Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2013


trebor

Priporočene objave

lahko, lahko, to je prehitevanje "zelo počasnih " vozil preko polne. :P

 

sicer je pa na Jadranki polna črta zgolj samo informativnega značaja______________________________ _ _ _ _ 

 

 

p.s. včeraj sem gledal avtodomarje, tiste ki gredo 1x letno v kombi ki se imenuje avtodom, pa potem čez celo Jadranko 40-50 pa bognedaj se umaknit. Celo avtobus jih je čez polno prehiteval!!!!

Prava reč,ko ga pihneš ko nič....v sezoni ko je šezravn poln zasanjanih Poljakov,Čehov..itd. v avtih,pa še kak šleper zaluta...morš pa kr delat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prava reč,ko ga pihneš ko nič....v sezoni ko je šezravn poln zasanjanih Poljakov,Čehov..itd. v avtih,pa še kak šleper zaluta...morš pa kr delat

Ja vi z SX-i ste pravi objestneži :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najprej bi se rad zahvalil skupini motoristov s KR registracijami kateri so včeraj našli mojo Visa kartico pri Juretu v sv. Mariji Magdaleni in jo dali prijatelju Marčiju. Danes sem jo v zameno za pivičko dobil nazaj.

 

Za prvo pokušino prilagam neobdelan 5 min. posnetek vožnje na relaciji Skadar - Theth nekje v okolici spodnjega Thetha v Prokletijah

http://youtu.be/ikeV0W8pcOw

Popravljeno . Popravil Whiskey
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tnx Keiko. S Frigotom sva se ravno odpravljala od Jureta, ko je priletel Marči. Takoj sem mu moral po zemljevidu pokazati kaj vse sva prefurala in kako je stanje poti po Albanskih hribih. Kartica je bila prštimana za tankat, pa je odletela iz tank torbe. Imel sem še eno sabo, pa sem rešil situacijo. Še enkrat hvala. Ob priliki častim rundo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se ne spomnim kdo jo je našel - nas je blo deset. Sem mela najprej idejo da jo v SLO nesemo na banko - pa so se fantje spomnili vprašat za sosednjo mizo - in terna ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najprej bi se rad zahvalil skupini motoristov s KR registracijami kateri so včeraj našli mojo Visa kartico pri Juretu v sv. Mariji Magdaleni in jo dali prijatelju Marčiju. Danes sem jo v zameno za pivičko dobil nazaj.

 

Za prvo pokušino prilagam neobdelan 5 min. posnetek vožnje na relaciji Skadar - Theth nekje v okolici spodnjega Thetha v Prokletijah

http://youtu.be/ikeV0W8pcOw

 

Da bi vedli, da je tvoja, bi lahko že takoj eno rundo potegnili :D :grrr , po albaniji, pol jo pa skoraj pred domačim pragom izgubiš, pa naj kdo reče, da ni to usoda :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, štorast sm biu. Mislm pa, da pr' Juretu ne da plačat s kartico. Nism pa sigurn. Ali ste vi šibal v smeri Maslenice in signaliziral za radar v Starem gradu? Vsaj dva iz večje skupine sta opozarjala nanj. Ta zadnja se mi je zdela voznica modrega motorina s plavo/belo (?) čelado.

 

Važn, da se je vse dobr končalo. Tega pa ne bi mogu rečt za ca 1.6 kg težko oradico katera je še istega jutra skočila iz Velebitskega kanala

617c1955.jpg

 

edino, če ji rentgenska slika bolje pristoji

617c1956.jpg

 

Komentar k sliki: Vse se spreminja, le Karlovačko v kozarcu od Ožujskega ostaja isto :D

Popravljeno . Popravil igorkr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če smo že pr brendih. Tale je bil na mizi v vasi Noje, na vzhodnem vznožju hriba nad Krujam. Sledilo je 20 km najtežje etape cele ture.

617c1905.jpg

Popravljeno . Popravil Whiskey
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najprej bi se rad zahvalil skupini motoristov s KR registracijami kateri so včeraj našli mojo Visa kartico pri Juretu v sv. Mariji Magdaleni in jo dali prijatelju Marčiju. Danes sem jo v zameno za pivičko dobil nazaj.

 

Za prvo pokušino prilagam neobdelan 5 min. posnetek vožnje na relaciji Skadar - Theth nekje v okolici spodnjega Thetha v Prokletijah

http://youtu.be/ikeV0W8pcOw

 

Najboljši del si čist na konec dal, a?   :devil:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, najprej sem ugasnu moto in zatem še kamero. Mokre gume na spolzki podlagi so brez opozorila odnesle prvi bicikl. Pred tem sem ničkolikokrat naredil podobno s tem, da je samo mal zaplesal zadnji del in veselo dalje. Škode ni blo nobene, samo crknila je leva meglenka. Ne vem zakaj ga zmeraj položim na levo :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Komentar k sliki: Vse se spreminja, le Karlovačko v kozarcu od Ožujskega ostaja isto :D

 

Glej flašo ;)  :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, najprej sem ugasnu moto in zatem še kamero. Mokre gume na spolzki podlagi so brez opozorila odnesle prvi bicikl. Pred tem sem ničkolikokrat naredil podobno s tem, da je samo mal zaplesal zadnji del in veselo dalje. Škode ni blo nobene, samo crknila je leva meglenka. Ne vem zakaj ga zmeraj položim na levo :hmm:

V večini  ga položimo v  levo :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V večini  ga položimo v  levo :yes:

 

 

.... ne pretiravat samo na eno stran .... :whistle:

 

... boš dobu "teniški komouc" ... :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem zakaj ga zmeraj položim na levo :hmm:

Zvrnit ni problem, kako pa nazaj pokonci? Je tavečjega GS-a moč dvigniti z lastnimi rokami ali je pretežak, če se kaj takega zgodi kjer ni nobene pomoči.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!