Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2013


trebor

Priporočene objave

Pa ne boš valjda še ene škornje kupil...

 

:grrr

 

Ma to je bil tut štos. Pokažem luknjo v škornjih  in vprašam, če majo kaj za mene. Tip flikne škatlo pred mene in reče tolk popusta, pa tastare ti js v kontejner vržem. Pokimam, plačam in grem. Sem se zamudu točno 3 minute. Škornji pa  super. Neka TCX firma (sploh ne poznam). Takšen čist običen klasičen model, pa še udoben.... mislim, da je matrix model. Za naslednjih 90K km imam mir.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 8-ih iz Celja na kopanje. Odločiva se, da nekam v slano vodo. Ob odhodu je bilo le 12 stopinj ob morju pa celih 28. Voda v Sv.Juraj-u pa zelo "frišna" vendar je prijalo...

Takole pa je pot zabeležil Nuvi.

post-7865-0-24184600-1377973964_thumb.jpg

post-7865-0-77912000-1377973975_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes pa ni neč fotk, ker sem šel samo do rid pa nazaj domov. 

 

Stric gugl pravi a sem naredil 430 km  :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za nazaj sem pričakovala gnečo, zato sem mela rezervni plan - da se vračam čez Ogulin. A začuda na poti nazaj nobene gneče - cesta je bila vse do Senja skoraj prazna, užitek v vožnji pa zato še toliko večji, zato sem na poti nazaj naredila samo eno pavzo za fotkat in zlezt dol z motorja ...

 

V Senju sem se odločla da grem domov kar ob obali ...

Jutro!

 

Hja jst pa v Senju potem lepo desno pa čez Ogulin... Med Ogulinom in Vrbovskim sem pa zgleda nekaj zaj. in sem se čez en gozd peljal, sam pesek na cesti, res pa je, da je blo prazno.

Drgač je pla pa super furca ja :)

Popravljeno . Popravil GregaSLO
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa odslužena Japonski blok :P se mi zdi,da od Versys-a :lol:

DSC04967.JPG

 

-če kdo potrebuje blok od Versysa povem kordinate

 

 

 

To je 4valjnik, tako da ni od Versačija .... lahko pa da je od kakšnega prototipnega osterajhara, ali kakšnega bavarca.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V topic postu omeniš Versys pa Kawasakijevci zasmetijo celo temo :P  :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

petek 16:50 Postojna Kozina Kubed Socerga/entering kroejsa/Buzet Lupoglav Pula. dva dni "pocivanja" in cudenja bajkerskemu plemenu. Res cudno. Malo trajbanja po mestu in okolici, danes pa v obratni smeri, Pula Lupoglav Buzet /enterin slovinija/Socerga Kubed Kozina Postojna. Bajkersko pleme me cudi tud na cesti. Pr Vikiju huda guzva, zato se nisva ustavila. Perfektno vreme za furo. Precej malo prometa. all in all 350Km

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanj so tiste bele table obrobljene z rdeco tudi informativne zgleda :)

 

A niso ti znaki v pomoč vožnji dvoslednim vozilom.  :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Versači 1000 ima 4 valjnik :)

 Sem šel v garažo preverit, da ni od mojega. NI..moj .prav lepo prede, zdaj po prevoženih  18000 km se je mašina šele prav ogrela, popije mal čez 5 litrov...če pa kaj odpade, kot pri germanskih motorjih, katere lastniki na vrhu Pokljuke zaradi totalno zjebane  ceste podrobno pregledajo, pa poročam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V topic postu omeniš Versys pa Kawasakijevci zasmetijo celo temo :P  :lol:

kwa mate vsi tolk prot kawasakiju za povedat!?

je čist dober stroj, sam vsake oči majo svojga malarja(pa mogoče so za ene prepocen) :sleep2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kwa mate vsi tolk prot kawasakiju za povedat!?

je čist dober stroj, sam vsake oči majo svojga malarja(pa mogoče so za ene prepocen) :sleep2:

No, no spusti obrate,to je interna zajebancija in ni mišljena za slabo!!

  ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutro!

 

Hja jst pa v Senju potem lepo desno pa čez Ogulin... Med Ogulinom in Vrbovskim sem pa zgleda nekaj zaj. in sem se čez en gozd peljal, sam pesek na cesti, res pa je, da je blo prazno.

Drgač je pla pa super furca ja :)

 

Nisi falil - cesta gre (ko si že ven iz Ogulina) čez eno ali dve vasi - najprej ob železnici, potem greš čez njo in čez gozd, malo pred Vrbovskim greš pod AC ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 Sem šel v garažo preverit, da ni od mojega. NI..moj .prav lepo prede, zdaj po prevoženih  18000 km se je mašina šele prav ogrela, popije mal čez 5 litrov...če pa kaj odpade, kot pri germanskih motorjih, katere lastniki na vrhu Pokljuke zaradi totalno zjebane  ceste podrobno pregledajo, pa poročam.

ne boj se, če men skoz Romunijo po makedamu ni nč odpadlo, pol tut teb ne bo. BDW moj piše že 43.000km pa laufa kot nov .D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!