Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Priporočene objave

5 do 8 sem bil pred dvorano tabor - cisto sam, ce odstejem tisti ducat policajov :oops: Najprej je se trajalo pol ure, da so postavli progo pol pa me je prijazni policist 8) peljal na ogled le-te in mi razlozil kako in kaj - bilo je zelo poucno 8) in utrujajoce :oops: :D Zdaj grem pocasi pod Pohorje na furo z GS-om 8) po kosilu pa se enkrat na varno voznjo - hudica, sploh nisem vedo da bremze tak zagrabijo :o :shock: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz tud neja morem prit, mi avto ze izpisuje: Bitte tanken, Bitte Ölstandprüfen, Service jetzt, TILT... Ce se pa boste kaj okol vozili, v Radgoni placam malinovec ali pa pivce.

lp DTW

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz tud neja morem prit, mi avto ze izpisuje: Bitte tanken, Bitte Ölstandprüfen, Service jetzt, TILT... Ce se pa boste kaj okol vozili, v Radgoni placam malinovec ali pa pivce.

lp DTW

Te bom držala za besedo...

LP,

Teya

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz tud neja morem prit, mi avto ze izpisuje: Bitte tanken, Bitte Ölstandprüfen, Service jetzt, TILT... Ce se pa boste kaj okol vozili, v Radgoni placam malinovec ali pa pivce.  

lp DTW

Te bom držala za besedo...

LP,

Teya

Hvala da si me napojil in nahranil... Samo mate pa ziljone mušic in ostalega mrčesa na vaših cestah... Hvalabogudanisemčoperistzodprtočeladopress :D

Se še priporočam 8) .

V ML je blo včeraj spet fino vzdušje, se vidimo naslednji teden!!!

LP,

Teya

P.s.: TNX Area za spremstvo, kam si se še odpeljal?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Teya, pa sploh noben prjobljem. Ti se samo pridi :D . Windsurf, a ti je ze zal, da nisi poskusil odlicnega malinovca :D :D ?

lp DTW

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Teya, pa sploh noben prjobljem. Ti se samo pridi :D . Windsurf, a ti je ze zal, da nisi poskusil odlicnega malinovca :D  :D ?

lp DTW

Dave, pridem tudi jaz na kraherli ali na pokalico.

Pozdrav izpod vinogradov! ROCKY 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ Dave: Tüdi pivo nije bilo slabo... Ka je malinovec bija kaki ekstra žgejči? Al pa sta si vija s Teyo kakih drügih malin notri natrosila? :shock: :wink:

@Teya: Verjetno z odprto čelado na čoperju ne bi imela toliko problemov z mušicami, ker bi po isti orbiti potovala z bistveno manjšo hitrostjo... :twisted:

LP

Windsürf

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ Dave: Tüdi pivo nije bilo slabo... Ka je malinovec bija kaki ekstra žgejči? Al pa sta si vija s Teyo kakih drügih malin notri natrosila? :shock:  :wink:

Extra, extra žgejči!!! Boš mogo drugič probat in ne tiste vode od pira žlampat!!! :twisted:

@Teya: Verjetno z odprto čelado na čoperju ne bi imela toliko problemov z mušicami, ker bi po isti orbiti potovala z bistveno manjšo hitrostjo...  :twisted:  

Da citiram Gregsa... maš res, maš res... hitrost je bla OBČUTNO višja... 8)

LP,

Teya

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cüta vi dva, Vindrf pa teja. Ta pa mogla malo veckrat priti v Radgono , ka ta se navicila po radgonsko gucati. Pa malinovec de te tüdi malo boj zgece. Spat pa mo te sli pod moust. Seveda so fsi ostali tüdi vableni na tecaj.

lp DTW 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cüta vi dva, Vindrf pa teja. Ta pa mogla malo veckrat priti v Radgono , ka ta se navicila po radgonsko gucati. Pa malinovec de te tüdi malo boj zgece. Spat pa mo te sli pod moust. Seveda so fsi ostali tüdi vableni na tecaj.

lp DTW 8)

a lotmerk vala?! :oops: 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz tud neja morem prit, mi avto ze izpisuje: Bitte tanken, Bitte Ölstandprüfen, Service jetzt, TILT... Ce se pa boste kaj okol vozili, v Radgoni placam malinovec ali pa pivce.  

lp DTW

Te bom držala za besedo...

LP,

Teya

Hvala da si me napojil in nahranil... Samo mate pa ziljone mušic in ostalega mrčesa na vaših cestah... Hvalabogudanisemčoperistzodprtočeladopress :D

Se še priporočam 8) .

V ML je blo včeraj spet fino vzdušje, se vidimo naslednji teden!!!

LP,

Teya

P.s.: TNX Area za spremstvo, kam si se še odpeljal?

Cuj ne vem ce je blo to podobno kakemu spremstvu, moj motorcek pac nea tak leti, pa tud kamikaze se ne mislim spilat... :oops: :roll: :lol: :twisted: Nazaj protu domu ker sn mel spodaj kratke rokave :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cüta vi dva, Vindrf pa teja. Ta pa mogla malo veckrat priti v Radgono , ka ta se navicila po radgonsko gucati. Pa malinovec de te tüdi malo boj zgece. Spat pa mo te sli pod moust. Seveda so fsi ostali tüdi vableni na tecaj.

lp DTW 8)

a lotmerk vala?! :oops: 8)

Vejska, Lotmerk je zakon :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se bo čez praznike kaj posebnega dogajalo na vašem koncu mi sporočite na GSM pa vas mogoče pridem kaj pogledat. Neta ne bom čekiral do nedelje zvečer, zato mi pošlite SMS ali pa se kaj slišimo. Saj nekateri imate mojo številko ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se bo čez praznike kaj posebnega dogajalo na vašem koncu mi sporočite na GSM pa vas mogoče pridem kaj pogledat. Neta ne bom čekiral do nedelje zvečer, zato mi pošlite SMS ali pa se kaj slišimo. Saj nekateri imate mojo številko ;)

Sicer ne vem, da bi se dogajalo kaj posebnega...... vendar Dobrodosel si zmeraj ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prazniki so skoraj mimo, v torek se spet vidimo pri Lipi. Vsak si naj pripravi zgodbico kako je prezivel praznike, pol pa bomo nabijali v naj. :rolleyes: .

lp DTW

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prazniki so skoraj mimo, v torek se spet vidimo pri Lipi. Vsak si naj pripravi zgodbico kako je prezivel praznike, pol pa bomo nabijali v naj. :rolleyes: .

lp DTW

Ti moraš pa itak obvezno prit, ker drugače boš črne pike dobil, ker te že 2 X NI BILO <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prazniki so skoraj mimo, v torek se spet vidimo pri Lipi. Vsak si naj pripravi zgodbico kako je prezivel praznike, pol pa bomo nabijali v naj. :rolleyes: .

lp DTW

Ti moraš pa itak obvezno prit, ker drugače boš črne pike dobil, ker te že 2 X NI BILO <_<

Jutri pridem dvakrat, da popravim napaco. Bom vmes pac malo nekam sel :huh: :D :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene zal ne bo... sem se sla dogovarjat v Portoroz glede vremena v poletnih mesecih B) Ker me vecina (še/več :P ) tak ne pozna, ne bo hudega.

Never take life seriously. Nobody gets out alive, anyway.

The older you get, the better you realize you were.

Some days you are the bug, some days you are the windshield.

Experience is something you don't get until just after you need it.

Good judgment comes from bad experience, and a lot of that comes from bad judgment.

Posiljam sonce in lepo vreme z morja, da boste se vi imeli kaj od tega... ceprav bo danes na srecanju ze najbrz tema :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene zal ne bo... sem se sla dogovarjat v Portoroz glede vremena v poletnih mesecih  B)  Ker me vecina (še/več  :P ) tak ne pozna, ne bo hudega.

Never take life seriously. Nobody gets out alive, anyway.

The older you get, the better you realize you were.

Some days you are the bug, some days you are the windshield.

Experience is something you don't get until just after you need it.

Good judgment comes from bad experience, and a lot of that comes from bad judgment.

Posiljam sonce in lepo vreme z morja, da boste se vi imeli kaj od tega... ceprav bo danes na srecanju ze najbrz tema  :ph34r:

Sparky, škoda da te ni bilo...bilo nas je res dosti, več nas je bilo samo menda takrat, ko smo imeli obisk iz Las Vegasa.

Celo dve nemotoristki, ampak veseljakinji po duši sta se nam pridružili.

(mamu vam one hlebčke.... :angry: :angry: :angry: :angry: drugič se prej najejte...ne pa da me v skušnjavo spravljate :angry: :angry: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!