Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Priporočene objave

Ti imaš pravo ženo, "prvo si zasluži stari, pol pa se lahko malo pelješ." :boobies::worship:

Zaj se šele začne delo :headbang::wallbash: .

Moram zakurit, pese pelat vun, za večerjo olupit jabolka in jih narezat na krhlje in jih posipat s cimetom in jih polit z medom (albanska specialiteta :OK: ).

Pravkar sem dobil po kavi eno travaričko za stimulacijo.

Jutri pa imamo popoldan roštiljado z lastniki Deltinih lanskoletnih mladičev. Fešta bo prava, kot po navadi.

Aja, danes je bilo mnogo dobro.

post-17531-0-79283200-1299952183_thumb.jpg

post-17531-0-15232400-1299952232_thumb.jpg

post-17531-0-43859600-1299952373_thumb.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, danes je bilo mnogo dobro.

Vreji, vreji!

:notworthy::yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vreji, vreji!

:notworthy::yea2:

Muti imaš da se oglasiš kaki torek, ker počasi pa več res nimaš opravičila da te VSAK torek nekaj zj€be in ne moraš... Udeležba obvezna ta torek!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V katerem kraju je gostilna Vovko?

.

Ratež:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Muti imaš da se oglasiš kaki torek, ker počasi pa več res nimaš opravičila da te VSAK torek nekaj zj€be in ne moraš... Udeležba obvezna ta torek!!!

Aye, Aye, Sir!

O:-) :blush:

Popravljeno . Popravil Mutika
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kak nima opravičila, že čez 3 mesece se prične Festival Lent in mora biti v pisarni vsak dan od 7 zjutraj do dveh ponoči. Vmes pa še Deyzi days, pa še cel kup opravkov, še dobro, da ima čas prebirat forum (po moje to dela v spanju - vsaj po odgovorih sodeč :naughty: ).

Na, jaz bom imel čas priti naslednji torek - če ne bom glih odsoten.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kak nima opravičila, že čez 3 mesece se prične Festival Lent in mora biti v pisarni vsak dan od 7 zjutraj do dveh ponoči. Vmes pa še Deyzi days, pa še cel kup opravkov, še dobro, da ima čas prebirat forum (po moje to dela v spanju - vsaj po odgovorih sodeč :naughty: ).

Na, jaz bom imel čas priti naslednji torek - če ne bom glih odsoten.

... zaj sn zbolela ... :headbang::wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... zaj sn zbolela ... :headbang::wacko:

eh ... zaj pa nam prišo ... tuti vreji, pa naslednji mesec ... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... zaj sn zbolela ... :headbang::wacko:

+ si dobila za duhovit, kratek in jedrnat odgovor :P . Da pa mi je že dolg čas po tebi, je druga resnica. Če te nebo jutri, pridemo vsi marodirat domu O:-) .

Popravljeno . Popravil ataIBA
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz vem kje je doma, tak da če je ne bo... Vkorakamo v novo vas!!!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je zbolela samo Mutika ali cel Totek forum? Od nekdanjih 3-4 strani na dan smo padli na dve do tri objave dnevno ( pa še te niso preveč pametne ).

Danes me spet ne bo pri ALI ju in se ne bomo mogli pogovarjati o vremenu po Evropi v naslednjem tednu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je zbolela samo Mutika ali cel Totek forum? Od nekdanjih 3-4 strani na dan smo padli na dve do tri objave dnevno ( pa še te niso preveč pametne ).

Danes me spet ne bo pri ALI ju in se ne bomo mogli pogovarjati o vremenu po Evropi v naslednjem tednu.

hehe

in darko kaksno bo kaj vreme naslednji teden v evropi....

mene nic ne skrbi...

trenutno bregenz 17 stopinj pa sonce na polno žge :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe

in darko kaksno bo kaj vreme naslednji teden v evropi....

mene nic ne skrbi...

trenutno bregenz 17 stopinj pa sonce na polno žge :whistle:

V soboto ponoči bi naj snežilo - tako vsaj AccuWeather :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je zbolela samo Mutika ali cel Totek forum? Od nekdanjih 3-4 strani na dan smo padli na dve do tri objave dnevno ( pa še te niso preveč pametne ).

Danes me spet ne bo pri ALI ju in se ne bomo mogli pogovarjati o vremenu po Evropi v naslednjem tednu.

Vreme naslednji teden vsekakor bo tudi v Evropi :)

Kaže pa tako, da bi se pogojno dalo izvesti pot od srede (torka) do nedelje.

Sreda: Maribor (9) -> Nuremberg(11) -> Metz(12) ~ 974km/10h

Četrtek: Metz(11) -> Calais(9/plohe) -> Kent(10/plohe) ~ 574km/6h

Petek: urejanje formalnosti, mogoče skok proti Dovru in čez do Reims (10) ~ 377km/5h

Sobota: Reims(12) -> Nurmberg(11) -> Maribor(12) ~ 1154km/11h

Modro sicer ni, je pa izvedljivo.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v VORALRBERGU? :blink:

matr, optimist. :grrr

On je tam novi :lol1:....

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ice če mamo 19,5 C.....

ja tam neki v bregah sem :rolleyes:

Pogrešamo te!!! Če se neboš dal videt, ti bomo čoporativno vrezali na obisk :whistle: . To je pa hujše od termitof :evilgrin: . V tisti gostilni kjer bomo meli fešto, bojo dali tvojo sliko za šank :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pogrešamo te!!! Če se neboš dal videt, ti bomo čoporativno vrezali na obisk :whistle: . To je pa hujše od termitof :evilgrin: . V tisti gostilni kjer bomo meli fešto, bojo dali tvojo sliko za šank :photo:

dober mesec pa malo...

pa se me pol neote rešli :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vreme naslednji teden vsekakor bo tudi v Evropi :)

Kaže pa tako, da bi se pogojno dalo izvesti pot od srede (torka) do nedelje.

Sreda: Maribor (9) -> Nuremberg(11) -> Metz(12) ~ 974km/10h

Četrtek: Metz(11) -> Calais(9/plohe) -> Kent(10/plohe) ~ 574km/6h

Petek: urejanje formalnosti, mogoče skok proti Dovru in čez do Reims (10) ~ 377km/5h

Sobota: Reims(12) -> Nurmberg(11) -> Maribor(12) ~ 1154km/11h

Modro sicer ni, je pa izvedljivo.

Modro, modro, .... Bodi pameten, če si že cel mesec brez motorja, tam nekje daleč pa te en čaka in hrepeni po tebi.

Sicer pa trgovina dela do šestih zvečer, tudi v soboto, še v nedeljo imajo odprto, le papirjev ne moreš urejati. Zato misli, da bi v trgovini uredil že drugi dan, vprašanje, kako dolgo traja, če ded pripravi papirje vnaprej. Jaz sem sicer razmišljal o turi tako, da bi vključil vikend, vendar je vse odvisno od vremena in Godyja. Le v ponedeljek 21. marca imam sestanek v službi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Darko3g, sedi v avto, zahaklaj prikolico in veselo na pot. Vsaj vreme te ne bo skrbelo. Pa tudi garaža ne bo več tako žalostno prazna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Guest Ajdemi Popuši

Prmejduš, nekaj pa ne zastopim:

Darko3g, koliko časa in energije si že vložil v ta uvoz motorja, zato da bi prihranil recimo enga jurčka ?

Če bi ta čas in to energijo usmeril v to, da razliko tega jurčka z delom zaslužiš v SLO, bi morda še kdo v SLO imel kaj od tega !

Mišljeno zelo dobronamerno !

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Darko3g, sedi v avto, zahaklaj prikolico in veselo na pot. Vsaj vreme te ne bo skrbelo. Pa tudi garaža ne bo več tako žalostno prazna.

To je tudi ena od opic. Cca 15-17 ur vožnje gor, morda le do trajekta, ker je trgovina zelo blizu na oni strani, pa preplavam kanal in z vlakom do trgovine, pol dneva za urejanje formalnosti in prevoz s trajektom nazaj, pa spet 15 ur domov.

Ampak: kje je izlet? Škoda časa in stroškov za prevoz (cca 300 € za bencin in vinjeto), če lahko grem na izlet, kjer stroški ne štejejo. Samo užitek, sploh vožnja na zadnjem sedežu FJR :notworthy: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!