Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

Ne mi jih PRODAJAMO in jih nimamo v hlevu!!Vsakih 6 dni jih gre v enem dnevo okol 1000 komadov!!

Glede kur pa čt nč ne smrdi tut u tej ppoletni vročini!!!ČASTNA!!!PRISEGAM PRI MOTOSVETU!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne mi jih PRODAJAMO in jih nimamo v hlevu!!Vsakih 6 dni jih gre v enem dnevo okol 1000 komadov!!

Glede kur pa čt nč ne smrdi tut u tej ppoletni vročini!!!ČASTNA!!!PRISEGAM PRI MOTOSVETU!!!

A pol mate tud kake off-road pa enduro kokoške da lahko na njih jahaš okoli? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja valda, pa kaj sem par ur prej napisal. Razvajeni mesni froci, ki jim je težko it vun iz Maribora. Ma saj nima smisla,  tota cyber generacija pozna tak samo pico in hamburger in Coca Colo.  :angry:  O kakem kibelflajšu pa sem jim niti nea sanja. Da šmarnice sploh nea omenjam.  :blink:  A je kdo od vas froci sploh videl že pravo svijo ali pa kravo. :angry:  :blink: 

ROCKY  B)

Kaj bi te blo, če bi vas povabil na ocvrto jagnje na žaru k stricu v Gasteraj (pri Jurovskem Dolu alias Jurassic Dowl :) :))...

PS: Bregundec bi tudi lahko zrihto, spite pa lahko na travniki doli :)

Vsaj neke pametnega. Mestjanari še niste betona siti.

Kdaj bo to?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsaj neke pametnega. Mestjanari še niste betona siti.

Kdaj bo to?

Če bo, ko bo, bo tak, da bo vredi pa da ne bo nihče na dopustu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsaj neke pametnega. Mestjanari še niste betona siti.

Kdaj bo to?

Če bo, ko bo, bo tak, da bo vredi pa da ne bo nihče na dopustu :)

Tak se guči.Upam,da čim prej,da še bomo lahko v travi spali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A pol mate tud kake off-road pa enduro kokoške da lahko na njih jahaš okoli?

Ja valda z NITRO pogonom!!!Pa 3 kramparce majo na vsaki nogi!!! :P :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kedo vse gre v nedeljo na MINIMOTO v LJ?... da vijim če bom koga srečo tam...

Pol pa se v nedeljo dobimo? HA? :P

Popravljeno . Popravil teya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prišo iz minimota :)... blo fino... samo mi je zaj na poti domou ene 6km pred bajto kedno dol vrglo, zobnik zadni pa je itaq v qrcu... torej; če se kiri žrtvuje da pride v torek po mene? O:-) ... kr kaže da om en zajt brez vozila (dokler ne zrihtam ketne pa zobčenika :( ) ... no hvala že v naprej!

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no če boš ti tam, te me pokliči...! pa da neoš pozabla..

No, je pozabla (pa spet samo v tistega njenega gregora bulila? :) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no če boš ti tam, te me pokliči...! pa da neoš pozabla..

No, je pozabla (pa spet samo v tistega njenega gregora bulila? :) :)

hehe... nevem če je pozabma, ker sem jaz prvi klico :) .. samo drugače pa bi ziher pozabla ;) hehe... ona bol malo misli na svet okol nje ;) .. ( sej ne teya.. ti si čist vreji :) ) - da neo kakih zamer...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no če boš ti tam, te me pokliči...! pa da neoš pozabla..

No, je pozabla (pa spet samo v tistega njenega gregora bulila? :) :)

Ehehehehe..... ma ne, Sym, samo tebe je... ker zaradi tvoje sirine ni videla nic na pisto... :P :P :P ;) :D B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ehehehehe..... ma ne, Sym, samo tebe je... ker zaradi tvoje sirine ni videla nic na pisto... :P :P :P ;) :D B)

Pa saj sem na drugem parkplacu stal da bi ja vsi vidli :) :lol: B) :P :D :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj zdaj ???

Špilamo jutri al ne ??

Termin stoji... sicer so bile neke mučke s strani upravitelja, ampak smo razčistili (pozabil je pisat rezervacijo, zadeva je zdaj urejena...).

Da povzamem:

ODBOJKA NA MIVKI BO V TOREK OD 18.00 do 20.00 NA FONTANI!!!

Na teh straneh zbiramo prijave... do sedaj prijavljeni:

Windsurf

Ico

Ike

Lindau

AlenaBMW

CrashOver

ElBarto

Duška

Alla

Alka (cheerleading)

.

.

.

LP

Windsurf

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

štima :) .... alka, jaz te pa pokličem če še neom meu mopija porihtanega, da me odpelaš :) hehe!

se vijimo!....a ja, ... pride še GREENNINĐA (nebo pa igrala), pa mogoče še kdo :)

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja uživajte v pesku in ne preveč v bifeju, da ne bo potem spet kakšnih zlomov, zvinov in gipsov.

Mene ne bo (pa tako sem se veselil), ker z boljšo polovico zjutraj odrineva na turo čez Italijo - Albanijo in Balkan.

Se pa vidimo čez 14 dni. Upam da živ, zdrav in vesel.

LP Silvo B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gregs pride z novo podobo direktno iz Golice pogledat, kak se imate... Pa baje se dve decvi prideta kot spremstvo v Motosvetmobilu... No ja, bomo se videli... verjetnost pa obstaja...

Da pa takoj razcistimo: Gregs na zalost ne more igrati odbojke (polomljeniprstipress), tako da se pridruzuje Alki v čirlidingu... :P :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

GREENNINJA bo pobirala žoge, za čirliding ma tu mač of celulita.. ;)

No, to se pravi, če bo znala najt do funtane (ni to na hrv.?), saj se gre proti Šentilju do tja, kaj? No, če me dolgo ne bo me najdete na rondoju, ko iščem izvoz.. Alka, prid pome pol.. :D :B

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz se bom kaj prikazal mimo, brez da me posebaj kličete ali vabite....sem namreč v službi, tako da se lahko borite do zadnjega diha.... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gregs pride z novo podobo direktno iz Golice pogledat, kak se imate... Pa baje se dve decvi prideta kot spremstvo v Motosvetmobilu... No ja, bomo se videli... verjetnost pa obstaja...

Da pa takoj razcistimo: Gregs na zalost ne more igrati odbojke (polomljeniprstipress), tako da se pridruzuje Alki v čirlidingu...  :P  :D

G tudi ne bo čirliderka... matudiprevečcelulitapress :P :D ;) B) bota z Alko autmigeca...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz delam do 1800 + čistilka...tak da pridem okoli 1830 tja...pa nebo mi skakat za žogo...kdaj drugič

LP, El B.

(takdatistikimejeprijavujenareduračunbrezkrčmarja) :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čeprav bi rajši šel na kmete, vseeno pridem na odojka, mislim na odbojko pri Fontani. Narišite zraven tudi mene. Pa makar za autmigeca.

Pozdrav izpod vinogradov! ROCKY B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če kdo ne ve, kje so igrišča....takoj zraven Fontane (medicinsko rekreacijski center), stoji pa malo naprej - cca. 500 metrov od Štuka, nasproti študenstkih domov oz. če se peljete proti Koroški (smer proti Alki ;) ) na desni strani!

Kak še to razložit???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!