Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2013


trebor

Priporočene objave

Se mi ni dalo na sluzbeni pohod, pa sem se sel rajs mal peljat... Startal od doma - Bogensperk - Litija - LJ - Domzale - Kamnik - Kamniska bistrica - Gornji Grad - Radmirje - Mozirje - Sostanj - Velenje - Sempeter - Prebold - Trbovlje - Litija - domu... Prijetnih 250km, mal je blo hladno, pa vseen lustn.

Izvir Kamniske bistrice

post-16982-0-03282100-1379697791_thumb.jpg

Tle gre pa nas denar - TES

post-16982-0-95499400-1379697866_thumb.jpg

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da sem se peljal po novi asfaltirani cesti :-) prej makadam iz smeri Crkvicko polje-Nikcevici-Trsa.

Ko pridem nazaj bom pisal, se je pa posnelo. Na "vrhu" pa sva srecala dva Mariborcana z avtom, mali je svet.

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

preden smo se odpravili do Črnega Kala pa še redno vzdrževanje kardanskega sklopa,ja Pik se strogo drži Snecerjevih navodil,brez WD40 nikamor :P

DSC04999.JPG

:eek: Od kdaj pa je Wurth HHS DRYLUBE primeren za kardanske prenose.

 

Ma se mi zdi, da ste to sabotažo izvajal. :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 13h je bil štart,s Pikom 1 in Zivimnorcem smo se dobili v Paviljonu na Brezovci kjer smo odkrili nov prototip BMW motorja,naredili smo prve vohunske posnetke :smoke:

 

Sam tip na motorju je bil pa čisti pacient :grim

Na Ridah smo se pofočkali in na OMW pobrali Damija34,ki je bil za današnji dan naš vodič.Še dobr,drugače bi se jaz pa Pik 1 še zdej kje vozila :kva1: Ma pa Pik en čudn motor,skoz je bil na pumpi :eek:

 

Ne ma spraševat kje sem se vozu ,ker ne vem,v glavnem po Primorskih kolovozih....... :yea1: to je se mi zdi pred Sinjim Vrhom

kjer so se mal starejši otroci veselili :P

 

No to je blo pa na vrhu B)

 

Pot nas je vodila čez Kolk..........ja ata Pik bo kmal rabu kakšnega frišnega,al pa scooter :lol: tuki pa smo :hmm: bo Dami34 povedu :blush:

Zivnorc pa ne bi bil zivnorc če ne bi bakreno babo od zadaj :l_01:

No to je odspredaj......... :blink:

 

To pa je odzadaj ko je končal :naughty: ja res je sveder :?

DSC05010.JPG

No ko se je odmaknil k počitku sem lahko naredu eno :photo:

 

To pa je v Ajdovščini ^_^

 

Dami34 nas je povabil k sebi na suho sadje :010 pravijo da z leti postaneš moder,no ko gledam te svoje prjatle molm,da ne bi bil nikoli star :lol1:

 

Tud pesku je blo mal nerodn :lol:

 

preden smo se odpravili do Črnega Kala pa še redno vzdrževanje kardanskega sklopa,ja Pik se strogo drži Snecerjevih navodil,brez WD40 nikamor :P

 

Ker smo bili že tam smo pozdravili še Simplmena in BMWjahačico :)

 

Pol pa domov čez Rebernice,Ride kjer je stal tintin z inventarno št. :D

Blo prijetno,polno smeha,300km in brez koristnih informacij :lol:

Lp jutri pa v Paklenico :010

 

Nauk te zgodbe: Živnorc povrta vse kar miga in nepremično stoji....nasplošno vse, sam da se ne upira :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz sem danes izkoristil prelep dan, čeprav že malo hladen zjutraj, a vseeno je pasalo. Štartal blizu Gorenje Vasi, proti Cerknem, Tolmin, Bovec, Predel, Sella Nevea, Trbiž in čez Kranjsko Goro nazaj proti Ljubljani. Luštnih 235 km, hvala motoristu s sopotnikom, ki me je pred Jesenicami opozoril na radar.

Slike so bolj tako tako, slikano z go pro.

 

haha a si se ti za mano (svetlo modro mazdo) od medvod do lj cjazu (se je lepo videl gopro na čeladi)? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fažana pri Puli mi je ostala v prijetnem spominu, nek poseben čar je v tem malem mestu.

 

Res ima to majhno mesto posebno energijo. Jaz sem vsako leto 2x tam, tako sem bil tudi letos ... nazadnje 14.7. ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Štart v megli pri 10 stopinj ob 8.00 (Podpeč). Oblečen tipitopi, kot sredi zime, ogrevanje ročk na I in gasa v Pijavo Gorico. Štirje frčoplani na kavico v Kočevje, kjer se nam pridruži še šest gum. Osilnica nas je kmalu dočakala. Nekateri kasneje desno, ostale ketne in kardan pa čez Rakitno v Ljubljansko kotlino. Lepih 220km ob dobri družbi.

Seveda je Gregorjanc je tolk tišu, da še čelade ni mogu snet...

Super je blo

 

kdaj gremo spet kam naokoli, dokler je še vreme :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda ima jermen, saj izhaja tehnologija še iz strelskih jarkov prve svetovne :grrr

 

Drugače pa sem že slišal zvok jermena, ki zdrsne in ga potem še malo vrteča jermenica razmetava po ohišju - to sem slišal in bilo mi je kar jasno za kaj gre:

 

Dacia jermen ja :grrr , sicer naj bi se menjal na 60K, ampak pri meni bo šel sedaj dol preventivno že po kakih 30K - strošek 21€ zanemarljivo proti občutku, da te ne bo pustil na cedilu v neki "vukojebini"

Sreča v nesreči - v bistvu bi moral iti tisti dan s kolegoma v moto Louis v Beljak, pa mi ni zneslo in bi namesto 25km od doma obstal nekje na Korenskem sedlu :OK:   

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Štart v megli pri 10 stopinj ob 8.00 (Podpeč). Oblečen tipitopi, kot sredi zime, ogrevanje ročk na I in gasa v Pijavo Gorico. Štirje frčoplani na kavico v Kočevje, kjer se nam pridruži še šest gum. Osilnica nas je kmalu dočakala. Nekateri kasneje desno, ostale ketne in kardan pa čez Rakitno v Ljubljansko kotlino. Lepih 220km ob dobri družbi.

Seveda je Gregorjanc je tolk tišu, da še čelade ni mogu snet...

:kva2: Sam tud en ni bil fotogeničen- no razen tistga Ducatija tam zadaj. :grim

Da še moj vtis dodam. Štartal od doma ob ene 7:30, in sem se komi prcijazu v Trebnje. Bil ves gnil od megle, vizir in očala sem komi dohajal pucat, v prste me je zeblo ko cucka. Počakam Malega šlosarja in pičiva hitro ko traktor čez Žužemberg na Dvor, kjer se nama pridruži SS hondaš. Spijemo kawo in poletimo čez pestre ovinke proti Kočevju, kjer nas so čakali še štirje frčoplani (v bistvu je bil sam en rumen frčoplan tam).Ostalo je isto kot je Miha napisal. Na Rakitni ob Spreijtu sem šele spoznal, da je ta Miha v bistvu Miha GS. :OK:

Drugač pa čelade  nisem mogu snet zaradi adrenalinske vožnje , ker sem proti Rakitni skoz vozu za Mihatom, in sem samo čakal kdaj mu bo kardan odpadu :P . Družba je bla enkratna, osebno pa naredu 330+ km. V glavnem kmal za ponovit.

 

p.s. :blush: ma se mi je drugač  20 km pred domom pripetil neljubi dogodek, skuru sem regler :ninja:- ampak o tem raje kdaj drugič....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!