Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Priporočene objave

No,jst bom počasi zakurblal mojo kobilico in se odpravil na pot...Se vidjamo.Lp

Hm, "zet", ... mogoče te pa danes čaka presenečenje ... :whistle: .

Srečno na pot, ... uh, res srečno.

:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, "zet", ... mogoče te pa danes čaka presenečenje ... :whistle: .

Srečno na pot, ... uh, res srečno.

:worship:

Ja,bo v ono lukno pado,ko sma jo dopoldan z Vapotom skopala pa zakamuflirala :naughty: :naughty:

Bremzl,daj danes kake mokre robčke polek prinesi,da neoš si zopet roke v školki pral :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Štajerci...še enkrat,zakon ste :worship: Me mika da se kar preselim v Maribor...Moram vprašat če je kej placa v novi vasi :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Štajerci...še enkrat,zakon ste :worship: Me mika da se kar preselim v Maribor...Moram vprašat če je kej placa v novi vasi :evilgrin:

Mali, hvala za sporočilo. Kar bolj mirno lahko zadiham, ko se javiš od doma. :winkiss:

Tudi ti si vedno dobrodošel, saj vidiš, ... in upam, da bo tudi sonček od Mačkice srečno domov prišel. KeC je tudi že varno doma, ostali pa smo itak nekje na kupu.

Spet je bilo zelo in sploh fajn, toteki, RockerMB, Vapo, hvala za pizze, Mačkica, tebi za pecivo in pijačko (izkazal se je, naš RockerMB) in ... končno sem lahko pobožala mehko dlako, kaj dlako, plemenito krzno obeh malamutk ateIBE in njegove gospe IBIKE.

NGregor, mi je pa zelo žal, da si bil osmoljenec večera ... Majde spet ni bilo ... :( !

Vuk76 in gospa Vukica, the best, da sta prišla. In hvala za debele knjige, ki sta jih prinesla! :worship:

Hja, pa enako, kot vedno ... lahko noč, dragi toteki!

:winkiss: :winkiss: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še glavno stvar sm pozabu...Ženo sm vidu :naughty: :evilgrin:

V živo je kar lušna punca... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še glavno stvar sm pozabu...Ženo sm vidu :naughty: :evilgrin:

V živo je kar lušna punca... :whistle:

:hmm: :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako !!! Sedaj se hodi domu...

Cvity kaj si te bia tak tiho dons zravn žene..

zdaj pa tak glasn na forumi?? :wub:

Cvito:Svaka ti čast da si z mopekom pršu.... :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Štajerci...še enkrat,zakon ste :worship: Me mika da se kar preselim v Maribor...Moram vprašat če je kej placa v novi vasi :evilgrin:

mene tud :naughty: , he,he,he,he...zej so ga naj*****, hi,hi,hi,hi da med svoje trupe fašejo še cvičkarlandeka, pa škrtijaža, he,he,he,he :whistle:

ALORA :

ČAV Toteksončki :winkiss: !

Tud moja rit prmajala dam.... :yea1:

FENOMENALN VEČER :worship: :worship: :worship: :worship: !!!!

iiiiiii, kok je blo fajn..... :wub: :wub: :wub:

jo, pa tiste 3 zadnje kavice.....ma so pasale ko tata na mamo....me držale z oki odprtmi ko zajc do doma :wub: :wub: :wub:

men se ga še zej jodla :naughty: :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rocker MB...... :wub: :wub: :wub: .... NIMAM BESED..... :wub:

Res ti HVALA ZA VSE.... (mislm.....samo-hvala sploh ne more opisat, kolk mi je pomenilo vse.....mislm.....že vsaka malenkost ogromno pomeni.....ampak.....tako presenečenje, kot si pa ti naredw :worship: res.....)

Taka gesta pa sploh....

...sam eni smo pač bl kmečki, pa za določene stvari bl štorasti :blush: :blush: .... sej dobr, da se ni widl.....hi,hi,hi,hi :whistle: :grrr (kao) O:-)

V GLAWNM.... res ti hvala za vse..... :winkiss: :winkiss: :winkiss:

Popravljeno . Popravil mačka27
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bi pa se pa FULLLLLL rada zahvalla tud heroju za šankom (jest pa imena in datumi....je pač....zgodba zase :whistle: )....

EJ NORO!!!! FUL TI HVALA TI ZA KAWICE :winkiss: :wub: Si ne morš predstavljat, kolko so pomagale..... Bla koncentracija total do doma.... :yea1: :winkiss: :winkiss:

MUTIKA z bodočo nevesto :naughty: ,Vanga,Dr.Big, Vuk and Miss, Ngregor, ja pa seveda ATAIBA!!!!!! pa naš Cvičko,pa tko dalje......

U IBER LEPO vas je blo widet :wub: :wub: :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej banda....zej grem pa jest tud palčke jagat za kšne par urc :naughty: :naughty: :naughty:

CMOKA WSEM :004 :004 :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh...Mutika,ti me še ne poznaš pa ne veš kak govorim,če rečem kar lušna pomeni prelepa.Mutika,upam da jo naslednjič tut pripelješ da meni ne bo treba tam hodit...Saj je pa lahko tut doma pa si ti pri free ridersih,se boma meda z Janjo že kaj pomenla... :wub: :devil:

Popravljeno . Popravil CVIČKAR1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako !!! Sedaj se hodi domu...

Cvity kaj si te bia tak tiho dons zravn žene..

zdaj pa tak glasn na forumi?? :wub:

Cvito:Svaka ti čast da si z mopekom pršu.... :worship:

Ti sploh nisi vidu kaj sma vse počela... :whistle: Pa Mutika tudi ne... :evilgrin: :naughty: Sploh ko je KeCu čelado nesla.Takrat je blo pestro...Sj zdj lahko prznam ko sm tak daleč,me ne more mahnit. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro jutro banda! :D

Saj ne, da bi vas forsiral. Samo opozoril bi rad, da ste včeraj šli, ne da bi pice plačali. Vem da niste zanalašč, ste pač pozabli...

Drug teden naj mi vsak prinese 10 ojrotof, drugače bo oljavo!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jutro v 02 :naughty:

Nea se hrši, raje enkrat pridi pa za rundo daj, ne pa da moramo za svoje dnare pit. :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro jutro banda! :D

Saj ne, da bi vas forsiral. Samo opozoril bi rad, da ste včeraj šli, ne da bi pice plačali. Vem da niste zanalašč, ste pač pozabli...

Drug teden naj mi vsak prinese 10 ojrotof, drugače bo oljavo!!!

:unsure:

Za kaj pa?

Saj si pizze častil. :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro jutro banda! :D

Saj ne, da bi vas forsiral. Samo opozoril bi rad, da ste včeraj šli, ne da bi pice plačali. Vem da niste zanalašč, ste pač pozabli...

Drug teden naj mi vsak prinese 10 ojrotof, drugače bo oljavo!!!

Pravi se je oglaso, :fight1: ,včeraj ko sma šla si namerno denarnico pozabo :evilgrin: ,pol pa si ti pozabo svoj del pokrit :headbang:

Tak da drugi nimate nič s picami, se boma že mija z Vapotom zmenla :chase:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej banda....zej grem pa jest tud palčke jagat za kšne par urc :naughty: :naughty: :naughty:

CMOKA WSEM :004 :004 :004

Mačkica draga, da te ne bo razneslo od navdušenja! Mi bi te še radi meli pri nas. :whistle:

:004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh...Mutika,ti me še ne poznaš pa ne veš kak govorim,če rečem kar lušna pomeni prelepa.Mutika,upam da jo naslednjič tut pripelješ da meni ne bo treba tam hodit...Saj je pa lahko tut doma pa si ti pri free ridersih,se boma meda z Janjo že kaj pomenla... :wub: :devil:

Saj je hec, Cvičkar, tudi ti se očitno težko navajaš, da se lahko stari dinozaver toliko heca ... :rolleyes: .

Ne vem, tista jazbina, polna bande motoristične ni ravno primerno mesto za tako mlado deklico, sploh pa ne, da bi redno tja zahajala. Če bo še kdaj prišla, boš pravi čas izvedel. Si bil pa priden včeraj. Ne skrbi, oko sokolovo vse vidi. Tudi tisto, kar bi si ti najmanj mislil.

:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravi se je oglaso, :fight1: ,včeraj ko sma šla si namerno denarnico pozabo :evilgrin: ,pol pa si ti pozabo svoj del pokrit :headbang:

Tak da drugi nimate nič s picami, se boma že mija z Vapotom zmenla :chase:

Kaj se kurčiš, tvoj dnar je itak moj dnar, tak da... :whistle:

Mimogrede, kam me boš danes na malco povabo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!