Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Priporočene objave

Motor pa tak-tak. Ima debele ročaje (Oxford), ki se začnejo gret, če jih preveč pritiskaš, pa nonstop piska in tuli, če ga premikaš, ko je izklopljen. Drugače pa, kaj naj rečem: čoper ko čoper, za od bifeja do bifeja. Če greš ob devetih zjutraj iz Belgije in prideš ob treh ponoči domov, si drugi dan čisto zaspan. V glavnem, ni za vozit ampak za uživat. Res pa težko sledi Yamahi po avtocesti.

BTW: ko je zastoj in Gody v svoji rumeni jakni vklopi vse štiri utripalke, avti skoraj bežijo na stran. Prava stvar.

Nazaj sva šla malo čez Ardene. Lepi ovinki, samo ceste zelo degradirane.

Več kasneje

Tole je omenenjena dnevna fura.

Na začetku preko Ardenskih gričev :)

Ko pade mrak čoperja niti vidiše več ne odspredaj, ker tak šiba, da ga Yamaha komaj dohaja ...

Tak, da od zdaj naprej bo moral Darko3g hodit ne več 15 minut pred ostalimi na furo ampak 30 minut kasneje, da nas na koncu ne bo rabil predolgo čakat :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Darko, pripopaj sliko, da vidimo. Vse nas zanima, kaj imaš v garaži.

Tu je motor sicer pred garažo, je pa že moj. To pa je notranjost garaže (neka leva moto trgovina v neki vukojebini - cca 1500 km iz Maribora). Moja garaža je bistveno bolj neurejena in ni za objavo.

post-12860-0-34701500-1301168715_thumb.jpg

post-12860-0-15606200-1301168752_thumb.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tu je motor sicer pred garažo, je pa že moj. To pa je notranjost garaže (neka leva moto trgovina v neki vukojebini - cca 1500 km iz Maribora). Moja garaža je bistveno bolj neurejena in ni za objavo.

Nisem vedo da je avtomatik, pa da se mu voznikovi fusrasteri zložijo in ostanejo zloženi tudi ne...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tu je motor sicer pred garažo, je pa že moj. To pa je notranjost garaže (neka leva moto trgovina v neki vukojebini - cca 1500 km iz Maribora). Moja garaža je bistveno bolj neurejena in ni za objavo.

Zelo dobro! Končno V motor na tvojem čoperju. (Samo ne vem, zakaj je za 90°zasukan :whistle:)

Za sedežem vidim zelo priročno zadevo. :worship:

( Nafurepeljemjazogljepačevapiče press )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Če greš ob devetih zjutraj iz Belgije in prideš ob treh ponoči domov, si drugi dan čisto zaspan.

Ma nemoj! Boš moral to drekpumpo bek vrećt, ... kaj je to za en moped, da te samo po 900-tih km že roke bolijo???

Šlampasto, le kje si to videl.

:slap::eek:

Šalo na stran - do zdaj sem vedela, da sta viadva oba malo nora. Zdaj pa sta deklarirana norca.

Respect!

:notworthy:

MImogrede - moped je res leeep!

Bi kdo danes popoldan osmice delal na kakem parkplaci :)

Pa čuj, stari, kaj tebi prehlada še ni dovolj? Brrrrrrrrrrrrrrrrrrrr ... mraz je, mraz!

Popravljeno . Popravil Mutika
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@darko3q, sej vem da si ze precej star, vem tud, da nisi bil pozoren na nekoga na plocniku ki ima malo pikasto stvar ob sebi, samo ded, tak kot sem skakal in mahal me verjetno ne bi opazil niti, ce bi se ti pod kolesa vrgo :-).

Moped pa za copera res ne zgleda slabo, respect in seveda polno varnih km :-)!

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tu je motor sicer pred garažo, je pa že moj.....

Špica! Komaj čakam, da ga vidim v živo. Bo treba na kako furo :whistle: Naj ti dobro služi :yea2: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@darko3q, sej vem da si ze precej star, vem tud, da nisi bil pozoren na nekoga na plocniku ki ima malo pikasto stvar ob sebi, samo ded, tak kot sem skakal in mahal me verjetno ne bi opazil niti, ce bi se ti pod kolesa vrgo :-).

Moped pa za copera res ne zgleda slabo, respect in seveda polno varnih km :-)!

D.

Pa sem že res star. Danes sem se ekstra zato vozo okoli, da me ljudje opazijo. Kje si te bil? Če bi bila "Marmelada", bi jo verjetno takoj videl :D .

Peljal sem se k sorodnikom v Dogoše, pa v Duplek k sorodniku, ki ima Shadowa, pa mimo STARa do Dobrenja, k še enemu lastniku Shadowa in še IgNa ga je videl v Kungoti. Nisem imel časa, da bi prišel do Houč in Bajstrice, tak da drugič.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čestitam za lepega VN-a. Naj ti služi in obilo varnih km. Pa na čevape bi tudi. :whistle: :naughty: Na tiste iz one rešetke tam vzadaj. :kva2:

Pozdrav izpod vinogradov!

Rocky B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa sem že res star. Danes sem se ekstra zato vozo okoli, da me ljudje opazijo. Kje si te bil? Če bi bila "Marmelada", bi jo verjetno takoj videl :D .

Peljal sem se k sorodnikom v Dogoše, pa v Duplek k sorodniku, ki ima Shadowa, pa mimo STARa do Dobrenja, k še enemu lastniku Shadowa in še IgNa ga je videl v Kungoti. Nisem imel časa, da bi prišel do Houč in Bajstrice, tak da drugič.

Po dupleški si cruisal, tam pri gasilskem domu :closedeyes:. Tak kot si se ponosno peljal, sem prepričan, da nebi niti horde golih žensk opazil :rolleyes::boobies::boobies::boobies:.

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čveke mariborske :P

:winkiss:

Po dupleški si cruisal, tam pri gasilskem domu :closedeyes:. Tak kot si se ponosno peljal, sem prepričan, da nebi niti horde golih žensk opazil :rolleyes::boobies::boobies::boobies:.

D.

Že nekaj časa jih NE SME več opazit ... pa če je na motorju al peš.

No, vsaj dela se, da se dela, da jih ne sme ... :whistle::D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po dupleški si cruisal, tam pri gasilskem domu :closedeyes:. Tak kot si se ponosno peljal, sem prepričan, da nebi niti horde golih žensk opazil :rolleyes::boobies::boobies::boobies:.

D.

V teh letih pa še z novim motorjem on že pozabi na dober prizor, dok skuži kaj je videl. :whistle:

Darko, želim ti izredno uživanje z novim mopedom, za čevape pa sem jaz tui! :naughty:

Popravljeno . Popravil Marvin2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dragi totek prijatelji potrudite se pa mi ful plusov dajte :whistle:

ker me pogrešate

ps nekdo se ful trudi da mi - tala

aja darko

prosim pm.. link od trgovine v angliji ker vidim da ma neke ktm not :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dragi totek prijatelji potrudite se pa mi ful plusov dajte :whistle:

ker me pogrešate

ps nekdo se ful trudi da mi - tala

Si dobu +... ;)

prosim pm.. link od trgovine v angliji ker vidim da ma neke ktm not :naughty:

http://www.laguna.co.uk/

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dragi totek prijatelji potrudite se pa mi ful plusov dajte :whistle:

ker me pogrešate

ps nekdo se ful trudi da mi - tala

:eek::slap:

V čem je finta? Tisti, ki te butaste minuse talajo, imajo predvsem probleme sami s seboj.

Evo, tudi jaz sem ti prilimala en 'izsrca' +!

MAAAAAAAAAAAAAAAARVIIIIIIIIIIIIIIIIIIIN !!!!!!!!!

Povej tvoji Kamikazici, da sem ji poslala privatno sporočilo, pa naj ga enkrat do konca aprila te prebere. Hvala!

:rolleyes:

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:eek::slap:

MAAAAAAAAAAAAAAAARVIIIIIIIIIIIIIIIIIIIN !!!!!!!!!

Povej tvoji Kamikazici, da sem ji poslala privatno sporočilo, pa naj ga enkrat do konca aprila te prebere. Hvala!

:rolleyes:

Ona vse blinkajoče stvari na ekranu vgasne s cancel ali ok knofom :whistle:

Pol po navadi začnejo blinkat antivirus ali antispam ali nevem kakšna sporočila, pa uporabi isti način.

Po moje je najboljše, da ji napišeš mail ali sms, pol pa bo do velike noči :closedeyes:

Lahko pa ji jaz pokažem, če že vstrajaš. :surrender:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danke šon danči :worship:

A meni pa nič dankešon? :evilgrin::kva2::nono::P:D

Ona vse blinkajoče stvari na ekranu vgasne s cancel ali ok knofom :whistle:

Pol po navadi začnejo blinkat antivirus ali antispam ali nevem kakšna sporočila, pa uporabi isti način.

Po moje je najboljše, da ji napišeš mail ali sms, pol pa bo do velike noči :closedeyes:

Lahko pa ji jaz pokažem, če že vstrajaš. :surrender:

Ne boš verjel, ratalo je!

Glede na tvoje napovedi se je ekspresno hitro oglasila.

Kamikazica, :OK:!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!