery will take place on Friday.

 

 

vir: moto gp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

REPORT - Marquez fastest in wet Assen FP2. Lorenzo crashed, broke collarbone and is out of TT, needing surgery.

Vir: MotoGP Twitter

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!