Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Priporočene objave

Tudi jaz (in mogoče celo Tejka-woman) pridem jutri na obiske k lipi ali kamorkoli že se boste posadili ...

"Pa bomo kako po naše fsekali hehe" :)

Kurac, nek iso mi zajebali (ali pa sem si sam :blink: ), zato moj današnji izlet odpade...

T-bone ;) :angry: :angry: :angry: ;) ker ne more v ML. No, pa drug torek.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

T-bone in G-spot se najavljata v ML... B)

Danes častim prvim 5 osebkom pijačo B) . (nisemvečomejenapress)

LP, Teya

SMO GLASNI... :P ;) :) :) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:huh: :huh: :huh: !!! PAŽNJA PAŽNJA !!! :o :o :o

Alka je dobila nov gips. Tak da vsi tisti, ki ste (smo) se podpisovali na starega, ste (sem) zajebali.

Na častno mesto sem se prvi vpisal sam, kje je to, si lahko mislite.

Pa baje je bolelo, ko so ji ga dol dajali. (hitro izraze sočutja...)

Tak.

Družbo mi dela nova guma. Po neverejtno dobri ceni se jo da dobit v Radljah, kje natančno, ne smem povedat, ker bi bila pol to đabe reklama, in kvarim kšeft firmi. če pa kdo slučajno ne ve kje in ga zanima, -> PM

Ja..

LP, El Barto

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa tega ne moreš verjeti. :o

Bil v torek v MB samo zaradi tega, da sem se lahko Alki na gibs počorglal. :angry: ;) :) :D :lol: B)

Potem ga pa ona mirno vrže stran. :( :P :D

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nene, zdravnik ji ga je celega sporezal, tak da kot bojna trofeja ni bil uporaben. Pristal je v košu.

@greenka - Teya se ni duvala, res je naredila izpit in res je plačala pivo. (hvala še 1x)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja teya.. hvala za pijočo :) pa še kdaj.. hehe

alka.. eh.. pa ko se je tak lepo vozit zaj.. ti pa z gipsi noriš.. pa še brez podpisov zaj al kaj?... joj joj joj :) .. hehe.. sej ne.. boga si!

LP!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na častno mesto sem se prvi vpisal sam, kje je to, si lahko mislite.

LP, El Barto

:o :blink: :huh: :angry: Tisto mesto je rezervirano ZAME!!! (damilahkoskozvoščizanimivospolnoživljenjepress :P )

Pa no problem, ko bom naredla C vam spet častim pijačo... do takrat pa nič... :D

LP,

Teya

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nene, zdravnik ji ga je celega sporezal, tak da kot bojna trofeja ni bil uporaben. Pristal je v košu.

@greenka - Teya se ni duvala, res je naredila izpit in res je plačala pivo. (hvala še 1x)

prvo rundo plačala grenka ;)

lp :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko bom naredla C vam spet častim pijačo... do takrat pa nič... :D

LP,

Teya

hehe... C :) ... se grema kiri bo meu prej?.. ja?...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko bom naredla C vam spet častim pijačo... do takrat pa nič... :D

LP,

Teya

hehe... C :) ... se grema kiri bo meu prej?.. ja?...

Hmmm... ovi mariborski Motosvetovci v iber preveč pijejo, me bi dražje nova runda prišla kot celi izpit za C... Tak da....nebi jaz tega na glas razglašala. :P :D ;) B)

LP,

Teya

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko bom naredla C vam spet častim pijačo... do takrat pa nič... :D

LP,

Teya

hehe... C :) ... se grema kiri bo meu prej?.. ja?...

Hmmm... ovi mariborski Motosvetovci v iber preveč pijejo, me bi dražje nova runda prišla kot celi izpit za C... Tak da....nebi jaz tega na glas razglašala. :P :D ;) B)

LP,

Teya

eh nisi ti resna :) .... jaz sem tak najprej misli čist za C delat.. pa so zajebalio s totimi zakoni, ko več ne dobiš B zraven.. zaj pa morem najprej B narejip, pa pol C pa E.... jebeno :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf ElBarto, moram te razočarat. So mi namreč spremenili gips, pa mam zdaj tretji in četrti prst not. Tko da....... podpisal si se na četrtega. Fakič še vedno ostaja prost. Zagrebite se! No, teya se je že! :P

Žal mi je za starim gipsom, pa sorči vsem, ker se boste morali še enkrat potrudit (saj vem, da vam bo težko ;) ).

V torek pri lipi ....... WS saj veš, kaj je tvoja naloga! :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf ElBarto, moram te razočarat. So mi namreč spremenili gips, pa mam zdaj tretji in četrti prst not. Tko da....... podpisal si se na četrtega. Fakič še vedno ostaja prost. Zagrebite se! No, teya se je že! :P

Žal mi je za starim gipsom, pa sorči vsem, ker se boste morali še enkrat potrudit (saj vem, da vam bo težko ;) ).

V torek pri lipi ....... WS saj veš, kaj je tvoja naloga! :rolleyes:

Ni sans, Alka, jaz se ti v soboto podpisem, ko grem na Golico-prasico ovinke jahat... Fakića prispari zame... eheheheh... :P :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V torek pri lipi ....... WS saj veš, kaj je tvoja naloga! :rolleyes:

Jawohl, General! ;) :P :D

Pa fajn se imejte v Vižinadi!

LP

Windsurf

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za odbojko na mivki:

hehe :) .. to bi blo ja... ni slaba ideja...jaz se ZA

kje pa?

Popravljeno . Popravil CrashOver
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JAAA... ampak ne pozno, eni smo od daaaaaleeeeeč... ;)

hm.. kaj pa tebe je strah po temi vozit al kaj?... sej pa nisi več tak mala ;) .. hehe... če pa ti je vizir problem, pa si svetlega nabavi.. do tačas pa ti lahka jaz enga posodim..

tak zaj pa nimaš več izgovorov :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem tud za eno odbojko na mivki :rolleyes:

Lokacija; mogoče tenis plac Galeja v Malečniku, pa še picerija je blizu za ta lačne. (Potrebna rezervacija)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zbiramo predloge za lokacije : hehe

v lenartu mamo na poleni tud odbojko na mivki.. samo zaj nevem kak je kaj z gužvo.. ni pa treba rezervirat pa nič :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja igrišča za odbojko so res povsod, ker pa zbiramo predloge dodajam še enega in to je v Melju pri strelišču: Cena ene ure je 1000 sit, v torek je še prost termin od 17.00 - 19.00 H. (priporočljiva rezervacija)

Lp Silvo

Popravljeno . Popravil svrabl
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!