Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2013


trebor

Priporočene objave

Kmet2: A si pozabu, da smo nedolgo tega obravnaval odpadajoče vijake na Ktm, škatlo z rezervo, ... :hmm: Na BMW ne bi pregreval žensko strast na zicu, ampak kje drugje :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si sam montiral cevno zaščito al je bila serijsko?

Cevna zaščita je dodatno,serisko je edino na R-u.

 

Drugače pa tvoj post.........Ne podtikat, mene fotke ne motijo, predlagal, sem le sistematsko urejenost, ker smo imeli dnevne vtise iz Romunije :)

 

Potem se pa drži sistemske urejenosti in takšne stvari sprašuj v.....http://www.motosvet.com/tabla/topic/15312-ktm-lc8-950-in-990-adventure-s/ :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kmet2: A si pozabu, da smo nedolgo tega obravnaval odpadajoče vijake na Ktm, škatlo z rezervo, ... :hmm: Na BMW ne bi pregreval žensko strast na zicu, ampak kje drugje :D

Se vidi ,da si že star :P Ženska strast se zbudi bilo kje in potem to rešuješ al na bmflu al na ktm-ju al pa kje drugje,podrobnosti nisem želel navedet ker temo spremljajo tudi mlajši od 15 in starejši od 70let za oboje bi bilo nevarno :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se vidi ,da si že star :P Ženska strast se zbudi bilo kje in potem to rešuješ al na bmflu al na ktm-ju al pa kje drugje,podrobnosti nisem želel navedet ker temo spremljajo tudi mlajši od 15 in starejši od 70let za oboje bi bilo nevarno :lol:

 

.....upam, da mene šteješ v manj kot 15 ...  :kva2:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se vidi ,da si že star :P Ženska strast se zbudi bilo kje in potem to rešuješ al na bmflu al na ktm-ju al pa kje drugje,podrobnosti nisem želel navedet ker temo spremljajo tudi mlajši od 15 in starejši od 70let za oboje bi bilo nevarno :lol:

 

Res je, me že mal emšo baše, pa se mi ne bi dal več preveč naslanjat na balanco. Cajti zicev, avtov so že mimo :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DSC04846.JPG

 

Kmet, a si vidu .... bilo kuda, suport za KTM svuda.

Za to slike me zanima, ker je tako motna, a to si z kalkulatorjem slikal? :lol1:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moram it tudi jaz enkrat sem gor. Poleti se nisem bil ...

Ne vem kako je CB 1300 prišel gor  :?  pr men je bila rampa na cesti ki vodi na vrh Krvavca zaprta in nisem mogel mimo, lahko sem samo iz parkirišča žalosto opazoval vrh Krvavca :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za drugič. Glavna ceseta iz sorice proti železnikim je res zaprta se pa da peljati samo za gostilno macesen desno mimo šole in prideš v dolino. ta cesta ni označena za obvoz ker ni primerna za ves promet čeprav asfaltirana.

 

Hvala za info! :OK:

 

............................

 

 

Danes zjutraj skočila do Rumenega (tako da je bil danes dvojni fočk :P )  po nove copatke za Kwakija in ta mali servis, potem pa na obalo.

 

Uf kaj je blo fino z novimi gumami :kva1:

 

 

Prva kava v dobri družbi z razgledom na morje ...

 

post-32884-0-21778500-1377287614_thumb.jpg

 

 

Kosilo in druga kava v dobri družbi z razgledom na drugi del morja :) ...

 

post-32884-0-10750800-1377287655_thumb.jpg

 

 

Čez Črni Kal nazaj (dvojni počk ;) ) domov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kmet, a si vidu .... bilo kuda, suport za KTM svuda.

Za to slike me zanima, ker je tako motna, a to si z kalkulatorjem slikal? :lol1:

Ne, :kva1:  narisal sem jo z kemičnim svinčnikom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja dobr si ti mogla užgat domov,ker mi smo ga žgali do daske po pravilih :P pa te nismo ujeli :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zopet po magistrali  , vendar  v   dobri  družbi, nazaj pa  z dobrim okusom Dinkotove  oradice

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj današnji vtis iz dnevne vožnje jo popolnoma  :topic: . Ampak ker je tole moja natačno 100 objava, in ker se stotke ponavadi posebno obravnava, upam da ne bo prevelike zamere, ker sem si dovolil prvič smetit na MS  :kva1:.

 

Da pa ne bom čisto mimo mototematike, sprašujem vse primorske motoriste, kje bi se dalo dobiti dodatno opremo iz spodnje povezave: :OK:

 

MOTERO CON CLASE.wmv

 

Evo, konec smetenja. Hvala za čestitke...goodbye :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj današnji vtis iz dnevne vožnje jo popolnoma  :topic: . Ampak ker je tole moja natačno 100 objava, in ker se stotke ponavadi posebno obravnava, upam da ne bo prevelike zamere, ker sem si dovolil prvič smetit na MS  :kva1:.

 

Da pa ne bom čisto mimo mototematike, sprašujem vse primorske motoriste, kje bi se dalo dobiti dodatno opremo iz spodnje povezave: :OK:

 

attachicon.gifMOTERO CON CLASE.wmv

 

Evo, konec smetenja. Hvala za čestitke...goodbye :beer2:

Če kupiš RT z zadnjim kovčkom je že v serijski opremi :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes tak čuden moto dan. Štart malo čez peto zjutraj iz Rajhenburga. Zjutraj ne najdem ta debelih rokavic in nataknem gor ta tanke. Kmalu ugotovil, da sem doma pozabil denarnico in obrnil nazaj proti domu. Do Lj čez Mirno in Trebnje. Zeblo, megla pa še roke imam mokre. Na avtocesti sem fasal high speed wobble. Itak mi rata pridet v LJ pozno. Nazaj iz šihta grem po lokalnih cestah do Trebnjega. Vmes me je malo opralo. Nalivam župo v motor in se čudim luknji v podplatu. Čist do mojih pisanih zoknov jih je pobral.  OK fino fajn sedaj vem zakaj imam nogo mokro. Grem v neko lokalno trgovino z avtodeli, kjer imajo tudi nekaj malega moto programa in si kupim nove škornje. Itak nimam nobenega filinga v novih škornjih in se celo pot kregam z menjalnikom in iščem prestave. Motor se je peljal še vedno kot čigumi. S5 ustavim na Petrolu in pogruntam, da je prednja hrenovka samo na 1,6 bara. Pa mi ni kapnal prej. Ko sem jih nazadnje čekiral je bilo zunaj še 40. Ni čudno, da je opletal. Pridem domov in končno najdem zimske rokavice... tudi ta problem rešen. Ju3 ponovim vajo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes tak čuden moto dan. Štart malo čez peto zjutraj iz Rajhenburga. Zjutraj ne najdem ta debelih rokavic in nataknem gor ta tanke. Kmalu ugotovil, da sem doma pozabil denarnico in obrnil nazaj proti domu. Do Lj čez Mirno in Trebnje. Zeblo, megla pa še roke imam mokre. Na avtocesti sem fasal high speed wobble. Itak mi rata pridet v LJ pozno. Nazaj iz šihta grem po lokalnih cestah do Trebnjega. Vmes me je malo opralo. Nalivam župo v motor in se čudim luknji v podplatu. Čist do mojih pisanih zoknov jih je pobral.  OK fino fajn sedaj vem zakaj imam nogo mokro. Grem v neko lokalno trgovino z avtodeli, kjer imajo tudi nekaj malega moto programa in si kupim nove škornje. Itak nimam nobenega filinga v novih škornjih in se celo pot kregam z menjalnikom in iščem prestave. Motor se je peljal še vedno kot čigumi. S5 ustavim na Petrolu in pogruntam, da je prednja hrenovka samo na 1,6 bara. Pa mi ni kapnal prej. Ko sem jih nazadnje čekiral je bilo zunaj še 40. Ni čudno, da je opletal. Pridem domov in končno najdem zimske rokavice... tudi ta problem rešen. Ju3 ponovim vajo...

 

Pa ne boš valjda še ene škornje kupil...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!