Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

Če se gre proti Rog. Slatini, bi bilo najbolje pri Giga športu in tudi bencinska je zraven, če bo kdo moral tankat. Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojla, toteki dragi ... lepo, da ste tako zagnani.

:worship:

Jaz ne grem zraven. Zaradi zdravja, ki je še vedno zrahljano od nedavnega vnetja ledvic ter skoraj enomesečne kašljajoče viroze. In za takšno kondicijsko stanje je še mnogo premrzlo.

Veliko bo še priložnosti, druženj, voženj, zabave in vsega.

In to v vremenu, ki bo mnogo bolj prijazno za moj kašelj.

Pazite nase jutri.

Lahko noč!

:winkiss:

P.S.: Cvičkar, če si iščeš novo nevesto ti prišepnem, da sem vesela, saj je kakšna starejša mnogo bolj primerna zate, ker ti ne bo treba tako dolgo čakat. Pa mogoče bo nova tašča le dvoglavi in ne sedmeroglavi zmaj, kot jaz. :rolleyes: Pazi nase, otrok. Po pameti.

Ja ta punca je res fajn ko sm bil pr njej...No,res pa da je "kako" leto starejša od mene.Sam je pa fora,ko me je vidla je misnla da sm 20,21 star.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dober dan, toteki dragi! :winkiss:

Huuh, kaka tišina ... vsi so na furci. Saj, vreme je idealno! Le zame ne, ker je zdravje prvo.

Komaj čakam slikiceeeeeeeeeee !!!

:010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ta punca je res fajn ko sm bil pr njej...No,res pa da je "kako" leto starejša od mene.Sam je pa fora,ko me je vidla je misnla da sm 20,21 star.

Ja, saj, deluješ res starejši, na prvi pogled.

Odlično, dečko, kar pogumno. Saj je vseeno, če je malo starejša. Toliko bolje zate.

:naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dober dan, toteki dragi! :winkiss:

Huuh, kaka tišina ... vsi so na furci. Saj, vreme je idealno! Le zame ne, ker je zdravje prvo.

Komaj čakam slikiceeeeeeeeeee !!!

:010

Draga Mutika, bilo je fenomenalno... :worship:

v srcih smo te imeli zraven :wub: , pozdravi se in boidi drugič poleg.

slike so pa v albumu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Draga Mutika, bilo je fenomenalno... :worship:

v srcih smo te imeli zraven :wub: , pozdravi se in boidi drugič poleg.

slike so pa v albumu

Hojla partycrushaerji.

Bilo izvrstno.

Na koncu sva z Dančijem sledila napačne motoriste na avtocesto :whistle:

Ampak vseeno uspešno prikolovratila domov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hojla partycrushaerji.

Bilo izvrstno.

Na koncu sva z Dančijem sledila napačne motoriste na avtocesto :whistle:

Ampak vseeno uspešno prikolovratila domov.

Jaz sem se pa spraševal kam sta šla?

Ampak ataIBA je držal vredi tempo in nismo dosti nazaj gledali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seos klapa,bilo je super :worship: škoda ,da se nismo razšli po planu,Šentiljska je bila odprta.

Mutika smo te pogrešali,pozdravi se in porihtaj čelado... :winkiss: lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dober dan, toteki dragi! :winkiss:

Huuh, kaka tišina ... vsi so na furci. Saj, vreme je idealno! Le zame ne, ker je zdravje prvo.

Komaj čakam slikiceeeeeeeeeee !!!

:010

Ne vsi, eni smo na delovnem mestu. :cry:

Ampak, še pridejo dnevi. :whistle: :evilgrin:

Vsem, ki so se udeležili otvoritvene fure pa :worship:

Popravljeno . Popravil Vanga
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Draga Mutika, bilo je fenomenalno... :worship:

v srcih smo te imeli zraven :wub: , pozdravi se in boidi drugič poleg.

Bravo, dečki!

Kako sem mislila na vas in happy sem, da ste se res odlično imeli. Toda ... Bremzl! Kako lahko rečeš, da je bila otvoritvena 02 in 03 regije, ( v temi "Vtisi z voženj" 2008), če nisi mel mene zraven, ha? :evilgrin:

Ne serji ga.

Otvoritvena šele pride, ko bomo v večjem številu toteki in Štamprleki.

Uf, pa še veliko toga ima v planu, kajne, KeC?

Ful sem študirala, kako fajn vam je, ko sem rivala moped po dvorišču gor in dol, pa šaltala v prvo, pa gas, pa spet nazaj ... ampak, dvorišče je dolgo le 0,006 km ... :cry: .

In ... vsaka vam čast, korenjaki. :worship:

Naslednjič sem zraven, pa če si pluča vun skašlam! :angry:

:winkiss: :winkiss: :winkiss:

Popravljeno . Popravil Mutika
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vsi, eni smo na delovnem mestu. :cry:

Ampak, še pridejo dnevi. :whistle: :evilgrin:

Vsem, ki so se udeležili otvoritvene fure pa :worship:

Ups, Vangec, srce, oprosti ... :winkiss: . Eni ste res pridni.

Naslednjič pa smo hcoj, kajne?

Lupčka tebi in gospe Varaderovi!

:004

Seos klapa,bilo je super :worship: škoda ,da se nismo razšli po planu,Šentiljska je bila odprta.

Mutika smo te pogrešali,pozdravi se in porihtaj čelado... :winkiss: lp

Hvala, Pips, bom.

:worship: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ataIBA hvala za organizacijo prehrane :worship: Fura super, vreme tudi, kar veliko se nas je zbralo... :yea1:

post-2154-1200850315_thumb.jpg Tu smo še bili vsi skupaj... :yea1:

post-2154-1200850369_thumb.jpg Tu pa, ko smo imeli želodčke polne... :worship:

Danes se je nabralo prijetnih 290km :naughty: Vredo družba ste... :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ataIBA hvala za organizacijo prehrane :worship: Fura super, vreme tudi, kar veliko se nas je zbralo... :yea1:

post-2154-1200850315_thumb.jpg Tu smo še bili vsi skupaj... :yea1:

post-2154-1200850369_thumb.jpg Tu pa, ko smo imeli želodčke polne... :worship:

Danes se je nabralo prijetnih 290km :naughty: Vredo družba ste... :beer2:

Torej, priznam in kapo dol :worship: .

Luštno je bilo in simpatično improvizirano. BPenzl je spesnil odlično varianto fure, ki smo jo vmes popravili in dodali Lendavske gorice. V luftu nismo pričakovali zaprte odlične oštarije (preverjeno in bomo ponovili!!!!) in tudi ne zaprtega vinotoča v sosedstvu od mojega taboljšega poslovnega prijatelja Vanča Ščernjaviča. Ko sem ga poklical, če ima odprto, je na tradicionalen, prisrčen prekmurski način vse nas povabil na Abraham brata Tonča, ki je moj taboljši prijatelj. Povabilo je bilo rečeno po telefonu na tako vesel način, da smo morali it. Ko sem rekel, da nas je 10, je Tonč odgovoril:"Pa če vas je 30, ni problema. Čakamo!" No in ko smo se pripeljali, se je videlo po samih smehih, hecih in veselju, da je bilo praznovanje Abrahama tako, kot se šika. Tudi darilo, ki ga je dobil - Anča s tangicami -"štart berajt", smo si pogledali :naughty: . Toliko dobrih želja, kot smo mu zaželeli ob dobri papici in kupici, .... mora bit sreča. Pol me pa sprašujejo, zakaj tako rad grem v Prekmurje. Evo, danes se je videlo zakaj! Ljudje, da se šika!!! Še bomo vkup!

Vsa čast Štamperlom :worship: :worship: !! Lepo je, da sorodne dušice znamo vrezat vkup. Kot motorist z dolgim stažem nisem praktično nikoli

(razen 2-3x z BMW Maribor v organizaciji INTEGRE) vozil v večji skupini. Danes sem užival.

En je zgoraj omenil, da je začetnik. Na naslednji furi gre zraven, vozil bo za mano. Saj za nove motoriste je najboljša šola skupinska vožnja. Niti pod razno ne more biti zadnji in lovit skupino, ker bodo za vodilnim. Hitri bodo šli naprej oz., vse se pametno dogovorimo.... :OK: LP :yea2: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, saj, deluješ res starejši, na prvi pogled.

Odlično, dečko, kar pogumno. Saj je vseeno, če je malo starejša. Toliko bolje zate.

:naughty:

Ja res...Samo je ona 24,hm...Ampak mene osebno ne moti,sicer pa to ne sodi v to temo.

Vidim da ste se mel dans fajn na tej furci...Pizda mi je žov ka nism šov zram.Sm mel tekmo.Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej, priznam in kapo dol :worship: .

Luštno je bilo in simpatično improvizirano. BPenzl je spesnil odlično varianto fure, ki smo jo vmes popravili in dodali Lendavske gorice. V luftu nismo pričakovali zaprte odlične oštarije (preverjeno in bomo ponovili!!!!) in tudi ne zaprtega vinotoča v sosedstvu od mojega taboljšega poslovnega prijatelja Vanča Ščernjaviča. Ko sem ga poklical, če ima odprto, je na tradicionalen, prisrčen prekmurski način vse nas povabil na Abraham brata Tonča, ki je moj taboljši prijatelj. Povabilo je bilo rečeno po telefonu na tako vesel način, da smo morali it. Ko sem rekel, da nas je 10, je Tonč odgovoril:"Pa če vas je 30, ni problema. Čakamo!" No in ko smo se pripeljali, se je videlo po samih smehih, hecih in veselju, da je bilo praznovanje Abrahama tako, kot se šika. Tudi darilo, ki ga je dobil - Anča s tangicami -"štart berajt", smo si pogledali :naughty: . Toliko dobrih želja, kot smo mu zaželeli ob dobri papici in kupici, .... mora bit sreča. Pol me pa sprašujejo, zakaj tako rad grem v Prekmurje. Evo, danes se je videlo zakaj! Ljudje, da se šika!!! Še bomo vkup!

Vsa čast Štamperlom :worship: :worship: !! Lepo je, da sorodne dušice znamo vrezat vkup. Kot motorist z dolgim stažem nisem praktično nikoli

(razen 2-3x z BMW Maribor v organizaciji INTEGRE) vozil v večji skupini. Danes sem užival.

En je zgoraj omenil, da je začetnik. Na naslednji furi gre zraven, vozil bo za mano. Saj za nove motoriste je najboljša šola skupinska vožnja. Niti pod razno ne more biti zadnji in lovit skupino, ker bodo za vodilnim. Hitri bodo šli naprej oz., vse se pametno dogovorimo.... :OK: LP :yea2: .

Vsaka ti čast, ataIBA!

:worship:

To so besede pravega motorista ... spoštujem te zaradi tega, še bolj, kot do zdaj.

Jaz bom pa za vama.

:010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!