Skoči na vsebino

Zakaj imam Hondo?


moto rider

Priporočene objave

Ma kak ste eni vsekani......!!!!!!!!

Ne bi imeli Honde ker ni lepa, ker ima dolgočasen izgled .........pa kaj mislite da je vaša baba tudi vsakemu všeč? Mogoče je polovico vašim prijateljem grda kot sam smrtni greh vi jo pa vseeno grejete!!

Meni naprimer je trenutno najlepši motor Z1000SX pa ga ne bom šel menjat samo zato ker je lepši.

Da ne bom off topic pa tole.....Hondo imam zato ker:

- Ima 72Kw in je s tem v cenejšem zavarovalnem razredu (ja eni imamo recesijo)

-ker porabi samo cca.5,5 l/100 km

-ker je edini model 1000ccm pri katerem normalno sežem z obema nogama na tla (jebiga sem pač bolj pritlikav)

-ker je bil leta 2007 eden cenejših z ABS-om

-ker v teh letih me še enkrat ni razočaral z voznimi lastnostmi

-ker me še ni pustil na cedilu

- ker kljub temu, da je sport turing gre prav lepo na koleno(po potrebi seveda)

in pa ker mi je LEP!!!!

Všeč mi je odebeljen tekst, a čeprav imam trenutno najlepši moped :D, sem ga letos skor menjal z Hondo VFR1200, ker je bolj potovalno naravnana, ker ima kardan, ker ima krasen motor, dobre konje in navor, porabo pa verjetno isto kot SX. Zakaj nisem? Jah, dva vzroka sta bila: grda je ko nevemkaj-in vedno sem se spraševal zakaj niso raje nadgradili VFR800, ki je neprimerno lepša. (no mogoče se mi bi celo skozi čas priljubila) in drugi vzrok, trenutno je zame preveč potovalna in premalo primerna za kaka preganjanja po ridah...pa še baba je rekla "pa kaj boš menju lih zdaj, men neč ne manjka"..no potem sem bil tiho in bom tega žulil naprej do kakih 100000km.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..., sem ga letos skor menjal z Hondo VFR1200,... Zakaj nisem? Jah, dva vzroka sta bila: grda je ko nevemkaj...

U nulo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ajd tišina ti s skuterom, ko si niti motora nemoreš privoščit.

Mulo, navad se najprej brat, potlej pa s skuterjem zmerjaj (V ni enako T)! Tvoja pluzna dost bolj skutersko zgleda kom moj moped!

Sploh pa mi gredo na jetra podtikanja na osnovi tega kaj si kdo lahko in kdo ne more privoščiti. Imaš zgleda na prelahek način polno rit!

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mulo, navad se najprej brat, potlej pa s skuterjem zmerjaj (V ni enako T)! Tvoja pluzna dost bolj skutersko zgleda kom moj moped!

Sploh pa mi gredo na jetra podtikanja na osnovi tega kaj si kdo lahko in kdo ne more privoščiti. Imaš zgleda na prelahek način polno rit!

 

 

....  :kva2:

.....   :lol1:  :lol1:  :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U nulo!

 

 

Všeč mi je odebeljen tekst, a čeprav imam trenutno najlepši moped :D, sem ga letos skor menjal z Hondo VFR1200, ker je bolj potovalno naravnana, ker ima kardan, ker ima krasen motor, dobre konje in navor, porabo pa verjetno isto kot SX. Zakaj nisem? Jah, dva vzroka sta bila: grda je ko nevemkaj-in vedno sem se spraševal zakaj niso raje nadgradili VFR800, ki je neprimerno lepša. (no mogoče se mi bi celo skozi čas priljubila) in drugi vzrok, trenutno je zame preveč potovalna in premalo primerna za kaka preganjanja po ridah...pa še baba je rekla "pa kaj boš menju lih zdaj, men neč ne manjka"..no potem sem bil tiho in bom tega žulil naprej do kakih 100000km.

 

 Ste nepismeni, kakšen je naslov teme?? :grrr ...v peskovnik ....  dami34 ne meči kamenja baba rekla :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Daj I30, a si se hotu mal považit pa s napisu da maš V MAX u resnic maš pa T MAX, zdaj so te pa izdal  :lol1::yea1:

Eh, oboje je varka.

Imam pač hondo, pa mi ni všeč. :blush:

A sem sado mazo, pa nalašč ne menjam. :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mulo, navad se najprej brat, potlej pa s skuterjem zmerjaj (V ni enako T)! Tvoja pluzna dost bolj skutersko zgleda kom moj moped!

Sploh pa mi gredo na jetra podtikanja na osnovi tega kaj si kdo lahko in kdo ne more privoščiti. Imaš zgleda na prelahek način polno rit!

 

S puno ritjo je lahko srat?! Tak kot ti  samo serješ po tem forumu in vsakemu ko kaj napiše... Mulo? Me niti ni strah napisat svojih podatkov.. tudi spol itd.. Eni pač tega neznte... tvoj spol: TISTO?! 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S puno ritjo je lahko srat?! Tak kot ti  samo serješ po tem forumu in vsakemu ko kaj napiše... Mulo? Me niti ni strah napisat svojih podatkov.. tudi spol itd.. Eni pač tega neznte... tvoj spol: TISTO?! 

Veliko je takih ,ki se skrivajo za niki in so nesramni in napadalni,GKeko ne sekiri se,še mal pa sljadoled pr Vikiju,se vidimo :)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veliko je takih ,ki se skrivajo za niki in so nesramni in napadalni,GKeko ne sekiri se,še mal pa sljadoled pr Vikiju,se vidimo :)

 

Hja jaz vem da bom zaj v soboto dal motor iz ozimnice ven in potem bo kaj kmalu Viki in sladoled :) eno kepico častim jaz ;) drugi dve ti :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja jaz vem da bom zaj v soboto dal motor iz ozimnice ven in potem bo kaj kmalu Viki in sladoled :) eno kepico častim jaz ;) drugi dve ti :P

Delam,mogoče hitro končam pa se vidmo,ni bljema spljoh za sladoled :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S puno ritjo je lahko srat?! Tak kot ti  samo serješ po tem forumu in vsakemu ko kaj napiše... Mulo? Me niti ni strah napisat svojih podatkov.. tudi spol itd.. Eni pač tega neznte... tvoj spol: TISTO?! 

 

 

.... tud s polno ritjo je težko srat, kadar si zaprt .... :kva2:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mater, zaserjete pa vsako temo, kar dve strani nepotrebnih bedarij nakvasite, zato pa je forum postal nezanimiv, ker je postalo enako kot v politiki, samo blatenje in pljuvanje eden čez drugega.

 

Zakaj imam hondo, oziroma sem jo mel, zato ker jo-sem jo iml in jo bom spet imel, enostavno paše mi, meni to drugim drugo, še dober da je tako.

Honda je bila in bo sinonim za vse, tako ali drugače. Kar se pa tiče dezigna zdajšnjih, pa tud meni roko na srce nekako ne sede, pa je zato ne blatim in jo bom še mel, bodo pri hondi še že dali kaj otipljivega na tržišče, niso blesavi, da bi iz rok izpustili kaj, sam rabijo nek čas, so se pač tržno usmerili na druga tržišča, kjer rabijo drugačne modele in motorje, evropa je tk v kurcu in rajši malo stagnirajo, menim, da bo leto 2014 kar nekaj svežih modelov, no bomo videli, živi bili in videli.

 

Pa ker mam hondo in jo bom še mel, ne blatim in udriham po drugih, današnji cajt so vsi motorji dodelani in kvalitetni, je le stvar okusa posameznika, čisto nekaj v žilici pa je tudi pripadnost neki firmi, ki te zadovoljuje in si z njo zadovoljen.

 

Kakor pravijo cigoti, zašto menjati žaruljo dok sveti...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S puno ritjo je lahko srat?! Tak kot ti  samo serješ po tem forumu in vsakemu ko kaj napiše... Mulo? Me niti ni strah napisat svojih podatkov.. tudi spol itd.. Eni pač tega neznte... tvoj spol: TISTO?! 

Ja bošček bogi buci, buci, buc!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ajd tišina ti s skuterom, ko si niti motora nemoreš privoščit.

Sam tolk, da se ve kdo je začel!

Zdej pa goni se u 3PM, jaz pa se poslavljam iz te teme resnakarjev.

In ja, doma stoji tudi ta velka CB-jka, pa zato nisem verski fanatik honde. V nedeljo jo pa zakurblam, če buh vreme da.

Čao, jebi se!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam ste res narcisoidni u pm ... kdo ma kdo več pa kdo ne more met, pa kdo je veči frajer...

a lohka vsaj temo o hondi pr mer pustite?  

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje si zdaj ti moderatorji ???

Tam so kje jih ni treba, in narobe zastopijo

To leti direktno na enga, upam da bo videl ......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a zakaj?

 

prvo NSR 125 sem kupil, ker je bila najatraktivnejša od 125ccm...zadovoljen

drugo Shadow 600, ker je imela najsirso zadnjo gumo od primerljivih 600ccm...super zadovoljen

pred 10 leti pa CB1300, ker so x11 nehal delat...super-duper zadovoljen

 

no pa da se razumemo, ce bi bilo kej viska €, bi poleg nje v garazi stal tud kaksen bavarc ali podobno, mogoce pa kdaj...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... pred 10 leti pa CB1300, ker so x11 nehal delat...

My man! :OK:  X11 je bila zakon! Edina Honda poleg CB1300 z žmohtom. Žal jih je tako malo, da je loterija dobiti dobro ohranjeno in nerazsuto. Ninja12 in X11 sta zame špica. Takih ne delajo več! Nemodna, suverena čudovita motorja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam ste res narcisoidni u pm ... kdo ma kdo več pa kdo ne more met, pa kdo je veči frajer...

a lohka vsaj temo o hondi pr mer pustite?  

 

Te teme "Zakaj imam _______"  so namenjene ravno "prepucavanju ventilov" in je potem manj "smoga" v drugih temah.

 

O.K., zakaj Honda? Včasih potrebujem en prijazen, nezahteven, sproščujoč, varen, predvidljiv prevoz mene in moje drage. Če ne bi mel Honde, ne bi imel tudi KTM-a, ki je robusten, grob, napadalen, muhast. Hondica je fajn moto (in avto)  :wub: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prvo tako temo sem odprl jaz Zakaj ne bi meli bmfla,če boš prebral prvih 10 strani boš videl ,da sem  se trudil obdržat nit teme,ki je bila namenjena potencialnim kupcem,na kaj naj bodo pozorni,hibe,izkušnje lastnikov ...itd....tema se je izrodila v to kar pač danes je...zajebancija za krajšanje zimskih dni.Tako da ti in tebi podobnim in še kakšni zraven povem,da prvo prebrat potem pa sodit.

Na MS-ju je že itak pravilo,da vsaka tema zaplava v 3pm......in tudi jaz dodam k temu kdaj svojo kanglico,sem pač samo človek :blush:

Zakaj so pa poleg te teme zrasle kot gobe po dežju še druge teme z zakaj ne bi meli in zakaj bi meli in imam....pa vprašte avtorje teh tem,mogoče res za merjenje tičev,ne vem in ne bom sodil o tem!!!

Skratka honde nisem nikoli imel zato če smo pošteni in spoštujemo temo,predvsem pa avtorja ,ki je moj prijatelj pač ne pišimo in jaz sem prvi ,ki se umikam iz te teme,saj nimam kaj pametnega povedat Zakaj jo imam,lahko samo rečem,da mi je všeč VFR1200 in Crossturerca1200,no pa lep pozdrav lastnikom Honde ,no kolikor vas je sploh v tej temi, :P  merte si tiče naprej... :D .

 

P.S. lepo bi bilo,da tisti ,ki ste najbolj glasni tudi sami upoštevate svoje nasvete ,predvsem pa da ne žalite članov...Lp.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@i30 ker si tak korenjak, pa nevem kr samo pljuvaš po vsem in vsakem... No če si tolk "korajžen" to na forumu delat, te povabim na kafe pa se predstavi in povej vse kar te teži... tak da nehaj srat po folku. Drugače me najdeš v Kopru.

LP. grem se za servis za moped zmenit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@i30 ker si tak korenjak, pa nevem kr samo pljuvaš po vsem in vsakem... No če si tolk "korajžen" to na forumu delat, te povabim na kafe pa se predstavi in povej vse kar te teži... tak da nehaj srat po folku. Drugače me najdeš v Kopru.

LP. grem se za servis za moped zmenit.

Suntrace in kmet sta lepo razložila kaj in kako. Tudi jaz sem po tvojem užaljenem jokcanju objavil samo "resen" komentar in zaključil s hecom.

In da ne pozabiš, osebno žaliti si začel ti!

Sem mislil, da motokriza jebe samo nas, ki se tu lepo zajebavamo, pa vidim, da še bolj matra konfliktarje in špilferderberje kot si ti. S takim se nimam prav nobenega namena srečavati. Lepo bodi resen in konflikten še naprej in verjemi, pomlad je blizu, bo kmalu bolje, če ne pa kakšne tabletke tudi pomagajo.

 

Čau!

 

In ja nova VFRka je grda ko smrtn greh, za vozit pravjo da je pa fajn. Verjamem!

Popravljeno . Popravil I30
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!