Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2013


trebor

Priporočene objave

Dve cesti gredo tam. Jst grem vsakic po drugi. Obe so zanič :)

Jajaja

oba mata prov :)

Ustavil sem se točno tam na Y ko se razcepi pa mapse gledal... Bolj ko sem šou v grmovje bolj sem pizdakal, pol sem se pa spomnu, da sem 2 leti nazaj kontra vozu tam, samo po uni ta drugi...

Obe sta zjebani res je :S

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jajaja

oba mata prov :)

Ustavil sem se točno tam na Y ko se razcepi pa mapse gledal... Bolj ko sem šou v grmovje bolj sem pizdakal, pol sem se pa spomnu, da sem 2 leti nazaj kontra vozu tam, samo po uni ta drugi...

Obe sta zjebani res je :S

Po kateri si sel tokrat? Levi al desni? Desna je kao glavna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nedelja 1. 9. 2013 Stari trg - Ribnica - Gotenica - Petrina - Osilnica - Kočevska reka - Ribnica in nato po isti poti domov. V osilniških ridah nekaj motoristov (ogledovali ovinke). Za mojo kravo preveč zaprti ovinki, drugače pa lepa cesta in še lepša okolica.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes 560 km do cevapov in vrcka Sarajevskega. Jutri bomo nazdravili s Pejo:-)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

in pol jaz v daljavi opazim nekaj kar čist ne spada med orodje?

 

img20130906103721.jpg

 

hmm...vsak si naj svoje predstavlja :OK:

  Ja, na vsakem podestu za orodje mora bit prostor tudi za odpirač za flaše!!!! :OK:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

 

in pol jaz v daljavi opazim nekaj kar čist ne spada med orodje?

 

 

hmm...vsak si naj svoje predstavlja :OK:

  Ja, na vsakem podestu za orodje mora bit prostor tudi za odpirač za flaše!!!! :OK:

 

 

Aha, a lisice so pa pod dodatnim orodjem al kako, hehe?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Un danrs po dolgem casu spet usedlal konja. Zjutri nism vedu kam nej grem in sem se pridruzu dvem ki sta rinla proti gorenjski ampak mi je umes zadišalo morje in sem v mengsu zavil proti morju :) kavica pri vikiju in potem se v Portorožu. Vidu kup motoristov pa kolesarjev :)) kdo od tuki z bmw rr1000 gor pa dol mimo vikija?:) in mislim da je tole bla zadnja turca...gumice niso vec taprave...

Popravljeno . Popravil Vito23
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Današnja fura: http://tinyurl.com/llhmmnq

Malček sem pohitel, ker je bil napovedan tudi dež ampak na srečo izredno lepo vreme (skorajda brez oblačka).

 

Start takoj po 8:00, hitro še natankat in gremo. Namesto klasike mimo Vidma do Tolmezza sem jo mahnil po nekoliko drugačni poti (glej zemljevid).

 

Kak kilometer naprej od vasi "San Francesco" - najslabši asfalt na turi.  Na srečo le krajši odsek.

wp000438.jpg

Pred in po tem odseku pa :OK: Prometa malo, motoristov če jih je bilo 5, avtov 0, kolesarjev  kar nekaj in pa možakar, ki se je sredi ničesar sprehajal sredi ovinka :dry:

Potem pa mimo Tolmezza do

 

Forni di Sopra

wp000439.jpg

 

in nato čez Passo Mauria do

 

Auronza

wp000442.jpg

 

Nato še skok na Misurino, kjer je bil počitek in polnjenje baterij na super temperaturi.

 

wp000443.jpg

 

Spust do Cortine

wp000446.jpg

 

in v vasi Venas ostro desno proti Forno di Zoldo oz. čez Passo Cibiana

wp000447.jpg

 

spust do Longarona in spet dvig po serpentinah do jeza Vajont (malček koristnega branja)

wp000453.jpg

wp000455.jpg

 

 

od tukaj pa samo še domov

wp000457.jpg

 

Prvič, da na cesti niso prevladali BMW motocikli ampak na moje začudenje Ducati Multistrada.

Popravljeno . Popravil Rokic
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha, a lisice so pa pod dodatnim orodjem al kako, hehe?

Samo lisice so vsi opazili, (kakor tudi ti) odpirač pa malokdo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in pol jaz v daljavi opazim nekaj kar čist ne spada med orodje?

 

img20130906103721.jpg

 

hmm...vsak si naj svoje predstavlja :OK:

  Ja, na vsakem podestu za orodje mora bit prostor tudi za odpirač za flaše!!!! :OK:

Ma jst sm najprej vidu cava tapi. Lisic s krznom za mrzle dni pa nikjer. Ma sej vjste kkw je szi odpirači, moški mora imet dva! Eden je za steklenice,...
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanimiva furca do Ilirske.. nism vedla, da je nekih 207 km do tja :P

 

zacetek seveda iz LJ mim Lavrice, Skofljice, Smarje-Sap, Grosupljega, Visnje Gore (kjer se je en mal zakompliciral ko sm vidla, da naj bi bil obvoz do Ivancne, seveda sla po obvozu in lej ga zlomka- prsla do hriba, na katerga je bil speljan makedam.. jeah right.. js bom sla po makedamu pa to se v ne tolk nedolzen klanc.. :P ok, ustavim, obrnem grem nazaj, seveda zalutam, ker mi pac dolenjski konc prakticno nikol ne pride pod kolesa :P ) naredim ogled in grem na AC do Ivancne.. Pol mim Muljave, Zagradca, Zuzemberga do Dvora.. na petrolu "poberem" novopeceno motoristko in se odpraviva prek "moje" ceste u Kocevje (prvic odkar sm tm odletela pred 3 leti.. ovink sploh ni tolk hudo grozen :P ja ja, izkusnje!! ). potem u Ribnico, Sodrazico, Cerknico (tam nekje "pobrala" se krucija :D hvala za druzbo! ;) ), Rakek, Unec, cez ride do PO in potem do Ilirske.. 

nazaj domov pa kr po standardu- Postojna, ride, Vrhnika in na AC do doma.. padl je lustnih 314km :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes lep izletek v družbi dveh črnih nagcev, čez Rakitno, Cerknica, Ribnica, Gotenica, Petrina, Osilnica, pa na kosilo domov. (220km). Slikc itak da ni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spet ena resna fura. Z BMW je pac resno, ni zajebancije!

Postojna Kozina Koper Strunjan Secovlje Umag, verjetno letosnje zadnje cofotanje v slanici. Cesta je bila precej nabasana, na mejnih prehodih se je ze kr lepo nabirala kolona. Zato sva domow shibnila preko Buj na Buzet Socerga Kubed Crni Kal Postojna Planinske ride. Vsega skup 250 Km.

Umag-Buje-Buzet je 50 Km zelo lustne ceste. Pa tud naprej do Kubeda in Crnega Kala je OK. IMO precej bols alternativa popularnim dostopom v Istro cez prehoda Dragonija in Secovlje.

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Keiko, tvoj kolega ima pa zelo lep motor, tako da ga lahko na tvoji naslednji poti brez težav zamenjam, pa sploh ne boš opazila bistvene razlike  :OK:  :OK:  :OK:

Drugače pa sem to traso opalil dva dni pred tabo (v petek) in lahko samo potrdim - tudi jaz bi še pa še... :OK:

Vsekakor imam v načrtu še en skok do Paklenice letos, ker vremena bo sigurno še....gum pa menda tudi :grrr  :grrr  :grrr

 

Lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uceri je padu kanjon Devoli. In to v dveh urah. Relacija: Elbasan, Gramsh, Korce. Danes pa kanjon Osum. Iz Peremeta proti Corovodam. Enako dve uri. Tale zadnja je tezja od najtezje v Maroku. Sledijo se dve ofroudarski v Albaniji in za konec se en posladek iz MNE od Rikavackeg jezera proti Koritim. Nekaj filma je ze v FrigoFrops compu, tako da bo mal balzama cez zmazke iz Jadranke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!