Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2013


trebor

Priporočene objave

Ce kdo gre v un konc s slovenije

Da se vidimo kaj

www.ferencovi.si

Popravljeno . Popravil stuhec
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes od Kruj preko hriba v smeri Skadra. Krvavih 20 km po razmocenem terenu. Jutri kraljevska etapa v Prokletije skozi Teth.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Keiko, tvoj kolega ima pa zelo lep motor, tako da ga lahko na tvoji naslednji poti brez težav zamenjam, pa sploh ne boš opazila bistvene razlike  :OK:  :OK:  :OK:

Drugače pa sem to traso opalil dva dni pred tabo (v petek) in lahko samo potrdim - tudi jaz bi še pa še... :OK:

Vsekakor imam v načrtu še en skok do Paklenice letos, ker vremena bo sigurno še....gum pa menda tudi :grrr  :grrr  :grrr

 

Lp.

 

Hehe velja - lahko se zmeniva - sej če bo za vikend/e lepo vreme ga bo treba izkoristit za še kakšen potep na jug :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bo, bo vreme.  :OK:

Dva jo mahneva v soboto okoli 12ih iz Ljubljane. :D

Nazaj pa v ponedeljek.

Dobra družba je vedno dobrodošla.  :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto ob 9 uri zbor pri pumpi OMW M.Sobota - preko Krapine-Karlovac-Senj-Paklenica-Skradin-nazaj.

2 dnevna tura, ker smo že itak"malo stariji" - stil vožnje - turistično, lagano.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Theth je za nama. Jebenih 50 km gor in dol sva zmazala v 3.5 ure. Jest sm brez veze usput pobral se zajcka. Sej bo na filmu. Tudi v Boge je letelo. Samo 1.5 ure za 27 brdskih km. No za "piperko" je dezevalo. Jutri po sosednji dolini do Gusinja in kot zgleda po tempu pade se Rikavacko jezero. V Podgorici bo potrebno izdatno sprati prasino. Frigotova zadnja verzija GS-ja DELA.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Theth je za nama. Jebenih 50 km gor in dol sva zmazala v 3.5 ure. Jest sm brez veze usput pobral se zajcka. Sej bo na filmu. Tudi v Boge je letelo. Samo 1.5 ure za 27 brdskih km. No za "piperko" je dezevalo. Jutri po sosednji dolini do Gusinja in kot zgleda po tempu pade se Rikavacko jezero. V Podgorici bo potrebno izdatno sprati prasino. Frigotova zadnja verzija GS-ja DELA.

 

Dej ti obesi še kako fotko gor, da si bomo lažje predstavljali...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej ti obesi še kako fotko gor, da si bomo lažje predstavljali...

Sej bodo in krajsi filmski inserti tudi. Najprej morm se dam pridt. Danes sva startala iz Koplika in zavila na prelaz Rrapsh. Potem pa po dolini vse do Gusinj. Zal je dezevalo in bilo zelo spolzko. Ko sva prisla v Plav se je pa ulilo kot pr norcih tako da je Rikavacko jezero odpadlo. Sva pa prtisnla na gas tako da smo ravnokar spravl cevape po goltancu v Neumu. Jutr zagamo jadranko.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsi cez polno prehitevate....kako lahko? :grrr

lahko, lahko, to je prehitevanje "zelo počasnih " vozil preko polne. :P

 

sicer je pa na Jadranki polna črta zgolj samo informativnega značaja______________________________ _ _ _ _ 

 

 

p.s. včeraj sem gledal avtodomarje, tiste ki gredo 1x letno v kombi ki se imenuje avtodom, pa potem čez celo Jadranko 40-50 pa bognedaj se umaknit. Celo avtobus jih je čez polno prehiteval!!!!

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

p.s. včeraj sem gledal avtodomarje, tiste ki gredo 1x letno v kombi ki se imenuje avtodom, pa potem čez celo Jadranko 40-50 pa bognedaj se umaknit. Celo avtobus jih je čez polno prehiteval!!!!

 

Podpišem peticijo za prepoved vožnje Avtodomom po magistrali  :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!