Skoči na vsebino

Zakaj imam Hondo?


moto rider

Priporočene objave

Objavljeno (popravljeno)

...........

Na MS-ju je že itak pravilo,da vsaka tema zaplava v 3pm......in tudi jaz dodam k temu kdaj svojo kanglico,sem pač samo človek :blush:

Zakaj so pa poleg te teme zrasle kot gobe po dežju še druge teme z zakaj ne bi meli in zakaj bi meli in imam....pa vprašte avtorje teh tem,mogoče res za merjenje tičev,ne vem in ne bom sodil o tem!!!

Skratka honde nisem nikoli imel zato če smo pošteni in spoštujemo temo,predvsem pa avtorja ,ki je moj prijatelj pač ne pišimo in jaz sem prvi ,ki se umikam iz te teme,saj nimam kaj pametnega povedat Zakaj jo imam,lahko samo rečem,da mi je všeč VFR1200 in Crossturerca1200,no pa lep pozdrav lastnikom Honde ,no kolikor vas je sploh v tej temi, :P  merte si tiče naprej... :D .

 

P.S. lepo bi bilo,da tisti ,ki ste najbolj glasni tudi sami upoštevate svoje nasvete ,predvsem pa da ne žalite članov...Lp.

 

Kmet2!

Da se pa ti s svojim izvirnim humorjem umikaš iz teme hondašev, je pa velika škoda, zakaj?!

Ker nisi žaljiv!

Ker imaš smisel za humor (in, če je treba) strokoven nasvet!

Ker si zelo objektiven...!

Škoda je le, da si "bavarec"! Ampak te bomo že enkrat zrajcali, da boš v navalu neprištevnosti prestopil v vrste hondašev! :grim  :lol1:

Te pa po svoje razumem, ker si zagrizen garač... Pri hondi je pa orodje odveč!! :O:P

Popravljeno . Popravil moto rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Suntrace in kmet sta lepo razložila kaj in kako. Tudi jaz sem po tvojem užaljenem jokcanju objavil samo "resen" komentar in zaključil s hecom.

In da ne pozabiš, osebno žaliti si začel ti!

Sem mislil, da motokriza jebe samo nas, ki se tu lepo zajebavamo, pa vidim, da še bolj matra konfliktarje in špilferderberje kot si ti. S takim se nimam prav nobenega namena srečavati. Lepo bodi resen in konflikten še naprej in verjemi, pomlad je blizu, bo kmalu bolje, če ne pa kakšne tabletke tudi pomagajo.

 

Čau!

 

In ja nova VFRka je grda ko smrtn greh, za vozit pravjo da je pa fajn. Verjamem!

 

Tvoji komentarji so res na nivoju, je kriza velika zelo.... :grim tako da me ne čudi da ti VFR-ka ni všeč  :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... tukile v tej temi pa predlagam, da se odpre še nova podtema "človek ne jezi se "    :kva2:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... tukile v tej temi pa predlagam, da se odpre še nova podtema "človek ne jezi se "    :kva2:

 

Neeeeeee!

Te teme so vendar "spodbujevalci" iz motorističnega zimskega spanja, štrena! :O   :P  Sicer bi od dolgočasja :boobies: pocrkali do pomladi.....

Popravljeno . Popravil semering
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,

Osebno do sedaj že vozim drugi hondin motor. Prvi je bil honda hornet 600 in res sm bil zadovoljen z motorjem, nobenih problemov in ničesar. Samo redni servisi in to je to. Tudi probleme z forgazerji in užiganjem čez zimo nisem nikol imel problemov. Sedaj pa imam CBR 929RR. Prevoženih že ima 62000km in užiga kot nova. Zaenkrat dela vse u nulo do sedaj tudi s tem motorjem samo redni servisi. No zakaj se mi pa dopade. Ker sem visok 172cm mi motor popolnoma sedi ker je medosna razdalja krajša in je vsaj meni po občutku je lahkoten za vozit v ovinke in obračanja in vse. Tudi moči mu nikoli ne zmanjka in včasih za moje potrebe tudi rada ritne na zadnjo kot se spodobi :P...Poraba motorja je tudi nekako normalna od 5-8,5L. Olja ne pije...Lahko samo rečem da naslednji motor bo spet Honda :)

 

Lep pozdrav vsem forumašem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

jaz jo mam zato, da nebi slučajno ,dal za ležaje kolesa polovico manj € pri drugem motorju :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hondo pač maš,če nimaš za kej drugega :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hondo pač maš,če nimaš za kej drugega :P

Jah, jst sem jo kupil ker nisem hotel več kawasakija ... prekleta jajca.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah, jst sem jo kupil ker nisem hotel več kawasakija ... prekleta jajca.

Ja sej tok greš po lestvici navzgor dokler ne prideš........ :whistle:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej tok greš po lestvici navzgor dokler ne prideš........ :whistle:

Zdej nimam več kam, razen če začne Ferrari delat mopede ...

Oh wait ... sej jih, sam se jim reče Ducati!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej nimam več kam, razen če začne Ferrari delat mopede ...

Oh wait ... sej jih, sam se jim reče Ducati!

Ne to je isto kot Golfa ko so ga začel delat v Sarajevu TAS :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah, jst sem jo kupil ker nisem hotel več kawasakija ... prekleta jajca.

kaj so zaj jajca, honda al kawa? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Honda me nikoli ni pritegnila.... tako, da bi razmišljal o nakupu. Razen Africa je bila v planu enkrat, za Winga sem pa itak bil prekratek, pa sem RT propelerja vozil dve leti. Potem pa na poševnookeca. Ni mi žal. Mogoče kdaj na stara leta pride Wing. Ampak 1500.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oboje, in suzuki. Sintisajzerja pa se nisem imel.

Tri dni pa dve minuti motorist, pa se že na vse spozna :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BMK kaj nabijajo KARDANARJI ŠVABSKI, men moja honda king of the grass dela BP

 

Popravljeno . Popravil sayo
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej sem razmišljal da bi jo kupil, potem pa se je iznenada našlo še nekaj denarja pa sem raje kupil motor :kva2: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tri dni pa dve minuti motorist, pa se že na vse spozna :kva2:

Lejga tega poznavalca in vsesplosnega strokovnjaka. Koliko kilometrov moras prevozit da ves ali je skret?

S Suzukijem sem jih ~2k. Ajde ni bohvekaj.

S Kawo sem jih ~18k, to je pa že nekaj a ne?

S Hondami sem jih pa 26k.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Lejga tega poznavalca in vsesplosnega strokovnjaka. Koliko kilometrov moras prevozit da ves ali je skret?

S Suzukijem sem jih ~2k. Ajde ni bohvekaj.

S Kawo sem jih ~18k, to je pa že nekaj a ne?

S Hondami sem jih pa 26k.

 

 

Lejga tega poznavalca in vsesplosnega strokovnjaka. Koliko kilometrov moras prevozit da ves ali je skret?

S Suzukijem sem jih ~2k. Ajde ni bohvekaj.

S Kawo sem jih ~18k, to je pa že nekaj a ne?

S Hondami sem jih pa 26k.

 

Prevozil si nekaj.. pa še to dvomim na tvoj staž :grrr , si hitro pristal na sekretu. :grim ... ko boš imel kakšnih par 100tkm za sabo se javi :fight2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!