Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Priporočene objave

Jaz sem si zrihtala opravičilo od Ribiškega društva  ;) .

(ali drugače povedano, ni se mi dalo kurblat avta in ga izkopavat izpod tone prahu, ke se že nisem peljala z njim odkar mam registriran motor :rolleyes: ). Dajmo se dobit na en sončen dan ta teden!!!  B)

Jaz pa odpovedal vse nujne in malo manj nujne dolžnosti zadeve in opravke, tebe pa :" UZELA MAGLA" ;) :P :huh:

LP Jaša, Honky

:( Če bi to vedla...

Boš pa z Alko k meni na obisk prišo! B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A gremo v torek k teyi oziroma na Sabinaburger? Pol se pa nazaj grede spet v ML ustavimo.

Okvirno: če ob 18.30 krenemo izpred ML, smo ob 19.00 tam, pojemo do 19.30 in smo ob 20.00 pri ML???

LP

Windsurf

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje pa je to?(sabinaburger)

Gostilna v Slovenski Bistrici ?

takoj pri izhodu/vhodu na AC.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O ,super :D ,tak morem malo ventile spucat na mopedi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Našega w.jpg (Windsurfa) v torek ziher ne bo v SB, ker je pristal na neprostovoljni operaciji nosu, :( ki je sledila včerajšnjemu neljubemu dogodku (Aufbix!!!small3dblackeye.gif) :huh:

trenutno se nahaja na ORL oddelku v mariborski bolnišnici, (v stavbi ginekologije, 3 štok, soba 11), veliko veselje mu boste naredili, če ga greste malo pogledat in prinesete kako strokovno revijo, ki je še ni prebral, lahko tudi stara. Obiske sprejema kadarkoli, tudi izven uradnega urnika obiskov. Na lokaciji bo predvidoma zadržan do vključno torka, mogoče celo srede.

LP, El Barto

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej El Barto!

Kaj pa če ga gremo v torek vsi skupaj na hitro pogledat? Ti si bil tam, pa veš kakšna je situacija, pa povej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej El Barto!

Kaj pa če ga gremo v torek vsi skupaj na hitro pogledat? Ti si bil tam, pa veš kakšna je situacija, pa povej.

Lahko bi se zmenli, če ne bo šel že domov...obiski so med 16. in 17. uro, razen če gre kdo tak na kratko, individualno, lahko izven. Ker drugače znajo komplicirat, če bi nas več prišlo izven tega časa!

lp, Uti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej El Barto!

Kaj pa če ga gremo v torek vsi skupaj na hitro pogledat? Ti si bil tam, pa veš kakšna je situacija, pa povej.

Situacija je taka kot je povedala Uti, tu pa še za tiste, ki ne znajo brat

1.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja, situacija se je malo spremenila.

Marko sporoča, da obiske sprejeme na domačem naslovu.

LP, El B.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Našega (Windsurfa) v torek ziher ne bo v SB, ker je pristal na neprostovoljni operaciji nosu, :( ki je sledila včerajšnjemu neljubemu dogodku (Aufbix!!!small3dblackeye.gif) :huh:

očitno je bila pod pohorjem res dobra čaga ;) škoda da sem manjkal, vidim da aufbiks še ni zamrl kot bi mogoče kdaj človek mislil. :P :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako, vsem sporočam, da je Windsurf že veselo doma in da prebira forum...

Kot je rekel Dave T.W.: "Vsaki dejd mora biti malo gerdi, da je lejp."

Na kar je Ico dodal: "Windsurf je že tak "lejp", da je kičast..."

Kako pravijo? Pri takih prijateljih... pa ne bi zdaj o tem.

Kakorkoli že, doma sem, večina vas ve, kje to je, ste deveda vabljeni, sicer pa jutri ob isti uri na iszem mestu kot običajno... Za Sabinaburger nisem čisto siguren, če bom pri volji, v ML pa pridem, če ne drugače, tudi brez nosa.

Kar se tiče mladeniča, ki me je "olepšal", sankcije sledijo... če ne sodno/materialne pa pač fizikalno/hospitalnesmall3dblackeye.gif... aja, na tem mestu iščem kandidate za Bartov načrt, več o tem v ML...

(čebivbolniciimelimotosvetbikartamostalPRESS)

LP

Windsurf

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes ob 18.00 bom pri ML - malo počakala, če se mi kdo pridruži - potem pa šus v Bistrico lakoto potešit. Teya nas bo menda čakala s polno denarnico, Pervy si je pa itak že cel popoldan v Sabinaburgerju rezerviral.

Windsurfer - ti pa ima, da si potem v ML, da bomo kakšno rekli, pa kaj spili pa se kot ponavadi seveda spet fajn meli!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes ob 18.00 bom pri ML - malo počakala, če se mi kdo pridruži - potem pa šus v Bistrico lakoto potešit. Teya nas bo menda čakala s polno denarnico, Pervy si je pa itak že cel popoldan v Sabinaburgerju rezerviral.

Windsurfer - ti pa ima, da si potem v ML, da bomo kakšno rekli, pa kaj spili pa se kot ponavadi seveda spet fajn meli!!!

Alka lahko poješ hamburger, ki je meni namenjen, ker se mi nena da klepat v Bistrico. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes ob 18.00 bom pri ML - malo počakala, če se mi kdo pridruži - potem pa šus v Bistrico lakoto potešit. Teya nas bo menda čakala s polno denarnico, Pervy si je pa itak že cel popoldan v Sabinaburgerju rezerviral.

Windsurfer - ti pa ima, da si potem v ML, da bomo kakšno rekli, pa kaj spili pa se kot ponavadi seveda spet fajn meli!!!

Alka lahko poješ hamburger, ki je meni namenjen, ker se mi nena da klepat v Bistrico. :D

Sabinaburger moraš pojest sam.... ni tu zastopništva ali posredništva... :P

Tak da KUPI SI ŽE ENKRAT MOTOR PA PRIDI!!! :D

(mogočetebipaalkapripeljalassabopress)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Marko, madona, kaj si bil v nedeljo v LJ na fuzbalu? Ja, kaki te si :o ;) Kaj si tudi ti preko ograje skakal :P :D . Pa vključi GSM.

Kar se pa tiče Slo. Bistrice pa še ne moram nič rečt. V MB ta trenutek konkretno lije. Dobro, do 18:00 se lahko marsikaj spremeni. Nimam pa glih užitka vozit se po dežju. Se pa vidimo zagotovo zvečer.

Pozdrav izpod vinogradov! ROCKY TRIUMPHATOR

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem trenutno z moto (15:22) v MB. mogoče pridem ob 18.00 do ML, drugače vas počakam pri sabini.

see yaaaa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jao Gregs - tvoj "FBI" pa res dobro deluje - pa ti že prej ko mi veš, kak smo se meli.

V glavnem - kot je že Noise napisal - VSE DOBRO - oziroma popravek - VSE ODLIČNO!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne moram si kaj, da ne napišem to kar je dejstvo. Meni pa je bil včeraj najbolj všeč naš Marko - Windsurf. Tudi njegove dogodivščine v bolnici Maribor so bile pravi šlager. Upam in želim mu, da se bo lahko čimprej useknil v robec. :D

Lepo je bilo tudi videti Perrvy-ja s kakšno lahkoto in linjo polaga ovinke med MB in Slo. Bistrico. Perrvy sedi 5, pa mamo pošlji v šolo! ;)

Pa še to, veselo je to, ker nas je vedno več. Zopet nekaj novih obrazov!

Pozdrav izpod vinogradov! ROCKY :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja blo je fajn, čeprav se za mene večer ni končal tako dobro, saj sem na koncu na mizi pozabil mobitel, ki ga čez 5 min ko sem klical šefico naj pogleda, ni več bilo. no o tem pa več v drugi temi, ki jo bom odprl.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam in želim mu, da se bo lahko čimprej useknil v robec.

Rocky, kaj naj rečem, do danes nisem doumel globine te tvoje modrosti... Zdaj ko sem shraklal skoraj za en mali pir žnodra (ima još odkud dođe :blink: ), sem komaj ugotovil, kako mi je to manjkalo.

Za lepe želje in vzpodbudo te povabim na mali pir!

LP vsem!

Windsurf

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!