Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2013


trebor

Priporočene objave

Rinjenje pri skoraj 40°C v polni opremi tu zamolčimo!  :grim Še dobro, da nisi imel kake potovalne krave, bi glih izdihnila! :D

Popravljeno . Popravil SLVR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rinjenje pri skoraj 40°C v polni opremi tu zamolčimo!  :grim Še dobro, da nisi imel kake potovalne krave, bi glih izdihnila! :D

Kako je bilo s tistim potiskanjem, to je bilo verjetno zanimivo, ker taki nenačrtovani dogodki ostanejo ponavadi najbolj v spominu? :music4:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jezik do tal, čim se ustaviš maš srce v grlu, po hrbtu ti pa že tko al tko curlja. Ko ugotoviš, da ne bo šlo tko na hitr, in se ti že mal vrti, se pa slečeš. :kva1:  Skratka vrhunska popestritev dogodivščine!  :OK: 

 

Še dobro, da je blo to na pumpi, sva prvo rinla 2x gor pa dol, pa je bil pregladek asfalt ... pol si je pa mislu blagajničar "jebote, ovi Slovenci, ne mogu ni motor upalit!" in je pršu ven pomagat, pol je pa šlo z malo več zaleta!  :grim 

V spominu mi je ostalo tudi, da sem dal v kampu pri Jajcu pred spanjem na motor optimistično sušit nekej cunj ... zjutraj so bile od vlage v zraku bolj mokre kot zvečer. :closedeyes:  Pol pa zjutraj turbo sušenje na prtljagi med vožnjo!  B)  Samo vsake tolk je blo treba pogledat če vse še plapola tam kjer mora.  :lol:  

 

"Bilo je ludo i nezaboravno," še bomo šli!  :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako je bilo s tistim potiskanjem, to je bilo verjetno zanimivo, ker taki nenačrtovani dogodki ostanejo ponavadi najbolj v spominu? :music4:

 

meni, ki sem sedel na motorju, ni bilo panike! ma ne, sej je bilo vseeno vroče, ker sta počasi rinla :) 

hja, najbolj mi bodo zaradi te menjave akumulatorja ostale v spominu prebavne težave...nekako sumim, da je bila tista pljeskavica s sirom v Vitez-u, ki sva jo pojedla medtem, ko so menjali aku, kriva za nevšečnosti zadnji dan..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni, ki sem sedel na motorju, ni bilo panike! ma ne, sej je bilo vseeno vroče, ker sta počasi rinla :) 

hja, najbolj mi bodo zaradi te menjave akumulatorja ostale v spominu prebavne težave...nekako sumim, da je bila tista pljeskavica s sirom v Vitez-u, ki sva jo pojedla medtem, ko so menjali aku, kriva za nevšečnosti zadnji dan..

Menda v vročini radi odpovedo akumulatorji. Meni je letos tudi na najbolj vroč dan odpovedal in to v kraju, kjer daleč naokrog ni bilo nobenega klanca. Nekaj časa sem ga potiskal sam, potem sem poiskal senco, kjer sem nekaj časa meditiral, bil sem še brez telefona...kakšno naključje. Nato ni bilo druge, kot z vlakom domov, ...do žel. postaje pa še lep čas hoje po vročini.

Naslednji dan sem šel z avtom in kabli do motorja ampak akumulatorju ni bilo več pomoči.

Popravljeno . Popravil vandrovec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni, ki sem sedel na motorju, ni bilo panike! ma ne, sej je bilo vseeno vroče, ker sta počasi rinla :) 

hja, najbolj mi bodo zaradi te menjave akumulatorja ostale v spominu prebavne težave...nekako sumim, da je bila tista pljeskavica s sirom v Vitez-u, ki sva jo pojedla medtem, ko so menjali aku, kriva za nevšečnosti zadnji dan..

 

Mene je isto skrivilo par dni kasneje ... Drugo leto obvezno šljivovico po vsakem obroku!  :whistle:

Popravljeno . Popravil SLVR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz drobiž več. Sem se odpravil do Črnega Kala pogledat če je še nekdo bil potreben se malo zluftat...

Žive duše ni bilo...

post-41568-0-42786600-1385308486_thumb.jpg

Razen mraza v roke s poletnimi rokavicami  :bum:  čisto spodoben kratek potep.

Popravljeno . Popravil Horny-et
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, pa Revitov Sand 2 dela... Temperature so ble od 8,5 v Kranju do 16 v Kopru...Še se bom vozil pozimi... :-)

Kot je napisal Efendi:

Bogovski občutki.... Kaj bo šele spomladi, pa poleti... :-)

Popravljeno . Popravil Robson
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Želim vam lep zaključek sezone (kadarkoli ga že boste imeli) in se ponovno beremo v temi: Vtisi dnevnih voženj 2014  ^_^

Dragi miklavž, božiček, dedek mraz, valentinovo, dan žena, dan motoristk.... :P

prosim prinesi mi ogrevane rokavičke, da se bom lahko vozila tudi pozimi!

http://www.ebay.com/itm/NEW-GERBINGS-G3-HEATED-GLOVES-WOMENS-SIZE-SMALL-PART-GLG3W-S-/111187077640?pt=Apparel_Merchandise&hash=item19e3442a08&vxp=mtr

 

Najlepša hvala,

Damy

 

Tako Damy, zdej samo copy, paste in poslat vsem dobrim možem, pa upat, da te uslišijo!

 

držim pesti!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Celje-Postojna-Celje.

 

1x izsiljen

Ostalo super, zeblo nič, bela kava na OMV pasala ko budali šamar, potem pa na šiht... popoldanci pač, jebiga.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To Damy!! Rišpekt, da si sploh sla v tem mrazu, Da pa clovk dojame, da je konc sezone, k pade pod 15, je pa treba sam zmrznt dvakrat, pa je. :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!