Skoči na vsebino

Zakaj imam Hondo?


moto rider

Priporočene objave

Prevozil si nekaj.. pa še to dvomim na tvoj staž :grrr , si hitro pristal na sekretu. :grim ... ko boš imel kakšnih par 100tkm za sabo se javi :fight2:

Ok, bom tiho dokler ne prevozim na leto vsaj toliko kot ti. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Honda je zakon...sploh ne opazis, kdaj te prehiti :D

http://www.youtube.com/watch?v=yttbFbMPQeM

Btw..ne znam si predstavljat, kak bi tip sploh lahko Bmw-ja oponasal, da bi nekak zgledalo :D

Popravljeno . Popravil gift
  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa nisem zadovoljen, stalno neki crkuje na mojem starodobniku: ketna + zobniki na 40 kkm, regler na 45kkm, benz pumpa na 35kkm, aku. na 5 let, gume na 12 kkm, žarnica levega žmigavca vsake 3 leta pa oljni filter vsak let pa to je za popi . . .

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa nisem zadovoljen, stalno neki crkuje na mojem starodobniku: ketna + zobniki na 40 kkm, regler na 45kkm, benz pumpa na 35kkm, aku. na 5 let, gume na 12 kkm, žarnica levega žmigavca vsake 3 leta pa oljni filter vsak let pa to je za popi . . .

pa vsako leto si ti v trenutku vse olje vn uščije :D

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem že toliko star, tako da bom tako kot do sedaj menjal Varadero za Varadero, potlej jih bo pa itak zmanjkal....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekam slabo vam tole dela.

Qrc, malo dokaznega gradiva o kiksih prilagate, pol maš pa sam 11 strani v parih mescih  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej sem povedal kaj se je dogajalo z mojo drugo. Vodna pumpa pri 9.000km, ležaji v križu pri 16.000km ...

 

Kako pa kaj tvoj BMW?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej sem povedal kaj se je dogajalo z mojo drugo. Vodna pumpa pri 9.000km, ležaji v križu pri 16.000km ...

 

Kako pa kaj tvoj BMW?

sej v križu pr 30ih...v kolenu pr 40ih :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej v križu pr 30ih...v kolenu pr 40ih :P

To je pa res sm vidu.. :grim ....mogoče bi si moral Hondo kupit :P pa te ne bi ne v križu in ne v kolenu :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je pa res sm vidu.. :grim ....mogoče bi si moral Hondo kupit :P pa te ne bi ne v križu in ne v kolenu :lol:

 

Nažalost tudi Honda ne pomaga :grrr , kar ostani na bemfli :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Ne me napak razumeti, ampak tudi jaz imam Hondo. Zadnjič kosim travo, pa le malo bolj pogledam....Honda je pisalo na cilindru. :rolleyes:  Tako, da sem tu in tam tudi jaz Hondaš. Drugače mi je pa film Mad Max pustil močan pečat s svojim Kawasakijem 900...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne me napak razumeti, ampak tudi jaz imam Hondo. Zadnjič kosim travo, pa le malo bolj pogledam....Honda je pisalo na cilindru. :rolleyes:  Tako, da sem tu in tam tudi jaz Hondaš. Drugače mi je pa film Mad Max pustil močan pečat s svojim Kawasakijem 900...

 

Torej si zapečaten Kawakaš...  :O  :grim  :worship: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej si zapečaten Kawakaš...  :O  :grim  :worship:

 

Kot zaprisežen Kawakaš bi lahko imel tudi kosilnico iste znamke, pa še modre barve je :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Hondo sem kupil ,ker sem se naveličal mopedov.

 

eh to si jo kupil zato ker si mazohist ..pa da si se lahko izprsil pri cenah potrebnih delov za zamenjavo ..pa da si jo težko prodal... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh to si jo kupil zato ker si mazohist ..pa da si se lahko izprsil pri cenah potrebnih delov za zamenjavo ..pa da si jo težko prodal... :P

 

 

a Honde tud po delih prodajajo? :eek: Svašta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a Honde tud po delih prodajajo? :eek: Svašta.

 

sej sem napisal da je mazohist... ker zmeraj nekaj sfentanega kupi potem pa za čisto zlato prodaja ...enkrat naj si motor kot se gre kupi pa naj ga ima par let ..sej je že dost u letih ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej sem napisal da je mazohist... ker zmeraj nekaj sfentanega kupi potem pa za čisto zlato prodaja ...enkrat naj si motor kot se gre kupi pa naj ga ima par let ..sej je že dost u letih ..

 

 

to niso mazohisti, to so šmuglarji. Po navadi nategunčki. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!