Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2013


trebor

Priporočene objave

Novih 300 km v smeri Jezersko, Železna Kapla, na prelaz Šajda, Borovlje, Beljak, čez Korensko sedlo v Kranjsko goro in nazaj. Dve fotki s telefona.

 

Proti Košuti na Avstrijski strani

 

 

in še iz Kranjske proti Vršiču. Za sladoled pr' Čarliju je še zmeri gužva

008.jpg

 

 

Mal   :topic: ! Ker telefon pa uporabljaš??? Menjam, pa tale kar dobre fotke dela! :OK:

Hvala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vtis iz dnevne vožnje.

 

bscap0024.jpg

 

Ziher alte BMW fahrer :D

Popravljeno . Popravil gift
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal   :topic: ! Ker telefon pa uporabljaš??? Menjam, pa tale kar dobre fotke dela! :OK:

Hvala!

 

Linux je operacijski sistem. Ostalo pa pis of kejk :smoke:  Mal fotošopa pa si zmagu. Bi še menjal?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Android je v bistvu Linux :)

 

Drugače pa ja, takoj se vidi, da to niso prave "zajete" barve, fotošopa pa ne rabiš, saj npr. picasa že sama vse slike popravi in jih poživi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal   :topic: ! Ker telefon pa uporabljaš??? Menjam, pa tale kar dobre fotke dela! :OK:

Hvala!

 

Samsung GT-I9105P, brez flasha, ISO-80, exposure time 1079/1 sec.

 

Obdelano pa s Photoshop CS 5.1

 

;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sneci: ... ja, no, a morš res vse na glas povedat :xx:

 

Za post obdelavo bi se težko s tabo strinjal. Surova fotka iz medija ne zgleda bog ve kaj. Še posebej tista k' je slikana na "neutral". Poznam pa enga modela k' itak nč ne zna, pa mu je vse dobr.

 

Evo, še Krucymucy je pogledu v exif.

Popravljeno . Popravil Whiskey
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DSC04960.JPG

 

Na tej fotki se tako resno vsi držite, da bi jo lahko poimenoval : ZADNJA VEČERJA (če bi bilo bolj temno.

Predvidevam, da ste razočarani nad porcijami. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na tej fotki se tako resno vsi držite, da bi jo lahko poimenoval : ZADNJA VEČERJA (če bi bilo bolj temno.

Predvidevam, da ste razočarani nad porcijami. ;)

 

Jaz sem nekaj mrdnu, čeprav sem glih pojedu, sem bil lačen full... mi še zdej ni jasno, kako lahko tista riba košta 7€, še zdej mi je žal, da nism svinske ribice naroču, čeprav porcija je bla taka. sej se vidi pr Kmetu... komaj je kelnar prnesu krožnike, so bli ti že prazni...no važno je da je pomfrija pa krompira v kosih kolikor češ...

Jaz pa pravim tko kot je en zadnjič že rekel, krompir je za svinjo, svinja pa zame :OK:

 

aja pa ne spraševat pr madroniču za jedilni list, k dobiš grd pogled in odgovor, ja mi smo znani po ribah, pa še kak kos mesa iz žara se najde drugega pa nimamo... :grim

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@HyperJack: zgleda kt', da bi sardele mel na talarjih. Pa še pommes je za splitan za dva.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kača1...........men pa moja pol ,ej a veš ,da nas je en snemal.............. :blush:

 

 

A ji je blo nerodn, al jo je kej skrbel....k se je tolk resn držala pod čelado?    :hmm:       :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ji je blo nerodn, al jo je kej skrbel....k se je tolk resn držala pod čelado?    :hmm:       :lol1:

 

Nič od tega.

 

Na splošno ne odobravam in ne razumem ljudi, ki tako radi druge snemajo brez njihove vednosti in jih objavljajo kjer se jim pač zahoče. Snemi sebe in se objavli.

Razumem, da je to med prijatelji kot štos, a med neznanci ..... ne glede na to da sva par besed izmenjala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na vsaki drugi objavi je tvoja fotka tko al pa drugač, pol pa cela štala če kdo drug snema... besede za to se ne morem spomnit :blush:

 

ojej, grem lulat :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če te nebi poznal, bi rekel da si gospodična Snečer.

 

Ne podtikat, mene fotke ne motijo, predlagal, sem le sistematsko urejenost, ker smo imeli dnevne vtise iz Romunije :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne podtikat, mene fotke ne motijo, predlagal, sem le sistematsko urejenost, ker smo imeli dnevne vtise iz Romunije :)

Sam z Romunije pa že dolgo nobene objave??? :(

 

koristni nasveti:

1. vozite tok hitro, da vas snemat ne morejo,

2. razen če hočete da vas snemajo (v primeru da imate urejeno pričesko in ste lepo oblečeni).

3. točka ena ne velja v primeru, da vas snema PROVIDA

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

 

koristni nasveti:

1. vozite tok hitro, da vas snemat ne morejo,

2. razen če hočete da vas snemajo (v primeru da imate urejeno pričesko in ste lepo oblečeni).

3. točka ena ne velja v primeru, da vas snema PROVIDA

... pa sej... pod točko 3 moraš peljat tolko hitro, da te ne more snemat... niti ujet....   :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V ponedeljek sem si zaželela vozit po Gorenjski. Od mojih čez Ride, Vrhniko (tankat) in Lučine, v Gorenji vasi potem desno proti Škofji Loki, od tam proti Kranju in vmes malo zrihtat čelado da bo manj pihalo... Naprej na severozahod proti Jesenicam, potem pa sem v Slovenskem Javorniku zavila na jug in čez Kočno …

 

attachicon.gifBoh 002.jpg

 

 

In potem na hlajenje čez Pokljuko :OK:  malo za odcepom za hotel je bilo treba bit malo bolj pazljiv ker je bilo ob cesti polno …

 

attachicon.gifBoh 004.jpg

 

 

Pogled na šotno barje …

 

attachicon.gifBoh 007.jpg

 

 

Malo nižje sem se peljala čez …

 

attachicon.gifBoh 011.jpg  attachicon.gifBoh 012.jpg

 

attachicon.gifBoh 015.jpg

 

 

V Jereki sem zavila na zahod

 

attachicon.gifBoh 021.jpg  attachicon.gifBoh 025.jpg

 

 

in nadaljevala vse do Bohinjskega jezera – hiter postanek za eno fotko …

 

attachicon.gifBoh 028.jpg

 

 

Potem pa po isti poti nazaj čez vasi …

 

attachicon.gifBoh 035.jpg  attachicon.gifBoh 036.jpg

 

 

V Jereki tokrat na jug do Bohinjske Bistrice, od tam pa čez Soriško Planino …

 

attachicon.gifBoh 040.jpg

 

 

Kmalu za sedlom spet kravce na cesti …

 

attachicon.gifBoh 042.jpg

 

 

Spust do Zgornje Sorice, od koder sem hotla nadaljevat na Gorenjsko, a sem zaradi obvoza mogla zavit na zahod …

 

attachicon.gifBoh 046.jpg

 

 

In naprej čez Podbrdo in naprej ob Bači ter progi …

 

attachicon.gifBoh 053.jpg

 

 

Krajša pavza na mostu …

 

attachicon.gifBoh 059.jpg

 

 

V Bači pri Modreju seveda levo …

 

attachicon.gifBoh 064.jpg

 

 

 

In nato ovinkarjenje ob Idrijci z nasmehom do ušes :D  do Idrije, tam tankat in seveda čez Godovič, Kalce in Ride nazaj do mojih. Tudi tokrat cca 380 km.

za drugič. Glavna ceseta iz sorice proti železnikim je res zaprta se pa da peljati samo za gostilno macesen desno mimo šole in prideš v dolino. ta cesta ni označena za obvoz ker ni primerna za ves promet čeprav asfaltirana.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala Grega...dobra informacija. Ampak..je tolk lep pogled na Sorico iz ceste proti Petrovem brdu (tista klopca  na ovinku), da je kar  "greh" it skozi vas.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala Grega...dobra informacija. Ampak..je tolk lep pogled na Sorico iz ceste proti Petrovem brdu (tista klopca  na ovinku), da je kar  "greh" it skozi vas.

 

Točno tako!  :OK:

Tud če bi bila odprta, rad grem mal do tiste klopce, res lep pogled na vas!  :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!