Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2013


trebor

Priporočene objave

... moji današnji ?????  :eek:

 

... preveč sem bil oblečen ... :slap:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes videl ene 10 motoristov na relaciji Bertoki Škofije morda Črni Kal. Lepi kot iz škatlice, solidno opremljeni easy športaki, turerji, nakedi (večinoma japonci vsaj na hitro, sum na Barilla racerje)... nisem uspel videt tablic in zgleda so se meli prav fajn. Jaz pa v eni pločevinki ki sliši na ime C1 ker sem rabil prtljažni prostor ki ga grdi kovček na horneti ne premore... kljub 7 stopinjam zunaj sem jim bil fowš. Vtis nikakav fowšija maksimalna. Jutri upam da zbežim za ene 40km z izgovorom da testiram žarnico... (kupil osram night breaker plus ker ta smet ki imam zdej ne sveti prav nič)

Popravljeno . Popravil Horny-et
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A gre danes kdo kakšen dnevni vtis nabrat proti Primorski?

Popravljeno . Popravil Whiskey
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vtis nikakav fowšija maksimalna. Jutri upam da zbežim za ene 40km z izgovorom da testiram žarnico... (kupil osram night breaker plus ker ta smet ki imam zdej ne sveti prav nič)

Sveti boljše a so žal kratkega veka. Na avtu menjane na isti dan in ravno tako odpovedale na isti dan.  :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sveti boljše a so žal kratkega veka. Na avtu menjane na isti dan in ravno tako odpovedale na isti dan.  :BUA:

 

Pol bo pa imel izgovor za 80 km :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nism zdržu in se šu mal zapelat .. LJ - Zbilje in nazaj ... pripada mi liter goveje juhca ... :D

 

aja .. 40 km .. :010

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po dolgem času malo premešal olje .

Okoli bajte in po vasi cca 3km

Mrzlo ampak fajn

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes videl ene 10 motoristov na relaciji Bertoki Škofije morda Črni Kal. Lepi kot iz škatlice, solidno opremljeni easy športaki, turerji, nakedi (večinoma japonci vsaj na hitro, sum na Barilla racerje)... nisem uspel videt tablic in zgleda so se meli prav fajn. Jaz pa v eni pločevinki ki sliši na ime C1 ker sem rabil prtljažni prostor ki ga grdi kovček na horneti ne premore... kljub 7 stopinjam zunaj sem jim bil fowš. Vtis nikakav fowšija maksimalna. Jutri upam da zbežim za ene 40km z izgovorom da testiram žarnico... (kupil osram night breaker plus ker ta smet ki imam zdej ne sveti prav nič)

 

To z žarnicami je bolj za temo Vtisi z nočnih voženj 20xx, ampak bom vseeno napisal, da imam takšne žarnice v avtu in so super z življensko dobo enega leta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... dons pa furca okoli Ljubljane po bližnjih hribčkih ....  :P

 

.... najprej na Toško čelo in na Katarino, še po asfaltu, nadaljevanje po makadamu, na koncu pa že po nekih gozdnih poteh  :?   do Medvod .... 

 

...  od tam čez Tacen in Gameljne na Rašico, pa čez Trzin na Doben, gor zvrnu en čajček  :kava:   , pol pa domov ....

.... nabral se je pa 93 sončnih km-jčkov ....  :010

 

Neki tazga sem pa še pred par leti, ko sem bil mal bl šlank prefuru vsaj 2x tedensko za kondicijo z biciklom. Včasih pa Dobeno zamenjal za Osolnik.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo včerej pa tud js bil ponovn na matorju. Se je nabralo 63km, in dvakrat vsem me v konice prstov oreng zazeblo :D. Prebil pa sem tudi magično mejo 9kkm :grim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... najprej na Toško čelo in na Katarino, še po asfaltu, nadaljevanje po makadamu, na koncu pa že po nekih gozdnih poteh do Medvod ....

pik1

Raje se izogibaj tistega konca, ne da je kaj nelegalnega, ampak je preveč ljudi in kolesarjev (jaz bi enkrat kmalu "snel" enega "downhilerja" ) , pa tudi cestnih alpinistov ne manjka (ljudi ki mislijo da je cesta samo njihova) .

lp

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne zdržim več, jutri grem vsaj na šiht le močna burja je napovedana ki me ne moti ekstra razen če je v sunkih, in kadar je me je pošteno strah na kaki hitri cesti.

Mimogrede a si res upate vozit po snegu? :S (Leti na vezalko... mimogrede a maš to žmigavce na čeladi ali so le fancy uheljčki?)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je to spet slika 2km od hiše :P

nepane, vpraš IgorjaKR ................tralala še vedno sm veseu ko radio

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!