Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2013


trebor

Priporočene objave

.... fočk  .... :OK:

....  na priljubljeni moto destinaciji ....    :kva2:

 

 

 

 

 

ps.

.... včeraj pa peljal skozi zanimiv kraj ....  :eek:

 

 

 

post-38837-0-78869100-1376753429_thumb.jpg

post-38837-0-74353100-1376753460_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No danasnjih 280 km sem naredu. Iz Domžal proti litiji tam naprej bogensperk in pa proti dolenjskim toplicam pogledat mati kako se drzi. Ura je bla 13 ko sem startal iz toplic in mi ni dal miru da bi se sov se mal vozit...in kam sem ga odjahu? Proti rakitni. Cesta odlicna ampak prekratka. Tam sem srecu enga clana iz foruma mislm da casper7 ce se ne motim. Mal sva popricala in nazaj prit domu. Lepih 280km :))

Se ena slika iz bogensperka. Slika bo spet narobe obrnjena :((

post-41489-0-58118200-1376755665_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Whiskey,mega fotke!! :OK:

Popravljeno . Popravil BMWRIDER
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala, BMWRaiderka. Že nekaj let se mi je valal v kufru Heliopanov polar filter, pa sem ga končno gor našraufu. Zato mal močnejše farbe. Na Vodnikov razglednik bi moral zjutraj, ne pa popoldne, ko je kontra že sijalo sonce. Lokacija je zraven vasice Koprivnik ob poti iz Bitenj na Pokljuko. Vredno obiska.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pr sv. Ani ste se pa tok tišal skupi, kot bi bilo -30C :D

 

post-18923-0-49767800-1376818862_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Niti nebi pisal kje sem bil, ker ni blo veliko kilometrov, je pa to , vsaj zame dosežek, saj sem po več kot

3 mesecih zopet na motorju, mislu pa sem , da letos sploh ne bom več.Pa sem šu samo do Bistrice ob Sotli  na kratek obisk

post-14270-0-06576400-1376853928_thumb.jpg

dobil sem mal malce

post-14270-0-09017100-1376853714_thumb.jpg

 

pol sem pa ostal še v Nedeljo.Tko da lahk rečem da sem se vozu Soboto in Nedeljo.Kaj bi šele bil dolg obisk.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa je padla furca do Grobnika in nazaj (Metlika-NM-Kočevje-Delnice in nazaj). Nič posebnega razen veliko gužve, v gorjancih sem se kar 3x peljal v troje z nasproti prehitevajočimi motoristi, pa na hrvaškem sm tablico zgubu, kar je opazil kolega ko sem tankal na brodu. Brez tablice čez mejo, hehehehe.

Padlo je dobrih 300km v 4,5h tako da ni bilo časa za slikce, edino uživancija tja in nazaj. 

Aja, pa na grobniku so glasno nazdravljali ( "OOOOPAAAA") Predvidevam da "smo" bili dobri...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni bilo ravno danes  

 

 

 

... stari, sam prjatu ti je pa mal uhajal ... :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni vsak dan nedelja  sej bi blo drugac dolgcajt pa nobena komentarja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je pa od včeraj   

 

Pik 1    ampak  sem ga    ujel   v gostilni  še   hitrej sem potegnil  denarnico

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kača1...........men pa moja pol ,ej a veš ,da nas je en snemal.............. :blush: jaz pa njej,pa kaj pol sej smo šli po predpisih :P  :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!