Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

Se že veselim odbojke... sicer sem si v službi (na toboganu) natolkel rebra, ampak to me ne bo odvrnilo!

Se vidimo jutri!

LP

Windsurf

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se že veselim odbojke... sicer sem si v službi (na toboganu) natolkel rebra, ampak to me ne bo odvrnilo!

Se vidimo jutri!

LP

Windsurf

Še dobro, da samo rebra. :lol: :P <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Noga že hodna in vozna, tako da vsekakor pridem v torek... tudi že na odbojko... (zijala past) :rolleyes:

lp alena

p.s. a lahko še eno prijateljico zraven pripeljem? ;)

Alena, kaj še sprašuješ. Veš, da nekdo mora zastopat barve Slo. Bistrice. Če ne ti, pa tvoja prijatelca. ;) Ooops, se bo nekdo zbunil. :o :ph34r:

Me pa veseli, da poškodba ni tako huda kot je izgledalo. Bom vzel zraven malo žavbe pa namazal in zmasiral nart. Quota 1- prva violina, pa bo strokovno ovil, bandažiral fuso. :D ;) Potem pa v prvo bojno vrsto - spredaj pri mreži. Fantje obvezno od zadaj. :P :D ;)

Pozdrav izpod vinogradov! ROCKY B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me pa veseli, da poškodba ni tako huda kot je izgledalo. Bom vzel zraven malo žavbe pa namazal in zmasiral nart. Quota 1- prva violina, pa bo strokovno ovil, bandažiral fuso. :D ;) Potem pa v prvo bojno vrsto - spredaj pri mreži. Fantje obvezno od zadaj. :P :D ;)

Alena, hudoooo - kaksni obeti - vidim tudi, da vasi frajerji res znajo za dobro pocutje poskrbet! :o ;) ;) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

[Alena, kaj še sprašuješ. Veš, da nekdo mora zastopat barve Slo. Bistrice. Če ne ti, pa tvoja prijatelca.  ;)  Ooops, se bo nekdo zbunil. :o  :ph34r: 

Pozdrav izpod vinogradov! ROCKY  B)

hi,hi,hi... se tista dotična nima kaj bunit, ker ji že po malem "plavalna kožica" med prsti raste :P :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

[Alena, kaj še sprašuješ. Veš, da nekdo mora zastopat barve Slo. Bistrice. Če ne ti, pa tvoja prijatelca.  ;)  Ooops, se bo nekdo zbunil. :o  :ph34r: 

Pozdrav izpod vinogradov! ROCKY  B)

hi,hi,hi... se tista dotična nima kaj bunit, ker ji že po malem "plavalna kožica" med prsti raste :P :D

Koga naj začnem najprej mlatit??? :angry: V LJ sem zgolj iz zdravstveno-kurativnih razlogov!!! :P :D B)

LP,

Teya

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Noga že hodna in vozna, tako da vsekakor pridem v torek... tudi že na odbojko... (zijala past)  :rolleyes:

lp alena

p.s. a lahko še eno prijateljico zraven pripeljem?  ;)

DTW, predzednik nadzornega odbora za delo komisije sprejema imigrantk, a lahko alena pripelje prijateljico?

@ alena - več možnosti za pozitivno odločitev predzednika nadzornega odbora za delo komisije sprejema imigrantk imaš, če daš zraven kako sliko in kratek življenjepis z nekaj pomembnimi <_< podatki... pa javno, prosim lepo, če bodo podatki vzpodbudni, bomo še ostali kako pozitivno primaknili predzedniku, da če je slučajno v dvomih, da ga malo omehčamo...

Alena, pa ja pa da ja, seveda lahko pripeljes prijateljico s seboj. Pred tem seveda moras pri meni ali pa pri Elbartu dvignit pristopni obrazec, prijateljica pa ga naj skrbno izpolni. Nikakor naj ne pozabi izpolbniti tock o IQ-ju ( to je ono ves 90-60-90), veroizpovedi (blond, rjavolasa, crna,....), o hobijih (smucanje,....), sport (smucanje,....). Nikakor ne pozabit na koleke, ki se dobijo na vsaki steklenici Laskega piva in jih skrbno prilepit na zadnjo stran obrazca, za sicer neuporabne steklenice piva bomo sami poskrbeli- ne jih stran metat. In pa na koncu, ne pa nepomembno, prijateljica naj pripravi kaksno kulturno tocko (tabledance, stri......, no nekaj takega). Po vsem tem, bo sigurno nasla prostor v nasih srcih.

lp DTW

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

(vidim, da mate na Stajerskem fejst (zabavne :P) fante)

Ja Perla...... Kdo pri milem nebu te pa je to gor nakurblal? A se nas zmeraj ne poznas? Stajerci se globoko zavedamo, da zivljenje ni orehova potica. Samo s trdim delom, marljivostjo in resnostjo hodimo skozi zivljenje. Ves trda je nasa gruda.

ni nam lahko DTW

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

[Alena, kaj še sprašuješ. Veš, da nekdo mora zastopat barve Slo. Bistrice. Če ne ti, pa tvoja prijatelca.  ;)  Ooops, se bo nekdo zbunil. :o  :ph34r: 

Pozdrav izpod vinogradov! ROCKY  B)

hi,hi,hi... se tista dotična nima kaj bunit, ker ji že po malem "plavalna kožica" med prsti raste :P :D

Koga naj začnem najprej mlatit??? :angry: V LJ sem zgolj iz zdravstveno-kurativnih razlogov!!! :P :D B)

LP,

Teya

Vse, ki dvomijo v iskrenost Teyinih besed, moram resnice poducit. Na posnetku iz Teyinih terapij je jasno razvidno, da nima kozice med prsti. Prepricajte se, to je nasa Teya na terapijah:

zaba.gif

lp DTW

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

(vidim, da mate na Stajerskem fejst (zabavne :P) fante)

Ja Perla...... Kdo pri milem nebu te pa je to gor nakurblal? A se nas zmeraj ne poznas? Stajerci se globoko zavedamo, da zivljenje ni orehova potica. Samo s trdim delom, marljivostjo in resnostjo hodimo skozi zivljenje. Ves trda je nasa gruda.

ni nam lahko DTW

Dragi Dave, vem, res je! Prav zato je obcudovanja vredna vasa volja in veselje do zivljenja. :K

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koga naj začnem najprej mlatit??? :angry:  V LJ sem zgolj iz zdravstveno-kurativnih razlogov!!! :P  :D  B)

LP,

Teya

... B) ekkhhhm...ne da bi se hvalil, ampak se mi zdi ,da boš mene bolj težko namlatla :) ...razen, če se zmenima za kako "sadomazo" varianto :P :D

(čebisemišibalbimačkevžepunoso)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koga naj začnem najprej mlatit??? :angry:  V LJ sem zgolj iz zdravstveno-kurativnih razlogov!!! :P  :D  B)

LP,

Teya

... B) ekkhhhm...ne da bi se hvalil, ampak se mi zdi ,da boš mene bolj težko namlatla :) ...razen, če se zmenima za kako "sadomazo" varianto :P :D

(čebisemišibalbimačkevžepunoso)

Tak? spanka.gif

;) :P :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

torej! gospod prezdenik..

ta kolegica je prijetnega lica in stasa, temni lasje, samska...ter obožuje grobnik.. :P

bo dovolj za sprejem?

... od vas je pa odvisno, če bo postala tudi motosvetovka ;)

lp alena B)

Popravljeno . Popravil alena_bmw
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

torej! gospod prezdenik..

ta kolegica je prijetnega lica in stasa, temni lasje, samska...ter obožuje grobnik.. :P

bo dovolj za sprejem?

... od vas je pa odvisno, če bo postala tudi motosvetovka ;)

lp alena B)

Opa, ce pa je samska pa jaz dam za koleke :D :D :D .

lp DTW ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tak? spanka.gif

;)  :P  :D

Auč...

smiley4.gif bi me tak fsekala, da bi vse zvezde vido angel.gif , pol pa nebi mogo nič več tvoje lepe očke gledat :( :P :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta kolegica je prijetnega lica in stasa, temni lasje, samska...ter obožuje grobnik..  :P  ...

...pa črnega ER-5 vozi :o ? Tudi jaz dam za koleke ;) :P :D !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta kolegica je prijetnega lica in stasa, temni lasje, samska...ter obožuje grobnik..  :P  ...

...pa črnega ER-5 vozi :o ? Tudi jaz dam za koleke ;) :P :D !

Nope... ne misliš prave... tista ni samska in je s tipom na morju... ;)

ta ima v priženjeni (no, priomoženi) familiji znanega motorista...

lp alena

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kam se že gre pol po odbojki???... kaj če bi se pa kam pelali al pa kaj?... gdo je za? (rocky ziher :) ) še kdo?

Jaz grem po odbojki na eno fino pico v Sidro... Se mi kdo pridruzi?! :P ;) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me pa veseli, da poškodba ni tako huda kot je izgledalo. Bom vzel zraven malo žavbe pa namazal in zmasiral nart. Quota 1- prva violina, pa bo strokovno ovil, bandažiral fuso.  :D  ;)  Potem pa v prvo bojno vrsto - spredaj pri mreži. Fantje obvezno od zadaj.  :P  :D  ;)

Alena, hudoooo - kaksni obeti - vidim tudi, da vasi frajerji res znajo za dobro pocutje poskrbet! :o ;) ;) :D

Draga Perla, kaj vaši fantje v močvirju res ne počnejo tega. :o Rocky pride tudi na dom. B)

Pozdrav izpod vinogradov! ROCKY

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alena, Sam dePihlja kaj imata vidva zdaj kviz iz poznavanja samskih Bistricank :huh: ,

pol bi se jaz za polovicko prosil :D .

Teya, se mi je zmeraj zdelo, da si ti neke vrste pretepacina, bogi Sam dePihlja :P .

Hanzi, Hanzi, Hanzi,......... mi te vsi odprtih ust,....mislim src pricakujemo :rolleyes: .

Gregs, pica obvezno ;) .

Rocky, opa, pa ti si pravi smeker iz vinogradov B)

lp DTW B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alena, pa ja pa da ja, seveda lahko pripeljes prijateljico s seboj. Pred tem seveda moras pri meni ali pa pri Elbartu dvignit pristopni obrazec, prijateljica pa ga naj skrbno izpolni. Nikakor naj ne pozabi izpolbniti tock o IQ-ju ( to je ono ves 90-60-90), veroizpovedi (blond, rjavolasa, crna,....), o hobijih (smucanje,....), sport (smucanje,....). Nikakor ne pozabit na koleke, ki se dobijo na vsaki steklenici Laskega piva in jih skrbno prilepit na zadnjo stran obrazca, za sicer neuporabne steklenice piva bomo sami poskrbeli- ne jih stran metat. In pa na koncu, ne pa nepomembno, prijateljica naj pripravi kaksno kulturno tocko (tabledance, stri......, no nekaj takega). Po vsem tem, bo sigurno nasla prostor v nasih srcih.

lp DTW

Kar se tiče življenskih izkušenj je več kot jasno, da pripada izpolnitev obrazca IQ (90-60-90) pod Rocky-jev resor in restrikcijo. Pubeci, da nebo kakega nepotrebnega letanja in, da nebi kdo naknadno rekel, da tega NE ve. :blink: :angry: ;) Za ostale administrativne zadeve so pa zadolženi ostali. Se že ve kdo, kako in kaj. RED MORA BIT!

Pozdrav izpod vinogradov! ROCKY B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rocky, jo bom kar jaz pripeljal... vmes pa naredil test iz inteligentnosti.... :P :D

Pa ne okol govort.... da Teya ne slisi... ;) :D B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!