Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Priporočene objave

Usnje? :evilgrin:

Hm, ... blažen pogled na v usnje stlačeno matrono ... :unsure: ... Vapo, ti mi raje malo špinačnega bureka prinesi.

Njami!

:winkiss:

Dobro jutro zaspanci! Če rabi kdo novo streho - jaz bi delo. Drugače pa - vreme v nedeljo bo in kapučino na obali pade :worship: .

Torej, jaz sem ob 9,00 pri Gamsu v Slov. Bistrici, Pips bo 100% zraven (malo takvih :naughty: ), če bo treba se počaka. Torej, kdo gre smer morje v nedeljo???

ataIBA, se slišiva zjutraj, v nedeljo.

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst po vsej verjetnosti bom na obali...Samo kaj k mam trenutno v žepu 0 ojro.Hudiča k gre hitro...Ampak bo draga mama menda kaj dala :unsure:

Za bencin naj da mama, pijačo časti "ata"! Če boš pa nežn in sladek s "taščico", ki bo tak in tak zraven pa pade še kremšnita! Kapiš? :evilgrin: . Vapoteku pa Kecu pa hitro pošlji :winkiss: , da te nejo....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, takole ... naj ostane tako, kot je ... kar se mene tiče, so vsi naši miškeci tako fajn, že itak okrepljeni iz ostalih omrežnih skupin, vsak, ki pa želi priti zraven, pa naj pride zaradi odlične družbe, vse ostalo je le stvar navdiha. Včasih zgolj trenutnega.

:rolleyes:

Ti pa kar sebe pripelji, bo še najbolje. :winkiss: In spet bodo naši miškeci srečni ter zadovoljni.

Hvala Mutika. Točno samo to je bilo treba napisat, da mogoče res pridem. :worship:

Ampak tisto o ščetki in gatah pa res drži... Žal. Ciganska kri, pač.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, če izdate, kdaj, kje in če "pobirate" 01 žabarje (ke), se pa lahko zgodi, da bo šla še Afrika z vami.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo sm nekaj malega od mame sfehtal...Za bencin bo pa kak sendvič,kaj več pa ne,tak da me ne bote fehtali da častim :whistle: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iiiiiiiiiiiiiiii, kak lepi dan!

Ufffff, ... brrrm, brrrrm, ...

:whistle: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej 02, kdaj zdej mislite štartat iz Bistrice in se narisat v Arji Vasi?

V nedeljo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha potem boste do pondeljka se verjento že naslikali do Arje Vasi, morm dopust vzet. :whistle:

Ahm, glede na tole optimitično napoved že vidim, kak vun zgleda ko da mamo skiroje.

:rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ahm, glede na tole optimitično napoved že vidim, kak vun zgleda ko da mamo skiroje.

:rolleyes:

Ma to KeC samo po sebi sodi :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf tole si pa zasluši pronicljiv odgovor:

Ne pa ne! :grrr

:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, če izdate, kdaj, kje in če "pobirate" 01 žabarje (ke), se pa lahko zgodi, da bo šla še Afrika z vami.

Peljali bomo po južnem delu obvoznice (tam, ko je odcep Kočevje). Pred cestninsko desno za Vrhniko in po stari cesti dalje. Se pravi, tu vmes maš pumpo na desni strani? Ali predlagaj "trefpunkt". Veš, da se bomo z veseljem vstavli. Koliko nas bo, bomo pa verjetno uskladili jutri zvečer. :yea2: LP.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Peljali bomo po južnem delu obvoznice (tam, ko je odcep Kočevje). Pred cestninsko desno za Vrhniko in po stari cesti dalje. Se pravi, tu vmes maš pumpo na desni strani? Ali predlagaj "trefpunkt". Veš, da se bomo z veseljem vstavli. Koliko nas bo, bomo pa verjetno uskladili jutri zvečer. :yea2: LP.

Če se bom nocoj dobro odrejzo :naughty: , me bo baje moja okupatorka spusla poleg. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se bom nocoj dobro odrejzo :naughty: , me bo baje moja okupatorka spusla poleg. :worship:

Narežeš si 20 dkg tlačenke, jo poliješ z malo čistega bučnega olja, dva kosa kruha in 10 zrn česna. Popapaš! Prek spiješ dva pira. Garantirano na tebe 2 dni ne grejo komari in ženske. Ti pa lahko greš kam češ :evilgrin: . Preverjeno :whistle: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za kolega Keca mam nekaj: za dušo...če se ne motim si v torek nekaj govoril tudi o tej črno/zlati zadevi, tovornjak je isti kot lani, pa še en lep triple...

post-5882-1200690130_thumb.jpg

post-5882-1200690140_thumb.jpg

post-5882-1200690148_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se bom nocoj dobro odrejzo :naughty: , me bo baje moja okupatorka spusla poleg. :worship:

Bremzl, se slišiva?

ČE bom šla zraven, greva spet skupaj do zbirnega mesta? Hm?

:rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!