Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Priporočene objave

Če kdo ne ve, kje so igrišča....takoj zraven Fontane (medicinsko rekreacijski center), stoji pa malo naprej - cca. 500 metrov od Štuka, nasproti študenstkih domov oz. če se peljete proti Koroški (smer proti Alki ;) ) na desni strani!

Kak še to razložit???

Na zadnjem mariborskem semaforju v smeri proti koroški zaviješ desno, nato pred rampo spet desno proti tenisplacom!

LP Windsurf

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čeprav bi rajši šel na kmete, vseeno pridem na odojka, mislim na odbojko pri Fontani...

:) :) :)

Globoko užalošcen nad odločitvijo organizacijskega odbora (vsem podeželskim predlogom navkljub), da izpelje odbojko sredi betonske đungle (smrk...smrk...) :( vam vsem skup sporočam............,

*

*

*

da vseeno pridem :D :P (mogoče pripeljem s sabo še enega 2m odbojkaša-motorista)!

Popravljeno . Popravil Sam dePihlja
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bilo nas je toliko in še več...

odbojka%20014.jpg

Celo 2 delegaciji iz prestolnice sta prišli....(še poceni so jo odnesli... <_< <_< )

fotoreportaža na moji www pod "odbojka na mivki"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prišo iz minimota :)... blo fino... samo mi je zaj na poti domou ene 6km pred bajto kedno dol vrglo, zobnik zadni pa je itaq v qrcu... torej; če se kiri žrtvuje da pride v torek po mene? O:-) ... kr kaže da om en zajt brez vozila (dokler ne zrihtam ketne pa zobčenika :( ) ... no hvala že v naprej!

LP

Kak to pomeni v qurcu, smo se prepričali včeraj. Puba je uporabil preblag izraz, ko sem bil mali smo temu pravili "cirkularka"

odbojka%20026.jpg

odbojka%20030.jpg

:blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :o :o :o :o

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Crash: počasi boš moral mislit na menjavo zobnikov :P

Upam da pride drugi teden še en delegat več v MB, bomo videli? :rolleyes:

lepo se imejte

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še enkrat, za vse, ki še ne veste oziroma ki ste preslišali...

Mlada lipa ima v torek, 22.7. zaprto zaradi kolektivnega dopusta.

Dobimo se ob 18.00 na Fontani (ICO-ŽOGA!!!), kjer imamo spet rezerviran termin za odbojko do 20.00.

Po odbojki bomo videli, kako in kaj dalje, načeloma lahko nadaljujemo v smeri Sidro.

Vsi predlogi dobrodošli...

LP

Windsurf

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res, prou fajn je blo. B)

face ste, ni kej! B) B) B)

hehe, Elbarto, oglasi se pri nas - namesto zlice dobis zajemalko. :P ;) :D

pa na 3M bos mel tud kej za zoomirat! :o B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po dolgem času sem se spet poskušala športat...samo da sem ugotovila, da šport ni zdrav...

Izpahnjen prst in tri tedne mirovanja pa res nisem rabila.. :blink: :angry:

Ampak bilo pa je vseeno fajn.

aja, drugi teden me ni... mirujem ;) <_<

lp alena

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:) ... hehe... nebote verjeli.. v Gradcu sem dobo zobnik.. zaj še ne paše na zadno kolo.. upam pa da mi bo uspelo skombinirat nekaj :) ... manka mu par lukn, da ga prišraufam, pa 2 zoba manj ma (u zaj bo hitreje šlo.. :) ) , pa tak ne.. dreba improvizirat :) ...

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:) (u zaj bo hitreje šlo.. :)

Hitreje že hitreje, kaj pa pospeški? :P :huh:

Pozdrav izpod vinogradov! ROCKY B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:) ... hehe... nebote verjeli.. v Gradcu sem dobo zobnik.. zaj še ne paše na zadno kolo.. upam pa da mi bo uspelo skombinirat nekaj :) ... manka mu par lukn, da ga prišraufam, pa 2 zoba manj ma (u zaj bo hitreje šlo.. :) ) , pa tak ne.. dreba improvizirat :) ...

LP

Če si imel tak zjeban zobnik, ketna ni kaj boljša. Da neboš presenečen, ko ti jo bo spipalo.

Pa še nekaj. Če luknje ne pašejo, se ne igraj sam z pormašino, ampak nesi k "drejarju" ali pa na strojno šolo pa naj ti naredijo prave lunkje. Plačal boš tam za okoli 4 piva. V nasprotnem če bo imel zobnik ohter napram aksi kolesa to bo motor cukalo.

LP, El B.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vse je porihtano :) .. ketna je nova, zobnik pa je. em.. prilagojen :) .. hehe.... pa ni bil taki problem lukn zvrtat.. znam jaz to :) pa orodje mam tud pravo.. tak da, more to špilat.. dans bla rud testna vožnja (radle).. pa ni nomenih problemof... razn policaji :) pa to smo tud na hitro rešli - quota hvala! :) .. hehe.. zobnik pa iz aluminija :) 200 gramof ma...

še slikica :)

5.jpg

Popravljeno . Popravil CrashOver
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To se pravi če hočem naslednji torek priti v MB moram že sredi popoldneva štartat da bom ob 6 gor. :)

Sicer pa, če koga iz naših suhih krajev zanima da bi se mi naslednji teden pridružil naj napiše da se ne bom sam vozil gor. (po pravici povedan mislim da rabim prevoz lahko tudi z mojim avtom, ker ne vem če bo monika šla z mano)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To se pravi če hočem naslednji torek priti v MB moram že sredi popoldneva štartat da bom ob 6 gor. :)

Sicer pa, če koga iz naših suhih krajev zanima da bi se mi naslednji teden pridružil naj napiše da se ne bom sam vozil gor. (po pravici povedan mislim da rabim prevoz lahko tudi z mojim avtom, ker ne vem če bo monika šla z mano)

Ehm... po mojih skromnih izkušnjah je relacija LJ-MB premostljiva v cca 1h15m, ob upoštevanju (skoraj) vseh omejitev... Sicer pa magična meja 40 minut tudi ni več nepremagljiva.

Od 18.00 bomo igrali odbojko... tam bomo vsaj do 20.00, tako da se ti naj ne mudi. Če prideš kasneje, se javi, moj GSM imaš (za vsak slučaj ti ga pošljem še 1x na PM), da te usmerimo proti morebitni naslednji lokaciji.

LP

Windsurf

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se bo hanzi gor primajal...ja pol bom pa jaz tudi poskusila nekak prit... saj če bom že lahko vozila ne bo panike...

če ne, pa... hanzi a me lahko v bistrici pobereš? :rolleyes:

lp alena

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se bo hanzi gor primajal...ja pol bom pa jaz tudi poskusila nekak prit... saj če bom že lahko vozila ne bo panike...

če ne, pa... hanzi a me lahko v bistrici pobereš?  :rolleyes:

lp alena

Predlagam vam, da se dobite ob kakšni bolj umirjeni igri, ker zadnja odbojka je močno zdesetkala zdravstveno stanje v naših vrstah..... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vse je porihtano :) .. ketna je nova, zobnik pa je. em.. prilagojen :) .. hehe.... pa ni bil taki problem lukn zvrtat.. znam jaz to :) pa orodje mam tud pravo.. tak da, more to špilat.. dans bla rud testna vožnja (radle).. pa ni nomenih problemof... razn policaji :) pa to smo tud na hitro rešli - quota hvala! :) .. hehe.. zobnik pa iz aluminija :) 200 gramof ma...

še slikica :)

5.jpg

Tokrat je šlo prekleto dobro skozi, toda ne zanašaj se ne to, da se bo vedno tako končalo....malenkost, ni kaj hvalit... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ehm... po mojih skromnih izkušnjah je relacija LJ-MB premostljiva v cca 1h15m, ob upoštevanju (skoraj) vseh omejitev... Sicer pa magična meja 40 minut tudi ni več nepremagljiva.

Eh, malenkost... Ponoci, z mofo, brez avtocest, MB-LJ: 1 ura 6 minut... Kaj bi sele avtocesta delala... B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po dolgem casu sem se tudi sam udelezil krozka. Lepo vas je bilo videt, predvsem starih znancev. Presenecen sem bil nad stevilno udelezbo, kar pa je bila sigurno posledica navdusenja nad odbojko na mivki. No, odbojke sicer nisem gledal, ker je bila kelnarca bolj zanimiva :P .

lp DTW

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, odbojke sicer nisem gledal, ker je bila kelnarca bolj zanimiva :P .

Samo za tebe...

LP

Windsurf

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Noga že hodna in vozna, tako da vsekakor pridem v torek... tudi že na odbojko... (zijala past) :rolleyes:

lp alena

p.s. a lahko še eno prijateljico zraven pripeljem? ;)

Popravljeno . Popravil alena_bmw
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Noga že hodna in vozna, tako da vsekakor pridem v torek... tudi že na odbojko... (zijala past)  :rolleyes:

lp alena

p.s. a lahko še eno prijateljico zraven pripeljem?  ;)

DTW, predzednik nadzornega odbora za delo komisije sprejema imigrantk, a lahko alena pripelje prijateljico?

@ alena - več možnosti za pozitivno odločitev predzednika nadzornega odbora za delo komisije sprejema imigrantk imaš, če daš zraven kako sliko in kratek življenjepis z nekaj pomembnimi <_< podatki... pa javno, prosim lepo, če bodo podatki vzpodbudni, bomo še ostali kako pozitivno primaknili predzedniku, da če je slučajno v dvomih, da ga malo omehčamo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ooo, Alena_Ozdravljena, cool! :)

no, ce ne bos igrala odbojke, pridem mogoce vskocit v igro namesto tebe.

p.s. a mas tud kakega prjatla s sabo za prpelat? ;)

(vidim, da mate na Stajerskem fejst (zabavne :P) fante)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!