Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2013


trebor

Priporočene objave

stavim desetaka, da boš letos še sedla na motor :P

 

Mala daj pare, preko ZSja si sprejela stavo  :naughty:

 

aja, pa hvala da sta poslikala tisto tortico in mi jo poslala po MMSju... Sem lizu tist ekran na telefonu ko norc  :fight1:  :bum:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mala daj pare, preko ZSja si sprejela stavo  :naughty:

 

aja, pa hvala da sta poslikala tisto tortico in mi jo poslala po MMSju... Sem lizu tist ekran na telefonu ko norc  :fight1:  :bum:

Nič nisem sprejela, te pa za tolažbo peljem na tisto tortico  :naughty:  (da ne bo ".. a river"   :P )

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Damy: Jest sm štartu zjutraj še po temi pred 7-o. Preverjeno pomaga, da si vsaj zgoraj natakneš dežjaka. Še posebej sedaj, ko je poleg mraza še veliko vlage v luftu. Nazaj grede se mi ga ni ljubilo dat nazaj gor. Tam od Ilirske bi prišel že prav. Tako sem tudi sam prišel premražen okol 15 ure nazaj domov. Ogrevane ročke so pa zlata vredne.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje in dekleta, NUJNO si kupite MUFKOTE!! Resno vam pravim, z reumo se ni za hecat!! Zadeušne stanejo cca 30€.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nič nisem sprejela, te pa za tolažbo peljem na tisto tortico  :naughty:  (da ne bo ".. a river"   :P )

 

Zmenjeno  :naughty:

 

sicer pa vama kapa dol  :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... 235 km ... :010

 

 

 

 

.

ps

.... res pa je, da je bilo zadnjih 20 km-jev pa že čist "mim"  :O

..... megla, noč, spolzka cesta .... :hmm:  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugic pa mogoce zapeljem z vami do LJ : D

Ja, samo da ne boš potem spraševal, če lahko pri meni prespiš...ker te bo od vožnje nazaj pobralo  :D  :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kawat sm se šu...z namenom iskanja sončka v Sistiani in seveda, kake lepe fotke z morjem. Pa uletim v Tržaški zaliv, in padem v meglo.

 

1472879_587171011352455_2050349998_n.jpg

 

1479038_587170991352457_1170545763_n.jpg

 

Tok sm bil jezn, da sm tut selfija pozabu fliknt. :(

 

Spregovorim par besed s slovenskim jadralci, ki so prijadrali iz Kopra " na motorni pogon" in seveda izvem, da je povsod megla.

Brezveze in krenem nazaj, priti Novi Gorici na eno kavo. Vmes se mi je od mraza in megle spraznil telefon, pa sem lepo prosu kelnarco, če lahko nariše moj mopedek. Zlata punca, pa še dobro riše.

 

996738_587171084685781_444348334_n.jpg

 

lepih 150 km kjub megli in mastni cesti.... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, samo da ne boš potem spraševal, če lahko pri meni prespiš...ker te bo od vožnje nazaj pobralo  :D  :P

 

 

... pr njej boš pa crknu...   :lol1:

 

Res je... jaz odkar jo poznam sem čist shiran :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rišpekt vsem! Whiskey ga je zmagu, dol je cist lepo! Overall pa vse zebe, tko da fuck it.....bomo pocakal na plus 15, bo pac tok bl fletn. :P  :D

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti se kar tolaži :-)

 

Ja tko to je. Prava oprema za dane razmere  :naughty: Ni velik manjkal, da bi blo vroče :xx:  Danes pa v hribe .)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nad taužent je bla danes šajba. Mam ene par fenomenalnih Julijcev in Kamniških. Tokrat s ta vlko gajbo. Ampak bodo gor šele jutr zvečer v temi: Kje smo se potepal ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Zrče pa nazaj, ( kje ste pičkice, madonca nobenga nikjer, tud lepih Italjančkov ni blo, niti debelih angležinj iz Ryanaira.. .)

Sam jst sm biu!!!

 

in nabralo se je lepih 800 km.

post-27089-0-77548800-1387039834_thumb.jpg

post-27089-0-99470500-1387039860_thumb.jpg

post-27089-0-43023900-1387039935_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za trud mu priznamo pol lajka :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za trud mu priznamo pol lajka :P

 

... ja, ampak sam če prizna, da se je res zmotu, v katerem forumu objavlja dnevne vtise ....  :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... ja, ampak sam če prizna, da se je res zmotu, v katerem forumu objavlja dnevne vtise ....  :?

 

Glede na tekst k' ga je pripisal, se ni zmotil. Bilo je sigurno nečesa preveč. Pa še verjetn nova bela jajca z belimi nogavičkami za povrh.

Popravljeno . Popravil Whiskey
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!