Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2013


trebor

Priporočene objave

Kaj govoriš neumnosti ...

 

Vidim, da ti hladno vreme škodi :D

 

To itak - v takem mrazu se pojavljajo čudne misli - tudi take, da je počasi konec celodnevnih fur :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To itak - v takem mrazu se pojavljajo čudne misli - tudi take, da je počasi konec celodnevnih fur :cry:

 

celodnevnih fur ni konec, samo dan je krajši ...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:winkiss:

 

Preddvor in grajski drevored. Pravijo, da jamčijo za 50 srečnih let, če se ženin in nevesta sprehodita skozi ta drevored. Kako primeren trenutek, da dobiš sms v katerem ti tvoj dragi pove, da te ne mara več  :cry:  (ane?  :D )

 

 

 

 

 

:winkiss:  :naughty:

Popravljeno . Popravil motozajebant
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes štart ob 15:15 iz Velenja smer, Dobrna, Frankolovo, Konjnice,  v Tepanjah na AC, kr kmal po cestninski pa zastoj zaradi dela, ma s emi fulj fajn zdel k sm lohk švigu levo desno ... pa sem prišel skozi :D, potem pa MB jug dol do Miklavža. Nazaj pa do Slovenska Bistrca jug dol, potem pa skoz po stari cesti nazaj do Veleja, 148,2km. Sm bl u izi vozu zarad ceste k bla nazaj mičk kje tud vlažna, predvsem pa zarad gum k se že lupjo :D,

Kje ste bli, lih ena dva matorista sm sreču :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grrr

 

 

Sem pa ugotovila da je precej smotano vozit, če ti smrkelj teče iz nosa  :lol1:

Še slabše, če ga požreš, pa da moraš pljunit izpod čelade....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

Sem pa ugotovila da je precej smotano vozit, če ti smrkelj teče iz nosa  :lol1:

 

sj drugač ne more pridt na balanco ... ju ar maj men :P

 

odpri dekolte in bo not zlezu :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj drugač ne more pridt na balanco ... ju ar maj men :P

 

odpri dekolte in bo not zlezu :lol1:

a bi rad da bo punca pljučnico dobila :bum: :bum: :bum:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sem pa včeraj skočil v murgle nekaj iskat pa kavica pa čvekanje ..pridem domov mi lučka zagori ...eh grem pa še tankat ... glih še pumpo ujamem odprto .. a ni hudič k je bil tank poln sm šel iz vir-a čez ločico domov.... 1,2 ckm je zneslo ...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj vtis z dnevne vožnje pa je - utrudljiv!! Zmatran k svina...

 

 

... stari, vsako leto bo slabš ....  :kva2:

.

.

.

 

ps

.... ne glede na relacijo .... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... stari, vsako leto bo slabš ....  :kva2:

.

.

.

 

ps

.... ne glede na relacijo .... :lol1:

 

Ja, pik1! In tega se dobro zavedam in občutim! Ampak, dali se ne bomo! Že vidim - življenje bo prekratko! Zame že - saj veš zakaj!?! :hmm::O  Do takrat bomo pa skušali živeti vsaj tako, kot do sedaj.... 6 kilometra kravla na teden, rekreacija, kak pogled na mlade punce in misel, kako čim več preživeti v šotoru pod drevesom... To človeka ohranja pri "mladosti"!

Človek se postara v glavi, ne z zmečkano kožo! Če imaš le v glavi nekaj reda!? Bomo videli, kako se bo izteklo??

To mi boste pa vi povedali (v nebesih - če jih bom kdaj videl? ............ (al' pa vi?? :hmm: :hmm: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, pik1! In tega se dobro zavedam in občutim! Ampak, dali se ne bomo! Že vidim - življenje bo prekratko! Zame že - saj veš zakaj!?! :hmm::O  Do takrat bomo pa skušali živeti vsaj tako, kot do sedaj.... 6 kilometra kravla na teden, rekreacija, kak pogled na mlade punce in misel, kako čim več preživeti v šotoru pod drevesom... To človeka ohranja pri "mladosti"!

Človek se postara v glavi, ne z zmečkano kožo! Če imaš le v glavi nekaj reda!? Bomo videli, kako se bo izteklo??

To mi boste pa vi povedali (v nebesih - če jih bom kdaj videl? ............ (al' pa vi?? :hmm: :hmm: )

Moto,kolk si letos prevozil km z motorjem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, pik1! In tega se dobro zavedam in občutim! Ampak, dali se ne bomo! Že vidim - življenje bo prekratko! Zame že - saj veš zakaj!?! :hmm::O  Do takrat bomo pa skušali živeti vsaj tako, kot do sedaj.... 6 kilometra kravla na teden, rekreacija, kak pogled na mlade punce in misel, kako čim več preživeti v šotoru pod drevesom... To človeka ohranja pri "mladosti"!

Človek se postara v glavi, ne z zmečkano kožo! Če imaš le v glavi nekaj reda!? Bomo videli, kako se bo izteklo??

To mi boste pa vi povedali (v nebesih - če jih bom kdaj videl? ............ (al' pa vi?? :hmm: :hmm: )

 

... sorry ....  :eek:

 

... če prav zastopim, mogoče glih ne vem vsega .... ???  :whistle:

 

... če to drži, upam da tistle moj zadnji post ni bil preveč neumesen .... :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... sorry ....  :eek:

 

... če prav zastopim, mogoče glih ne vem vsega .... ???  :whistle:

 

... če to drži, upam da tistle moj zadnji post ni bil preveč neumesen .... :krneki:

 

pik1!

Ti se čisto nič ne sekiraj! Morda sem le povedal malo več, kot si me "vprašal". Zaforgeti tole.  Pomembno je, da si srčen motorist. Lahko si tudi bajker! Ne sekiraj ti. (PM drugače.. .) :yes:

 

 

Kmet2!

Konkretno. - Toliko, kot še nikoli v življenju!

In to tako malo. Tako pride včasih v življenju. A vseeno upam, da je to le prehodnega značaja?? Če ne - pa ne! Kot sem rekel pik-u1; Nič sekirat...

Dej mi ti raje napiši na OM, kje nahajaš in koliko časa se še boš?? :?

LpM

Popravljeno . Popravil moto rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pik1!

Ti se čisto nič ne sekiraj! Morda sem le povedal malo več, kot si me "vprašal". Zaforgeti tole.  Pomembno je, da si srčen motorist. Lahko si tudi bajker! Ne sekiraj ti. (PM drugače.. .) :yes:

 

 

Kmet2!

Konkretno. - Toliko, kot še nikoli v življenju!

In to tako malo. Tako pride včasih v življenju. A vseeno upam, da je to le prehodnega značaja?? Če ne - pa ne! Kot sem rekel pik-u1; Nič sekirat...

Dej mi ti raje napiši na OM, kje nahajaš in koliko časa se še boš?? :?

LpM

Še dolgo bom,ti na pm napišem kje sm :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Martinova nedelja ,   je danes postala kar zanimiva .) , dopoldne je oče tako uspešno naravnaval čas na stenski uri, da je le ta z padcem na tla zaključila živlenje :slap: ,to pa je bil zadosten razlog, da sedem na motor in v trgovino po drugo.Po kosilu akcija gremo proti BTCju v Ljubljani , seveda me od Kamnika naprej odlično pere dež :whistle: ,pridem v BTC a glej zlomka ravno danes imajo inventuro pa to ni res :slap:  ja nič grem pa do bauhavsa tam vem ,da je odprto bom pa malo kaj drugega pofirbcal.Med policami pa odkrijem tudi stenske ure in hop na blagajno z njo :D ,pogledi nekaterih :eek:  so bili prav zanimivi le kam jo bo na motorju montiral :P .No deževati je nehalo pa da ne bi prehitro bil doma sem dobil preblisk, da jo mahnem čez Jezersko in Pavličevo sedlo domov   :yes: .Ceste prazne motoristov nič jaz pa gasa ,na Jezerskem prvi sledovi snega na vrhu prehoda 1278 metrov cesta že konkretno plužena :grim  na  cesti na odcepu za Pavličevo pa tabla zaprt prehod :surrender:  , jebemti pa takšna bližnjica, ja zasukat se :blush:  pa nazaj lepo pocesti proti domu, tako se je danes nabralo 230 kilometrov :notworthy:  pa   nova ura je videla nekaj malega Avstrije pa še prav lušno je bilo. :D  B)

Koristen nasvet: nad 1000 metri zaželene zimske rokavice :grim  , po 15,11, verjetno tudi verige :whistle:

ena slika za dokaz:

 

.

... stari, svaka čast .... :worship:

 

 

 

.

ps.

... no, če je to sicer vse res ???? :eek: :eek: :eek:

... ker se bojim namreč, da nisi ti tole na fotki naredu slučajno kšno fotomontažo, v resnici se pa gor peljal s kšnim plugom za sneg ... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.

... stari, svaka čast .... :worship:

 

 

 

.

ps.

... no, če je to sicer vse res ???? :eek: :eek: :eek:

... ker se bojim namreč, da nisi ti tole na fotki naredu slučajno kšno fotomontažo, v resnici se pa gor peljal s kšnim plugom za sneg ... :lol1:

Nič fotomontaže , so vremenarji včeraj kar dobro napovedali vreme je pa na avstijski strani več snega, pa enega terenca sem srečal je moral pripeljatii nekje iz vrha planine je imel na strehi dobrih deset mogoče petnajst centimetrov snega zato tudi nisem uztrajal na poti ker vem da do kmeta Pavliča ni problem, problem je malo od Pavličevega mejnega prehoda meje na avstrijski strani in pa to da se pozimi cesta ne pluži, no na Črnevcu 902 metra ni bilo sledu o kakšnem snegu ta je napovedan za ta ponedeljek bomo videli :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!