Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Priporočene objave

Na tem mestu gre predvsem pohvala Uti, ki je skrbno preverila ponudbo peščenih igrišč in nesebično za to žrtvovala svoj čas (in mogoče celo impulze ;) ).

LP

Windsurf

Bom poštena...prepisano iz "Dobro jutro".... :rolleyes: ...od tod tudi ideja ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ima kdo mogoče dobro žogo za odbojko?????

Pa ves da imamo,

Potrebna je le se pumpa, da dobi zeljeno trdoto. A jo ma kdo pri roki ????

Zal, ni pa tista dobra usnjena, je le iz imitacije. <_<

Popravljeno . Popravil Ico
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zal, ni pa tista dobra usnjena, je le iz imitacije. <_<

Pa saj leder ni vse ... upam da je vsaj okrogla ... B) :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sklep samooklicanega izvršnega sveta motosvet.com sekcije maribor (uti, lindo, ico, windsurf) se glasi:

odbojko bomo špilali na fontani

(jutri še samo preverim razpoložljivost in rezerviram in sporočim do 10.00 na tem mestu!)

LP

Windsurf

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa saj leder ni vse ... upam da je vsaj okrogla ... B) :P

Samo da ni piramida iz polnega svinca pa je vse okej :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo da ni piramida iz polnega svinca pa je vse okej :)

Se s tem prijavljas, da prides na rundo ??

Blo bi na cajti, da se kaj oglasis v dobrih starih rodnih krajih ! (20km gor al dol)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo da ni piramida iz polnega svinca pa je vse okej :)

Se s tem prijavljas, da prides na rundo ??

Blo bi na cajti, da se kaj oglasis v dobrih starih rodnih krajih ! (20km gor al dol)

Ico, saj veš kako se reče tej stvari, " Močvirniški sindrom", ki se da tudi razčlenit do potankosti. Ampak nebom, ker bo kdo mislil, da sem rasno nestrpen do janičarskih žabjih krakov. :P :lol: <_<

Symru sorry, ampak malo te moram vzet v precep, ko tolikokrat obljubljaš obisk. Boš moral nekaj storiti na tem, če ne se bom res moral raspisat o janičarskih močvirniških žabjih krakih. <_< :P

Pozdrav izpod vinogradov! ROCKY B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sklep samooklicanega izvršnega sveta motosvet.com sekcije maribor (uti, lindo, ico, windsurf) se glasi:

odbojko bomo špilali na fontani

(jutri še samo preverim razpoložljivost in rezerviram in sporočim do 10.00 na tem mestu!)

LP

Windsurf

Pa, da vas nebi sanjal! :o :blink: Toti mesni froci ste pa res nemogoči. Bi vas treba rejzat, ko bike. <_< :lol: Pa kaj res ne moramo enkrat vun s totega Maribora. Jaz sem se pa tak veselil, da gremo na kmete (Sv. Trojica -en sam Bog). Pa tak sn si želel dobrega kiblflajša in kaki liter dobrega domačega. GREMO NA KMETE! :angry:

Pa nič pozdravof izpod vinogradov! ROCKY B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa tak sn si želel dobrega kiblflajša in kaki liter dobrega domačega. GREMO NA KMETE!  :angry:

Pa nič pozdravof izpod vinogradov! ROCKY  B)

No no ... pa športnih aktivnostih pa kiblflajš res ne paše spljoh ... :rolleyes: ... pa še zdravo ni ker pol v želodcu obleži ... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdaj se zbirate?

PS: če jaz organiziram en torek v Lenartu, a bi se vam dalo prit tja? :D

Popravljeno . Popravil SymRu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdaj se zbirate?

PS: če jaz organiziram en torek v Lenartu, a bi se vam dalo prit tja? :D

ni problema.. kaj pa boš organiziro v lenartu? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V MB in bližnji okolici je težje najti prosto igrišče, kot pa motorista, ki še ni prekoračij omejitve hitrosti! :P :ph34r:

Žal z danes ni nobene variante, da bi se igrali na pesku (no ja, razen v kakem peskovniku, ampak itak nimam kanglice in lopatke, tak da je brez veze).

Uspelo pa mi je rezervirat termin za odbojko na mivki:

Fontana, prihodnji torek, 15.7.2003, od 18.00 do 20.00!

Danes pa ob isti uri na istem mestu, kot vsak torek...

LP

Windsurf

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To pa je že višek ... mene od 14.7. dalje ni ... pa tak sn bla navdušena za odbojko ... :huh: :huh: ... VEDNO SE MI TO ZGODI ... !!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V MB in bližnji okolici je težje najti prosto igrišče, kot pa motorista, ki še ni prekoračij omejitve hitrosti! :P :ph34r:

Žal z danes ni nobene variante, da bi se igrali na pesku (no ja, razen v kakem peskovniku, ampak itak nimam kanglice in lopatke, tak da je brez veze).

Uspelo pa mi je rezervirat termin za odbojko na mivki:

Fontana, prihodnji torek, 15.7.2003, od 18.00 do 20.00!

Danes pa ob isti uri na istem mestu, kot vsak torek...

LP

Windsurf

Ja valda, pa kaj sem par ur prej napisal. Razvajeni mesni froci, ki jim je težko it vun iz Maribora. Ma saj nima smisla, tota cyber generacija pozna tak samo pico in hamburger in Coca Colo. :angry: O kakem kibelflajšu pa sem jim niti nea sanja. Da šmarnice sploh nea omenjam. :blink: A je kdo od vas froci sploh videl že pravo svijo ali pa kravo. :angry: :blink:

ROCKY B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja valda, pa kaj sem par ur prej napisal. Razvajeni mesni froci, ki jim je težko it vun iz Maribora. Ma saj nima smisla,  tota cyber generacija pozna tak samo pico in hamburger in Coca Colo.  :angry:  O kakem kibelflajšu pa sem jim niti nea sanja. Da šmarnice sploh nea omenjam.  :blink:  A je kdo od vas froci sploh videl že pravo svijo ali pa kravo. :angry:  :blink: 

ROCKY  B)

Ojnk, ojnk, pa muu, muu ????? Tak mogoce, samo se res ne spomnim kak to vun vudi :huh:

Imas morda kako lokacijo, ki je prosta ??? Igrisce, pa za bonus se kaka kravca pa pujcek B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja valda, pa kaj sem par ur prej napisal. Razvajeni mesni froci, ki jim je težko it vun iz Maribora. Ma saj nima smisla, tota cyber generacija pozna tak samo pico in hamburger in Coca Colo. :angry: O kakem kibelflajšu pa sem jim niti nea sanja. Da šmarnice sploh nea omenjam. :blink: A je kdo od vas froci sploh videl že pravo svijo ali pa kravo. :angry: :blink:

ROCKY B)

Čuj ti...ti bom dala razvajeni mestni froci....če pa je tak težko vsem ugoditi!!!! Eni še delajo do pozno popoldan, pa ne bi pravočasno mogli priti kam dlje izven Maribora....nekateri pa pridejo k nam na obisk, ki niso iz Maribora, pa jim je kasnejša (pozno) ura prepozna...kak zdaj to urediti ??? Nekje "znotraj" Maribora je bil najboljši kompromis.....smo pa tak dolgo mučkali, da je pač vse zasedeno...pa bomo šli drugič!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja valda, pa kaj sem par ur prej napisal. Razvajeni mesni froci, ki jim je težko it vun iz Maribora. Ma saj nima smisla, tota cyber generacija pozna tak samo pico in hamburger in Coca Colo. :angry: O kakem kibelflajšu pa sem jim niti nea sanja. Da šmarnice sploh nea omenjam. :blink: A je kdo od vas froci sploh videl že pravo svijo ali pa kravo. :angry: :blink:

ROCKY B)

Kaj bi te blo, če bi vas povabil na ocvrto jagnje na žaru k stricu v Gasteraj (pri Jurovskem Dolu alias Jurassic Dowl :) :))...

PS: Bregundec bi tudi lahko zrihto, spite pa lahko na travniki doli :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je kdo od vas froci sploh videl že pravo svijo ali pa kravo. 

Jas mam doma pujče(4) pa kravce(3) pa bikce(1) pa kure(600) pa ptelini(100) pa hors-konj(1) pa zajci pa mačke pa pes pa....

Doma pa sn bliz Ruš 3,5 km pred njimi!!Pa 1,5 naprej od Limboša!!pa mam mesa kolk češ aja pa še piščance prodajamo!!! :D :D :D

B) B) B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja pa še piščance prodajamo!!!

E? :blink: :o :blink: :o

Jaz sem jih mislil, da jih imate 600 zaradi tega, ker so take lepe živali, ki spljoh ne zahtevajo nobenega dela in ker tak lepo diši v njihovi okolici.... <_< <_< <_<

Hmmm....

zanimivo....

:ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!